Jakou sexuální partnerku volí nadržený muž

Který z mužů by se nechtěl těšit z velké sexuální energie? Muži mohou něžné pohlaví dostat nejen na svaly, charismatickou tvář, ale také svým sexuálním nábojem, který z nich může přímo čišet. Na druhou stranu, co s příliš nadrženým mužem?

 

Sexuální nadrženost může být zajímavá pro jedince, kteří hledají sexuální partnery pro nezávazný vztah. Jakmile by však mělo dojít na vážný vztah, může se výhoda sexuální nadrženosti rázem změnit na nevýhodu. Zvláště, pokud si muž najde ženu, pro kterou sex není priorita číslo jedna. Zajímá Vás, jakou sexuální partnerku si k sobě volí nadržený muž, zda se zákonitě musí také jednat o sexuální dračici?

Ženská sexualita – sexuální nadrženost u ženy

Než se dostaneme k mužům, a jejich sexuální energii, zaměříme se na ženskou sexualitu. I když je sex spíše primárně spojován s muži, tak i něžné pohlaví se může pochlubit erotickým nábojem. Nutno však podotknout, že ženská sexualita je poněkud odlišná od sexuality mužské. Řekne-li se spojení žena a sex, pak se jedná především o něžnost, erotický nádech spojený s milostnou předehrou. Jsou ovšem ženy, které jsou stejně, jako muži, zaměřené na sexuální stránku života. Ženská sexualita je však přeci jenom o něžnosti, než tzv. tvrdém bušení. V otázce přizpůsobivosti jsou to pak především ženy, které učiní krok směrem k partnerovi. Jen málokterý muž se z dlouhodobého hlediska přizpůsobí ženě, jejím sexuálním potřebám. Povětšinou je to tedy žena, která nejenže zpočátku drží vysoké tempo muže, ale i s postupující dobou, se přeorientuje na sexuální praktiky, které muž upřednostňuje. Jiná věc samozřejmě je, jestli také žena bude vnitřně spokojená s jejím sexuálním životem. Je-li však muž spokojený po stránce sexuální, promítne se jeho spokojenost do ostatních oblastí soukromého života. A tak svým způsobem odměnou ženě může být mužova pozornost. Kámen úrazu může nastat v momentě, kdy si však muž bude myslet, že praktikovaný sexuální život je pro partnerku přínosem, a nijak se nemusí snažit.

Mužská sexualita – sexuální nadrženost u muže

Jsou to především muži, kteří touží po objevování zákoutí lidského těla. Již taková nevinná hra na doktory jde spíše z iniciace chlapců, než dívek. Zvědavost obecně, je příznačná pro lidské pokolení. Jsou to však muži, jako objevitelé nepoznaného, kdy navíc chtějí dosahovat stále vyšších met. A jejich cílevědomost, urputnost se dotýká také sexuálního života. Bez sexu se svým způsobem dá žít. Pokud by si však muž mohl vybrat, pak by chtěl mít po boku bohyni sexu, která bude v sexu aktivní, svůdná, a nebude proti žádným novým sexuálním praktikám. Jejich sen může být splněn, a to především na začátku vztahu, či u nezávazného sexu. Muž však nemůže moc počítat s tím, že jeho vybraná partnerka bude dlouhé roky sexuální bohyní, která mu bude tzv. stále po ruce. Určitá míra stereotypu se objeví v každém vztahu, byť by se jednalo o vztah plný erotiky. Muži totiž touží po změně. A byť existuje nespočet milostných poloh, erotických hraček a pomůcek, možnosti nejsou neomezené. A i kdyby byly, je tu onen fakt, že žena se může tak trochu okoukat. Pro muže je totiž příznačné, že, i když jsou ve spokojeném vztahu, pak je to stále láká se dívat i po jiných ženách, a přemítat ve svých fantaziích, jaké by to asi s nimi bylo v intimní oblasti.

Promiskuita u mužů – sexuální chtíč

I když se nevěra může dotýkat prakticky každého vztahu, byla by škoda se vzdát myšlenky na plnohodnotný vztah. Ostatně, na nevěru musí být vždy dva. Nelze tedy pouze nasazovat psí hlavu mužům. Muži jsou totiž ženám nevěrný s jinými ženami, které ne všechny jsou nezadané, svobodné. Promiskuita u mužů je však pro ně jakýmsi denním chlebem. Byla byste svým způsobem sama proti sobě, kdybyste chtěla naprosto věrného muže, tj. i z pohledu, že by se vzdal sledování erotických, pornografických stránek. Právě sledování lechtivých snímků, prohlížení erotických časopisů, je do jisté míry účinnou prevencí vůči skutečné nevěře. Je pochopitelné, že případně žárlíte na dívky, ženy, na které se Váš muž dívá. Pokud se však jen dívá, je skutečně nutné mít obavy? Obavy byste měla začít mít až v momentě, kdy byste se dozvěděla, že Vám muž byl fyzicky nevěrný. Ruku na srdce, Vy jste někdy sama ve svých představách nebyla s jiným mužem? Nepředstavovala jste si, jaké by to bylo s neznámým, kterého jste potkala, či s kolegou z práce? Na představách tedy nemusí být vůbec nic špatného. Naopak Vás mohou stále udržet ve střehu. Byla byste snad spokojená, kdyby sexuální chtíč muže byl na bodu nula? Buďte vděčna za každé doteky, polibky, které k Vám muž směřuje. Věřte, že sexuální chtíč ve dvaceti bude jiný, než v šedesáti.

Sexuální touha mužů po agresivní sexualitě

Kdyby si muž mohl vybrat, pak by ze sexu nejraději vyřadil milostnou předehru a dohru. Muž potřebuje akci. Ovšem i Vás jistě více bude zajímat živočišnost muže. Předehry si můžete užívat v počátcích Vašeho vztahu. Budete-li se chtít z předehry také těšit po letech společného soužití, pak je třeba, abyste k muži přistupovala odlišným způsobem. Je dobré pamatovat na to, že pouhé hlazení jsou pro muže nudou. Taková předehra muže nijak sexuálně nenaplňuje. Zatímco Vy byste vydržela klidně i hodiny něžného hlazení, masírování, muž by hlazení rád vyměnil za samotnou akci. Dopřejte mužovi domácí striptýz, či orální způsob uspokojování, a můžete se pak na oplátku těšit ze sexuální předehry podle Vašeho scénáře. Agresivní sexualita nemusí být nutně spojována s bolestí, nepříjemnými pocity. Opět se dostáváme k živočišnosti, jako takové. Vezmete-li někdy sex do svých rukou, kdy Vy budete aktivní, a nebudete si jen „užívat“ misionářské polohy, pak muž bude spokojený, a Vy bezpochyby také. Jsme tak na začátku článku, kdy vztah je o kompromisu. Pokud oba dva budete tzv. kopat na svém písečku, tak se jen těžko dočkáte sexuální spokojenosti.

Jaké ženy preferují častý sex

Je pro vztah spíše důležitá četnost, nebo kvalita sexu? Nejlepší je zlatá střední cesta. I sebekvalitnější sex, který je však jednou za čtrnáct dnů, či dokonce jednou za měsíc, může přinést mnohem méně, než řekněme vlažný sex jednou za týden. Máte-li doma nadrženého muže, neberte tento fakt, jako přítěž, ale jako výhodu. Muži totiž mají koníčky a sex. Jakmile by jedna část jejich života vymizela, něco významného by jim hned chybělo. I když jste unavená, i když byste se nejraději viděla zachumlaná v peřinách, snažte se vzchopit, a pomilujte se s mužem. Nemusíte být sexuální dračicí, bohyní, a přesto s Vámi může být nadržený muž zcela spokojený. Ono jde ostatně jen o samotné překonání se, že se jdete pomilovat. Jakmile pocítíte vzrušující podněty, uvidíte, že změníte názor, a dost možná, že si řeknete, že příště se již nebudete muset do sexu nijak nutit. Jak poznáte, že se řadíte k ženám, které preferují častější sex? Jedná se poměrně o jednoduché poznávací znamení, a to, že používáte co nejméně výmluv, kdy byste se nechtěla milovat.

Sexuální bohyně – aktivita ženy při sexu

Muž s velkou sexuální energií si vybere spíše sexuální bohyni. V případě sexuální bohyně však nejde o dokonalost vzhledu, ale o aktivitu ženy při sexu. Jen těžko bude nadržený muž spokojený s ženou, která je v posteli jako ryba na suchu. I když je misionářská poloha fajn, vyzkoušejte milování vestoje, či milování na koníčka, kde se můžete aktivně projevit. Čím více invence vnesete do milování, tím si můžete být jista, že muž se utvrdí v tom, že si vybral dobře.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9316 (magazinerotika.cz#285)


Přidat komentář