Kdy je dobré mít dva milence naráz

Jen těžko může jeden muž splnit veškerá očekávání ženy. Na každém muži se najdou nějaké ty chybičky krásy, které ženě neumožní prožít lásku v maximální míře. A tak, místo střídání milenců, by mohlo být vhodnější mít milence hned dva.

Mít současně dva milence Vám může přinést řadu výhod. Druhý muž totiž může doplnit chybějící položku u prvního muže na Vašem „seznamu“ o dokonalém partnerovi. A určitě nebudete nic namítat proti tomu, pokud se některá z pozitivních vlastností objeví hned ve dvojím vydání. Pokud byste se rozhodla pro druhou možnost, tj. pro střídání milenců, protože by Vám řešení dvou mužů naráz připadalo příliš, mohla byste jít tzv. z bláta do louže. Teprve čas totiž ukáže, jaké zlozvyky má ten, který muž. A pokud byste dotyčného po čase opustila, a přešla na jiného, pak jako byste se vlastně zase ocitla na začátku schodiště. Kdežto pokud byste k vybranému muži přidala ještě jednoho, nemusela byste třeba učinit ani jeden krok zpátky, respektive směrem dolů. Ne každá žena prožívá spokojenou lásku, u které by mohla prohlásit, že jí maximálně naplňuje. Spíše se řada žen potýká s nedostatkem láskyplných projevů. A která žena by se nechtěla těšit z naplněné lásky, které by nic nechybělo? Bude-li mít žena dva muže, je velká pravděpodobnost, že dojde k naplnění lásky, a to až po okraj.

Manželská láska a milenecká láska

Ten, kdo vstoupil do manželského svazku, nám může potvrdit, že manželská láska je jinačí, než dosavadní milenecká láska. Nyní ani tak nemáme na mysli mileneckou lásku, kdy je žena nevěrná svému muži. Nelze obecně říci, v čem ona změna proběhne, a proč k ní vlastně dojde. V manželství se prakticky nic nemusí změnit, přesto lze hovořit o určité jistotě, ale také hranicích, ve kterých se oba dva nyní pohybují. Milenecká láska je spíše spojena s volností, prakticky bezstarostností. A co si budeme povídat, de facto ze dne na den může jak jeden, tak druhý z milenecké lásky vycouvat. A pak je tu i ona jistota v druhém jedinci. U milenecké lásky se přeci jenom milenci více snaží, protože druhého nemají jistého. U manželské lásky může dojít k polevení „ve střehu“, kdy oba dva mohou předpokládat, že v druhém mají důvěru. Zatímco u manželské lásky by měl být jen muž a žena, u lásky milenecké svým způsobem mohou být i muži dva, pokud s tím ani jeden muž nemá zásadní problém.

Milenec v posteli – milenec pro sexuální potěšení

Milence muže máme spojené s jedinci, se kterými si dopřáváme sexuálního potěšení. A která žena by si nepřála dokonalého milence? Co žena, to ovšem jiná očekávání a přání. Zatímco některé ženy by nejradši strávily milování spíše v podobě mazlení, dlouhé nekončící předehry, jiné ženy si chtějí užívat smyslného a vášnivého sexu. Je také rozdíl, zda u ženy v posteli skončí její partner, nebo milenec. Již výše jsme vzpomenuli rozdíl mezi manželskou a mileneckou láskou. Určitý rozdíl je však také u partnerské a milenecké lásky. Partnerská láska, respektive partnerské soužití je svým způsobem stejné, jako soužití manželské. Opět jsou zde cítit jisté hranice, za které partneři „ve slušné společnosti“ nemohou. Zatímco partner v posteli v ní může být vlastně zabydlený pořád, milenec jen sporadicky. Z toho také vyplývá, že u milenecké lásky se předpokládá větší vášnivost a odvázání, než u partnerského vztahu.

Když žena miluje dva muže

Je vůbec možné, aby žena milovala dva muže? Možná Vám bude připadat nemožné, aby žena svoji lásku rozdělila mezi muži spravedlivým dílem. Láska však nemá hranic, a tak ani není důležité se snažit o rovnocenné rozdělení pozornosti k dvěma mužům. Krom toho, pozornost by v tomto případě měla být stejně směrem k ženě. Ono půjde také o to, zda zamilovanost bude ve vztahu ženy k mužům hrát svoji roli, či nikoliv. Může se totiž jednat čistě o vypočítavost, promyšlenost. K takovým případům může docházet, když žena například prošla citovým zklamáním, a nyní se nechce dál nijak citově poutat, a chce si jen užívat. Je možné, že někdo pak bude za dané, ženu odsuzovat. Jenže, ruku na srdce, nečiní právě toto muži? Nejsou to spíše oni, kdo si s ženami zahrávají, a až se jich nabaží, tak jim dají sbohem, nehledě na jejich city? Do jisté míry si tak za onu hru kočky s myší mohou muži sami. Nemohou tedy ženám nijak zazlívat, že se ženy jimi nechaly inspirovat, kdy jsou vlastně učenlivými žákyněmi? Vždy totiž musí být nějaký vzor, který je pro nás motivací, hnacím motorem. Láska k dvěma mužům může trvat krátce, ale může být i dlouhodobá, podle toho, jak se na situaci dívají všichni zúčastnění.

Jak si vybrat mezi dvěma muži

Aby nebyl život příliš jednoduchý, tak jsou ženy, které jsou singl, ať už z vlastního rozhodnutí, nebo z důvodu, že nemohou najít ideálního partnera pro svůj život. Jsou však i ženy, které mají na jednu stranu možnost lásky, na stranu druhou však stojí před rozhodnutím. Někdy se totiž život tak zamotá, že na obzoru není pouze jeden mužský adept, ale dva. A tak žena může stát před rozhodnutím, jak si vlastně vybrat mezi dvěma muži, z nichž ani jednomu z nich nechce ublížit, a ani jednoho z nich nechce ztratit. Mít jednoho dál jako kamaráda, a druhého jako milence, partnera, by mohlo být příliš komplikovaný, kdy by stále hrozilo, že kamarádství jednoho dne přejde v lásku. Je však nutné si vybírat? Proč by se žena nemohla těšit z pozornosti obou mužů? Prakticky stále se píše o ideálním vztahu mezi ženou a mužem. Na ideální vztah však není žádné měřítko, žádný mustr, podle kterého lze škatulkovat, jaký vztah je ideální, a který již ne. Vztah je o jedincích, kteří se ve vztahu vyskytují. Ideální vztah tak může být i mezi ženou a dvěma milenci. Vše je totiž o lidech.

Ideální vztah mezi ženou a mužem

Jak by měl vypadat takový ideální vztah mezi ženou a mužem? Především v takové podobě, ve které se budete cítit příjemně, uvolněně, spokojeně. Málokterý pár se těší z ideálního vztahu po celém časovém úseku, co jsou spolu. Je zcela normální, že během doby, co jsou jedinci spolu, se na obloze objeví mráčky, ze kterých i zaprší, ať už jemně, nebo pořádně. Ideální vztah by mohl mít také podobu vztahu ženy k dvěma mužům. Žena by však měla mít na paměti mužské ego a ješitnost. Je docela pravděpodobné, že jeden z mužů, či oba dva, nebudou zrovna nadšeni, pokud se dozví, že ve hře je ještě někdo další, ne jen oni. Půjde pak také o to, co samotní muži od vztahu očekávají. Vztah může být čistě nezávazný, kdy se do jisté míry bude jednat o přátelství, které spojuje hloubka citů, ne jen povrchové přátelství. Kamarádství tzv. na oko, není výjimečné spatřit, zažít. Polemizování, zda mezi mužem a ženou může být čistě jen kamarádství, je také otázkou, a spadá vlastně tak trochu do masky přátelství. Dojde-li ke zbavení se předsudků, slepě plněného přání společnosti, kam mezi ženou a mužem může být něžné kamarádství, které sice nebude vztahem, ale bude více, než jen rádoby přetvářkou, že mezi nimi není nic více, než přátelství.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9315 (magazinerotika.cz#281)


Přidat komentář