Jak svést muže

Čekat na to, že osud Vám přihraje muže snů, je věcí náhody. Chcete skutečně jen vyčkávat, nebo raději učinit nenápadný a přitom promyšlený krok k Vašemu štěstí? Nenechte jen tak utéci příležitost, která se Vám naskytne.

Upnout se na to, že musíte být ve správný čas na správném místě, abyste našla vyvoleného muže, je poněkud stresující a ubíjející. Nikdo Vám totiž neřekne, zda ulice, kterou procházíte, silnice, po které jedete, budou tou správnou volbou. A nikdo Vám neřekne, zda je dobré pět minut počkat, než vyrazíte na cesty, nebo jet teď hned. Přesto však můžete v rukou dřímat značnou moc, jak přitáhnout pozornost muže, kterého jste si vyhlídla. Nebo také můžete jen tak nahodit udičku, a čekat, kdo se chytne. Pak teprve můžete dělat probírku.

Vhodné místo ke svádění muže

Nejprve je třeba si najít vhodné místo, kde byste začala svádět, provokovat muže. Prakticky můžete kdekoliv. Vaší výhodou je to, že budete mít převahu po všech stránkách. Jednak si zvolíte den, kdy budete mít tu správnou náladu, chuť, a bude Vám to slušet. A pak je tu také onen nezanedbatelný fakt, že budete dotyčné muže svádět nenápadně, jako by nic, přestože budete jen Vy vědět, že to děláte cíleně. Pozor však, aby se Vám hra nevymkla z rukou, respektive nezalíbila do té míry, že byste ji brala jako sázky a dostihy, tj. jako sport. I když se totiž proklamuje, že muži nemají city, není tomu tak zcela. Kdyby totiž muži neměli city, tak by se jen těžko zamilovali, byli monogamní apod. Takže, kde se můžete pokusit muže svést? Vaše svádění se uplatní například na zastávce, v městské hromadné dopravě, v prodejně při stání ve frontě, v restauraci, na diskotéce, v posilovně, ale také v práci. Shrnuto a podtrženo, nenajdete snad místo, kde byste nemohla muže svádět. Jen je třeba mít patřičné „obecenstvo“, aby nebyla hra jen o hercích bez diváků. Na průpravu by to sice nebylo špatné, ale v praxi byste jen těžko někoho ulovila.

Kousání se do rtů

Kam myslíte, že muži upírají svůj zrak, pokud hovoří s ženou? I když by se rádi dívali na její ňadra a zadeček, tak je tváří v tvář poměrně nerealizovatelné, respektive nevhodné a neslušné vůči samotné ženě. A tak dalším jejich styčným bodem jsou smyslná ústa ženy. Vůbec nevadí, že nemáte plné, sexy vykrojené rty. Každé rty totiž mohou muže dráždit, a přivádět k šílenství. Muži si totiž při pohledu na ženské rty představí, jaké by to bylo, kdyby je žena líbala na ústa, a což teprve, kdyby sála jejich penis. Ano, takto nemravní muži jsou. A tak, proč je „nepotrestat“, a v jejich nemravnostech je tzv. neutopit Jak na to? Poměrně snadno. Stačí, když se budete jemně kousat do vlastních rtů. Vůbec nepůjde o to, abyste snad kousala tak silně, dokud se neobjeví kapička krve. Stačí opravdu jen jemně. Mužova představivost se Vaším konáním ještě podnítí, a věřte, že z Vás nespustí oči. Chvilku ho nechte, ať v transu hledí na Vaše rty, a pak se na něj náhle podívejte. Tím, že bude přistižen při činu, se bude cítit, jako by něco špatného provedl. Bude mít pocit, že mu vidíte do hlavy, do jeho myšlenek. A aby své zírání odčinil, tak s Vámi začne hovořit. Jedná-li se však o stydlínka, pak rychle sklopí zrak, hlavu a odkráčí. Chcete odvážného, nebo stydlínka?

Jedení s pořádnou chutí

Ať už jste štíhlá, při těle, baculatá, pak se vyvarujte při svádění mužů toho, že si objednáte salát, který začnete „přežvykovat“. Muži totiž vnímají zeleninový salát jako antikoncepci, která je pranic nevzrušuje. Rozhodně muže nezaujmete tím, že bude vidět, jak se krotíte v jídle, odpíráte si pochoutky, a místo toho vidličkou ledabyle probíráte jeden list salátu s okurkou a rajčetem. A tak, pokud se rozhodnete ujmout role, jak svést muže, pak si objednejte pořádnou porci masa s přílohou, a vůbec se neupejpejte do něj zakousnout. V tomto případě z Vás muži nespustí oči. Nemusíte mít obavy, že by si hned mysleli, že jste pěkný jedlík, a je jen otázkou času, kdy ztloustnete. Spíše si budou říkat, jak jste náruživá, a dokážete si jídlo pořádně užít. To, jaký máte vztah k jídlu, mužům naznačí, jaký máte vztah k sexu. Takže, žádné dietní jídlo, spíše pořádnou porci s mastným. Přeci jenom to však není důvodem k tomu, abyste se při jídle chovala nechutně, kdy například bude krkat, utírat si mastné ruce do kalhot apod. jezte s chutí, ale jako dáma.

Přidržování vlasů při předklonu

Máte polodlouhé, dlouhé vlasy, nebo alespoň delší patku, ofinu? Pak můžete muže otestovat za pomoci Vašich krásné kštice. Bude to chtít sehrát etudu na téma předklonu. Ne, nemyslíme snad tím, že byste se před mužem musela předklánět až k zemi. Sice byste zaujala, ale působilo by to poněkud podivně. Jistě přeci chcete, aby Vaše svádění bylo nenápadné, ale účinné. Takže, jak na to. Můžete sedět u stolu, u baru. Budete se chtít naklonit blíže ke stolu, abyste si například mohla bez problému vložit lžíci polévky do úst. No, a vlasy, ty si umně přichyťte. V tom je celé to kouzlo. Jemné prohrábnutí vlasů, jejich přidržení je erotickým signálem pro muže. Ono svádivé kouzlo můžete zopakovat. Konec konců, polévky je plná miska, a těch lžic bude nejspíš nepočítaně. A pokud snad nic nejíte, nemáte nic, nad čím byste se předklonily, pak plně postačí, pokud si budete odhrnovat vlasy z očí, které Vám jako by náhodou, do nich stále padají.

Prohlížení přebalů DVD porna

I v půjčovně filmů můžete narazit na vskutku zajímavý úlovek. Pokud však budete stát u pohádek, pak o Vás mužský pohled sice zavadí, ale hned Vás zařadí do škatulky, že jste utahanou mámou, tetičkou. Pokud by na Vás muž promluvil, pak z toho důvodu, že si slibuje nezávazný sex, protože moc dobře ví, že jako manželka, matka, rodinu neopustíte. Pokud budete stát u tzv. červené knihovny, tak tady již tuplem nepotkáte pana pravého, maximálně toho muže, který byl vyslán svojí partnerkou, aby jí pro zlepšení nálady zašel půjčit nějakou tu romantiku. Takže, kam by měly směřovat Vaše kroky? Zase tak těžké to není, přeci k místu, kde jsou lechtivé filmy. Pozor však, abyste nestála u místa, kde bude vyloženě tvrdé porno. Jen málokterý řekněme vybitý muž, který hledá životní lásku, bude stát u tvrdého porna. Lechtivá erotika by však mohla být to pravé ořechové. Nestůjte však jen tak nečinně, a nehleďte na regály, jako tzv. husa do láhve. Vezměte si jeden přebal, a se zájmem ho studujte. Můžete se i zamyslet, dát ho nazpět, a vybírat dál. Uvidíte, kdo se chytne Vaší návnady.

Lízání lízátka

Nejen děti mají rády lízátka, ať už placatá, nebo kulatá. Nemusíte si hrát na typickou lolitku v mini sukénce, bělounké halence a copy spletenými do vrkočů. Mějte na sobě to, co nosíte běžně. Dalším extrémem je, pokud byste měla kostým, či plesové šaty. Šanci máte, pokud na sobě budete mít sportovní oblečení, rifle, triko apod. V takovém případě nebude vůbec tlouci do očí obrázek Vás, jak lízáte lízátko. Nemusíte se bát, že budete vypadat nedospěle. Muži si naopak budou myslet, že jste rajcovní, a co jiného si budou představovat, než jak místo lízátka, lízáte zcela něco jiného.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9296 (magazinerotika.cz#220)


Přidat komentář