Masturbace ve sprše

Jednou z nejsnadnějších a pro mnohé dívky také prvních masturbací, je masturbace ve sprše. Že jste to ještě nezkusila? Tak to je velká škoda. Proud vody na intimních partiích je totiž obzvláště příjemný.

Koupelna je vzrušující místo, víc než se zdá. Pro některé je koupelna místností jako každá jiná, ve které se navíc může vykoupat, vysprchovat a upravit, než odejde do společnosti, pro některé je koupelna přímo rájem na zemi. V koupelně se dá dělat věcí. Vedle sexuálního dobrodružství s partnerem si zde můžou ženy užívat i o samotě. A mnohdy z toho budou mít větší požitek. Jak je to možné? Je to velmi jednoduché. Stačí pouze vzít do ruky sprchu, namířit s ní na správná místa a** dráždivá stimulace** začíná.

Proč vyzkoušet masturbaci ve sprše

Která žena dosud nevyzkoušela masturbaci ve sprše, o mnoho přišla. Pro většina žen je masturbace ve sprše naprosto první masturbací, kterou se odhodlá vyzkoušet. Každá, která takovou masturbaci vyzkoušela zjistila, jak moc je proud vody příjemný, zvláště pokud s ním stimuluje nejen celé tělo, ale především** intimní partie.** A ty, které dosud masturbaci proudem vody nevyzkoušeli, o ní jistě slyšeli od svých kamarádek. Mnoho žen potřebuje k úspěšné masturbaci naprosté psychické uvolnění. A kde se žena uvolní lépe, než při koupeli nebo při sprchování? Právě sprchování je dokonalou možností, jak zapomenou na všechny starosti, jak alespoň chvíli nemyslet na problémy, jak se zbavit stresu, uvolnit se a cítit se dobře. Každá žena ví, že od dokonalého uvolnění je už jen malý krůček k tomu, aby žena začala vnímat příjemné proudy vody, šimrání pramínků a dopadání kapiček vody na její tělo. Pak už stačí jen dobře namířit na vagínu a z koupele se stane zvláštní a obzvláště dráždivá masturbace.

Proč je masturbace ve sprše tak vzrušující?

Mnohým ženám není příliš příjemné, když jsou vlhké. Jejich vylučovaný sekret během masturbace je mazlavý, kluzký a některým dámám zkrátka není příjemný a raději by se obešly bez něj, ačkoliv jsou si vědomy, že by se bez něj při sexu neobešly. Některým ženám dokonce sekret zapáchá. To je jeden z důvodů, proč je pro ně masturbace ve sprše tolik oblíbená. Další výhodou masturbace ve sprše je snadná regulace tlaku vody. Žena si tak může sama zvolit intenzitu dráždění a střídat tlak vody. Sama si tedy určuje intenzitu stimulace a tedy i celkovou délku masturbace.

Masturbace s ruční sprchou

Většina koupelen je vybavena ruční sprchou. Jde o nejběžnější sprchovací zařízení. Ruční sprcha je ideální pro sprchovou masturbaci. Každý si může sám nastavit teplotu a tlak vody, a držet ji od své erotogenní zóny ve vzdálenosti, která bude ženě vyhovovat. Paprsky vody dopadají na různé erotogenní zóny, ale především na vulvu. Pokud bude žena držet sprchu v úrovni intimních partií, budou pramínky vody dopadat především na stydké pysky, které budou dráždit. Pokud zvolí silnější lak vody, dojde k přímému** dráždění klitorisu**. Pokud chce, aby se pramínky dostaly přímo na klitoris, může si pomoci rozevřením pysků prsty druhé ruky.

Masturbace s pomocí masážní hlavice

Moderně zařízené a vybavené koupelny jsou již opatřeny masážní hlavicí. Ta nabízí více možností a intenzit dráždění. Ti, kteří masážní hlavici ve sprchovém koutě mají, nebo jí mají vybavenou vanu, můžou nastavit jemnou sprchu, středně silný proud nebo různě přerušované masážní střiky. Dráždění masážní hlavicí patří k tomu nejintenzivnějšímu, které můžete podniknout.

Jak masturbovat ve sprše?

Vyzkoušejte hadici s odšroubovanou sprchou. Tento způsob masturbace je totiž přímo stvořený pro ty ženy, kterým nestačí klasická hlavice sprchy. Odšroubujte sprchu a nechejte téct vodu přímo z hadic na Váš klitoris. Silný proud vody dokáže převalovat klitoris ze strany na stranu a intenzivně jej dráždit. Jsou ženy, které si hadicí vyplachují pochvu. To však gynekologové nedoporučují. Silný proud, který nemá žena pod kontrolou, totiž nemusí být úplně bezpečný pro její zdraví. Při výplachu pochvy je nutné dbát nejen na intenzitu tlaku, ale také na kvalitu vody. Jestliže nemůže žena bez výplachu být, pak se doporučuje, aby používala alespoň antibakteriální dezinfekci.

Jak použít pro masturbaci vanovou baterii?

Jsou ženy, kterým nestačí proud ze sprchové hlavice. Pak není nic jednoduššího, než použít a využít proud, který teče přímo z napouštěcí vanové baterie. Jak však tímto způsobem masturbovat. Žena si lehne ve vaně, rozkročí nohy a nechá si proud vody téct přímo do klína z napouštěcí vanové baterie. Díky této metodě masturbace má žena obě ruce volné a může tak** odkrýt svůj klitoris** anebo se navíc dráždit ručně.

Vodotěsné erotické hračky

Vedle sprchy, která ženě zajistí opravdu kvalitní masturbaci, které téměř pravidelně skončí příjemným a silným orgasmem je možné ve sprše používat i vodotěsné erotické hračky. Na trhu je jich celá řada. Např. velmi vhodný pro vodní hrátky jsou vodotěsné vibrátory, dilda a jiné.

Speciální sprchy pro speciální masturbaci

Vedle klasických sprch a masážních sprch existují také speciální sprchové nádstavce, které se našroubují místo běžné sprchové hlavice na hadici. Tyto speciální sprchy se pořizují pro příjemnou masáž celého těla, ale mnoho žen při jejich pořizování myslí také na** masáž vagíny.** Jde o speciální hlavice, které jsou vybavené bočními tryskami, jejichž použití v oblasti intimních partií je velmi příjemné.

Proč masturbovat ve sprše?

Koupelna je vhodné místo pro masturbaci. Nabízí ženám mnoho výhod. Nejenže se můžou snadno, díky střídavým proudům vody přivést k orgasmu a to dokonce i ty, které jinak mají problémy s jeho dosažením, ale koupelna jim poskytuje maximální soukromí. Žena tak nemusí čekat na dobu, až bude sama doma a rychle své samoty využít k erotickým hrátkám se svým tělem, ale může se v koupelně jednoduše zamknout a oddávat se svým hrám. Nikomu nebude podezřelé, že je ve sprše delší dobu, než obvykle. Proč by si nemohla odpočinout a dopřát si pořádně dlouhou sprchu? Navíc když ostatní členové uslyší téct vodu a budou vědět, že se žena skutečně sprchuje? Jde tak o naprosto** diskrétní masturbaci,** které se žena může oddávat každý den pro uvolnění se po náročném dni, nebo každé ráno, než vyrazí do práce, do školy nebo zkrátka započne nový den. Žena bude díky rannímu orgasmu příjemně naladěná do nového dne a bude rozdávat úsměvy na všechny strany.

Masturbace s kostkou ledu

Téměř stejného efektu jako se studenou sprchou může žena dosáhnout tím, že si do ruky vezme několik kostek ledu, které si dopředu připraví. Tyto může využít ke stimulaci bradavek i klitorisu. Pro prostřídání teplot může použít např. lžičku, kterou namočí do horkého čaje. Pak už stačí pouze, aby žena zavřela oči a vychutnávala si střídání teplot na své pokožce.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9323 (magazinerotika.cz#311)


Přidat komentář