Jak sbalit muže podle znamení zvěrokruhu

Již nějakou dobu potkáváte muže, ať už náhodně, nebo záměrně, který Vás fyzicky přitahuje? Netroufáte si však učinit první krok, abyste ho oslovila, protože se nechcete ztrapnit? Pak se Vám ovšem mohou hodit následující tipy jak sbalit muže.

 

Již dávno neplatí, že by muž měl být tím prvním iniciátorem, který vyvolenou osobu osloví, pozve ji na schůzku. I ženy se mohou tzv. fušovat do privilegia mužů. Jenže spoléhat se na mužnost ženy nemohou. Ženy naopak mohou využít svých ženských zbraní. Co naplat, i samotné ženské zbraně někdy nemusí stačit, a to především tehdy, nechcete-li muže jen pro jednu noc, jeden sexuální zážitek. Sbalit muže tak není zase tak jednoduché, pokud ho alespoň trochu nepoznáte. Jenže, jak ho můžete poznat, když ho vlastně neznáte? Není důvodu, abyste si snad najala detektiva, který Vám zjistí vše z pracovního i soukromého života. Krom toho, uvedenou informaci byste stejně pro Váš záměr moc nevyužila. Vy potřebujete především nahlédnout do mužova nitra. A v tomto směru Vám mohou být nápomocny informace týkající se jeho data narození, respektive znamení zvěrokruhu, ve kterém se muž narodil.

Beran – tvrdohlavý muž

Znamení berana má své opodstatnění. Pokud máte vyhlédnutého muže, který se narodil v období mezi 21.3. – 20.4., pak počítejte s tím, že má jaksepatří tvrdou hlavu. Jinými slovy, pokud se muž setká s něčím, co mu řekněme nevoní, pak se může zatvrdit, a nic s ním již neuděláte. Může trvat dlouhé hodiny, ale i dny, než se muž dostane do lepší nálady. Což o to, pokud byste žila s beranem, pak budete mít občas tichou domácnost. Jenže ona zatvrzelost, pokud přijde v období svádění, Vám moc nebude hrát do karet. I když se říká, že s upřímností nejdál dojdete, servírujte onu upřímnost po malých dávkách. Muži narození ve znamení berana nechtějí vždy slyšet jen pravdu. Pro muže je důležitá chvála, a pro muž narozené v tomto znamení, je potřeba chvály ještě důležitější.

Beran – aktivní a kreativní muž

Pomineme-li u berana onu tvrdohlavost, pak se můžete těšit z faktu, že s beranem se nebudete nudit. Beran je aktivním, kreativním jedincem. A právě přes aktivitu a kreativitu se k němu může dostat. Pokud je například muž zapáleným tenistou, pak si s ním můžete zahrát jednu hru, a kdo ví, třeba se z jedné hry vyvine her více. Nemusí se však jednat jen o sport, ale třeba také zájem o výpočetní techniku aj. Určitě najdete oblast, u které se budete moci chytnout.

Býk – něžný muž potřebující čas

Na muže narozeného ve znamení býka není radno spěchat. Je možné, že máte muže plnou hlavu, kdy jste nedočkavá, jak se s ním chcete seznámit, a posunout Váš vztah o další políčko směrem k něžnostem. Muž narozený v období od 21.4. – 21.5. Vám může nabídnout lásku a něhu. Budete si však muset počkat. Při balení muže netlačte na pilu, dejte si na čas, a naopak si užívejte ono vzájemné oťukávání. Pokud byste snad chtěla vyrazit do boje s ultrakrátkou sukní, hlubokým výstřihem, pak sice muže zaujmete, ale moc Vám tento krok nepomůže v balení a získání muže na Vaši stranu. Stejně tak silné řeči, přílišná hovornost by mohla muže spíše odradit, než ho přimět, aby se k Vám přiblížil.

Blíženci – společenský muž s potřebou osobního prostoru

Potkala jste Vašeho vyvoleného, neznámého ve společnosti? Hned Vás zaujal tím, jak se dokáže bavit, jak dokáže pobavit všechny okolo? Pak se nejspíš bude jednat o muže narozeného v období mezi 21.5. – 21.6. Máte štěstí v tom, že získáte-li tohoto muže, život s ním nebude nuda. Musíte však počítat s tím, že muž bude potřebovat svoji volnost. Pocit stísněnosti v něm vyvolá tzv. zpětný chod. Budete-li ho získat, pak ne tím, že mu přesně naplánujete činnost, kdy například daný víkend pojedete tam a tam, další zase tam atd. Jakmile by muž z Vaší strany vycítil určitou manipulaci, můžete si být jista, že Vám dá sbohem.

Rak – citlivý a kamarádský muž

Jistě znáte rčení, že kamarád taky rád. A tímto rčením se můžete řídit. Váš vyvolený může být zatím kamarádem, ale stačí málo, a může se z něj stát Váš milenec. Pro muže, který je narozený v období mezi 22.6. – 22.7., můžete očekávat kamarádskost, ale také citlivost. Jak na kamarádského muže? Dostat ho můžete právě přes kamarádský vztah. Snažte se však, aby Váš zájem nebyl čistě jen kamarádský. Snažte se také o dávku romantiky, která pro něj bude znamenat více, než jen kamarádský zájem. Pocítí-li muž, že je pro Vás výjimečnou osobou, pak Vám oplatí stejnou měrou.

Lev – potřeba obdivu

V případě lva nemáte moc práce, abyste ho získala. Důvod je poměrně prostý. Muži, kteří jsou narozeni v období mezi 23.7. – 23.8., potřebují ke svému štěstí a pocitu důležitosti obdiv. A bude to obdiv, přes který můžete muže získat, zaujmout ho. Dejte si však pozor na to, aby Váš obdiv byl pravý, ne hraný. Pokud by muž přišel na to, že mu pochlebujete jen na oko, pak může Váš slibně se vyvíjející vztah velmi brzo skončit.

Panna – citově založený muž

Potkáte-li muže narozeného v období mezi 24.8. – 23.9., pak se můžete těšit z vyrovnané, trpělivé osoby. Pro pannu není důležité, abyste se soustředili na efekty, výjimečnost. Pro pannu jsou stěžejní city, stejně tak nitro osoby a upřímnost. Sama tedy můžete poznat, jak se k mužovi narozenému ve znamení panny přiblížit. Muže můžete získat Vaší duchaplností, a hbitostí při mluvení.

Váhy – váhavost muže

Pro váhy je skutečně příznačné, že jejich život je miskou vah, kdy jednou převažuje jedna, jindy zase druhá. U muže narozeného v období mezi 24.9. – 23.10. to nebudete mít lehké. Budete muset udeřit na tu správnou strunu. Pokud byste si myslela, že jen taková prázdná gesta, která zaujmou například lva, by mohla být zajímavá i pro muže ve znamení vah, pak se mýlíte. Co by Vám však mohlo pomoci, je jejich slabá stránka v podobě touhy po luxusu.

Škorpión – dominantnost muže

Muž narozený v období mezi 24.10. – 22.11. může klamat tělem. Může se Vám zdát, že muže získáte přes vzrušení, svádivost, a jak jinak, přes erotiku. Jenže, i když muž bude vypadat, že ho Vaše krása plně uchvátila, nenechte se uchlácholit prvotním úspěchem. Muž ve znamení škorpióna potřebuje mít stálý pocit své dominance. Pokud byste mu odporovala, pak se Vaše šance na úspěch u muže poměrně hodně snižují. Nemusíte se však vzdávat vzrušení a svádivosti. Vsaďte spíše na intimnost okamžiku, u kterého můžete spojit svádivost a něhu.

Střelec – aktivní muž

S mužem narozeným ve znamení střelce zažijete jeden velký pohyb. Muž, který se narodil v období mezi 23.11. – 21.12., miluje pohyb, a to nejen fyzický, ale i po stránce citové. S mužem tohoto znamení se určitě nebudete nudit. Můžete být úspěšná v práci, ale tím muže zrovna nezaujmete. V jaké oblasti však můžete zabodovat, je komunikativnost a smysl pro fantazii.

Kozoroh – inteligentní muž

Hledáte-li sečtělého muže, který si dokáže obrazně řečeno spočítat, kolik je jedna a jedna, pak takového muže můžete najít ve znamení kozoroha. Ne, že byste u muže narozeného v období mezi 22.12. – 20.1. nenašla lásku, ale spíše se soustřeďte na jeho rozumovou stránku. Jakmile si k němu najdete cestu přes přátelství, můžete se dočkat i jeho otevřenosti směrem k Vám.

Vodnář – důraz na první dojem

Určitě Vám není neznámá skutečnost, že někteří jedinci se řídí prvním dojmem. Na jednu stranu se to může zdát jako výhoda, zvláště pokud víte, jak na to. Jenže, skutečně Vás bude těšit tato hra na kočku a na myš? Krom toho, první dojem nevydrží věčně. Co dalšího by Vás mohlo zajímat, je fakt, že miluje prostředí, kde je zábava a společnost. Tímto směrem byste se mohla ubírat, chcete-li muže zaujmout.

Ryby – vnímavý a citlivý muž

Nejen ženy jsou citově založené. I mezi muži najdete takové, kteří jsou vnímaví a citliví. K takovým mužům patří ti, kteří se narodili v období mezi 20.2. – 20.3. Jak se pak k protějšku dostat přes vnímavost a citlivost? Zkuste to oklikou, a to například přes návštěvu kina, muzikálu atd. Kulturní zážitek může být tím pravým ořechovým, kde můžete u muže uspět.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9303 (magazinerotika.cz#245)


Přidat komentář