Jak se stát sexy mamkou?

Máte dvě děti, doma plnou pračku prádla a na plotně nedovařený oběd? I přesto se snažíte být pro svého manžela stále atraktivní, aby si nenašel jinou? Možná to půjde ještě líp než si myslíte!

Po porodu mohou u nás žen nastat jisté existenční potíže. Běháme kolem dítěte, staráme se o domácnost a minimum spánku zapříčiní i nedostatek energie na cokoliv dalšího. I přesto chceme být pro své partnery neustále přitažlivé. Jenže být sexy neznamená cítit se sexy. Jak to tedy udělat, abychom v sobě znovu nalezly tu atraktivní divu, která tu byla i před dětmi?

Když spojíme příjemné s užitečným

I po porodu máte možnost vrátit své tělo do původní podoby. Záleží zejména na tom, kolik jste v těhotenství přibrala. Hubnout byste měla pomalu a nejlépe až po uplynutí šestinedělí. Říká se, že nejúčinějším prostředkem na hubnutí je kojení a ano, je to pravda! Čím častěji a pravidelněji budete kojit, tím budete lépe hubnout a svou váhu si také udržíte. Nejen že kojením ztrácíte kalorie a v těle se Vám také uvolňuje celá řada hormonů a ty mají vliv na celkový metabolismus. Co se týče jídelníčku, zkuste se držet režimu - 3x denně hlavní jídlo, 2x denně svačinka. Kvůli kojení se však v jídle neomezujte, abyste zbytečně nepřišla o mateřské mléko. Vyhněte se však sladkému, bílému pečivu a hlavně alkoholu a cigaretám. Dopřejte si ovocné a zeleninové saláty. Spojte příjemné s užitečným, skočte do kolečkových bruslích a můžete vyrazit s kočárkem na procházku. Pokud se budete soustředit na postupné kroky a nebudete zbytečně plašit, určitě brzy docílíte vysněných výsledků.

Krásná už v těhotenství

Myslet na sebe bychom měli i v těhotenství. Pečujme o své tělo, vlasy i pleť. S přibývajícími kilogramy se můžeme cítit nepohodlně, ale pokud se budeme stravovat zdravě, zaženeme případné chmury i stres z toho, že tloustneme. Ženské tělo je navíc neuvěřitelně přizpůsobivé a pravidelným cvičením se po porodu vrátí zpět do formy. Bojíte se, že budete po porodu trpět při pohledu na nevzhledné strie? Důležitá je prevence. Po celou dobu těhotenství si bříško natírejte speciálními krémy proti striím. Existují i přírodní krémy na poprsí, které Vám pomohou předcházet přílišnému povolení.

Buď sebevědomá!

Sebevědomí je v boji za ztracenou atraktivitou základ. Pokud se totiž nebudeme líbit samy sobě, nebudeme se líbit ani nikomu v našem okolí. Nemůžeme se neustále honit za ideály krásy, srovnávat se se ženami v módním katalogu a ptát se neustále lidí kolem sebe na to, jestli jsme moc tlustí nebo naopak moc hubení. Pokud budeme ke své ,přeměně, přistupovat optimisticky, určitě najdeme zlatou střední cestu a ve výsledku objevíme i kýžený výsledek.

Krásná i po čtyřicítce?

Ano, jde to! Pokud zrovna nemáte po ruce osobního trenéra, můžete si vystačit i sama nebo s pomocí kamarádek. Jak? Výborným pomocníkem se v poslední době stává jóga. Je oblíbená a velmi účinná. Nejen že se díky ní fyzicky zlepšíte, ale budete mít větší kondiční výdrž, odbouráte stres a celkově se budete cítit v pohodě a fit. Snažte se neustále vymýšlet nové aktivity pro sebe i svého partnera. Buďte pro něj vždy upravená, choďte vzpřímeně a sebevědomě. Kupte si nové spodní prádlo a předveďte mu, že máte stále co nabídnout i po dvou dětech. Výběr správného oblečení totiž dělá své. Stejně tak dobře můžete zaujmout dobře zvoleným make-upem. Nepřehánějte to s pudrem ani tvářenkou. Naučte se své chyby maskovat a zvýrazňovat své přednosti.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9340 (magazinerotika.cz#402)


Přidat komentář