Jak sbalit muže na sociální síti

Na sociálních sítích to žije. Sociální síť se stává důležitým spojníkem při poznávání jiných lidí, jejich zájmů, postojů, názorů, pracovních i osobních životů. Sociální síť Vám může být nápomocna při seznámení se s Vaším životním partnerem.

 

Sociální síť Vám však moc neříká? Slyšela jste o ní, víte, že existuje, ale považujete ji za něco zbytečného? Nebo naopak není den, abyste nebyla na sociální síti, kdy můžete nahlížet do životů řady méně, ale i více známých mužů, žen, či zcela neznámých jedinců? Sociální síť může být považovaná za efektivní flexibilní seznamku, na rozdíl od klasických seznamovacích praktik, pro řadu již zastaralých, jako například klasický tištěný inzerát seznámení v novinách. Ať už Vaše prsty zabrousí na sociální síť poprvé, nebo jsou tam v podstatě jako doma, pak stojí za úvahu, zda Vašemu soukromému štěstí nebudete chtít vyjít vstříc. Můžete totiž nejen flirtovat, ale i se seznámit na sociálních sítích. Není však k zahození vědět, jak na to, abyste například ze sebe nedělala někoho, kým nejste, nebo jste se před očima druhých nezesměšnila.

Fotografie, kterou použijete do Vašeho profilu

Při komunikaci s druhými, ať už telefonicky, nebo prostřednictvím vzkazů, e-mailu apod., si můžeme, jak do telefonu, tak emailové pošty, na blogy vložit naše osobní fotografie. Při komunikaci s druhými volíme fotografii, která nás vystihuje. U e-mailu, ale nejen u něj, je to pak také název emailového účtu, přezdívka. Proč chce dotyčný zveřejnit svoji fotku, aby se k ní dostali i zcela neznámé osoby? Vezměte to podle sebe. Jistě se Vám lépe komunikuje s člověkem, kterého alespoň trošičku poznáte, tj. víte, jak vypadá. I samotná tvář Vám totiž může napovědět, koho máte před sebou. A pokud se vrátíme k sociální síti, pak i zde máte možnost ostatní oslovit svým portrétem.

Volba fotky podle toho, koho chcete oslovit

To, pro jakou fotku se rozhodnete, se bude odvíjet od toho, koho chcete k sobě „přitáhnout“, ale také, co chcete, aby si o Vás druzí domýšleli. Nepochybujeme o tom, že každý z nás má jiný vkus, líbí se mu jiné pojetí. A také máme určité vyhraněné typy. Takže, ať už se rozhodneš pro jakoukoli fotku, pak věz, že všechny neoslovíš. Tedy v případě, že by fotka nebyla extravagantní, ukazovala až příliš, byla vulgární apod. Pokud by si vsadila na takovouto fotku, pak bys ovšem také musela počítat s tím, že žádný romantický muž se k Tobě hlásit nejspíš nebude. Spíše by si k sobě přitáhla podivného týpka. Pokud tápete, pro kterou fotku se rozhodnout, pak můžete zabrousit na fotky ostatních jedinců. Vnitřně si pak řekněte, jak na Vás ta, která fotka působila. U fotky, se kterou jste se ztotožnila, a chcete, aby Vás tak obdobně viděli i ostatní, takovou si můžete zvolit.

Zapracování na osobním profilu

Stojíte před vytvořením zcela nového účtu, nebo již účet máte? V případě prvním rozhoďte sítě, a to doslova. Myslíte si, že byste byla pro Vašeho nového partnera, kterého chcete přitáhnout, zajímavá, pokud by z profilu vyčetl, že jste spíše samotářská, nemáte přátele, kamarády. V takovém případě by Vás také muži mohli považovat za chudinku, která se chytá stébla, aby na sebe upoutala pozornost. V případě, že již účet máte, pak si projeďte veškeré fotografie, které jste dala světu všanc. Je možné, že tam najdete nějakou fotku, která Vás vykresluje v jiném světle, než ve skutečnosti jste, či chcete být. Ono, jak třeba objímáte toaletní mísu po zdařilém večírku, z Vás sice udělá ženu, která se do pití dokáže opřít, nezvládne ho, je společenská, ale nezná míru. Opět byste takovou fotkou druhým dala najevo, že jste nespoutaná, bez hranic, což ostatně dokazuje sama fotka, že jste si ji vůbec uložila a ostatním zveřejnila. A takových obdobných fotek, třeba zcela jiného ražení, můžete najít více. Odstraňte ty, které by mohly být použity proti Vám, respektive by mohly stát v cestě Vašemu štěstí.

Zveřejnění informací na sociální síti

Ne vždy platí, čím více informací poskytnete, tím lépe. Nebo skutečně myslíte, že věnovat všem Váš životopis se sebemenším detailem, z Vás učiní tajemnou, zajímavou bytost? Trochu toho tajemství si nechte pro sebe, respektive pro chvíle, až budete s Vaším novým partnerem. Naopak se snažte jen naznačovat, naťuknout. To ovšem neznamená, že byste snad uváděla nedokončené věty, či přesmyčky, hádanky apod. Na to nemá nikdo čas, chuť, ani náladu. Leda tak jedinec, který se v tomto případě stébla chytá, a nemá nic jiného na práci, než do všeho šťourat, a přijít věcem na kloub. Zmiňte se v sekci, jaké máte zájmy, čím se ráda zabýváte, jaké filmy ve Vás vyvolaly silný dojem. Pozor však u těch filmů, abyste tzv. „neslintala“ nad hlavními mužskými protagonisty filmu. Vyvolala byste dojem, že jste ještě nedospěla, jste naivní apod. Určitě také neopomeňte zabrousit do oblíbených činností, které zajímají i ostatní jedince. Tam totiž můžete najít Vašeho vysněného partnera.

Proč hned nezvat Vašeho neznámého na facebooku

Máte na sociální síti vyhlídnutého neznámého muže, který Vás zaujal svým profilem? Pak se Vám nabízí minimálně dvě možnosti, jak se k danému postavit. Buď mu můžete zaslat pozvánku, aby si Vás přidal do skupinky svých přátel, nebo čekat, až se přihlásí na určitou akci. V prvním případě však nemusíte uspět, a to zvláště, pokud pro něj budete jednou velkou neznámou. Je docela pravděpodobné, že Vaši pozvánku bude zcela ignorovat, nebude na ni brát ohled. V druhém případě se Vám nabízí více šancí, jak uspět. Již totiž pro něj nebudete zcela neznámou osobou, a bude Vás moci více poznat. Krom toho, i Vy získáte více představ o Vašem neznámém. A je také docela možné, že již pak o něj mít zájem nebudete. Anebo se utvrdíte v tom, že byste si mohli rozumět. Je zřejmé, že čekání, než se muž přihlásí do určité akce, může nějakou dobu trvat. Vyčkávání se Vám však může vyplatit. Buďte tedy trpělivé.

Buďte jeho fanynkou, ale okatě ho nezbožňujte

Jakmile se spřátelíte, můžete být jeho fanynkou. Můžete si najít společné téma, či mu můžete nahodit udičku, a čekat, jestli se chytne. Pozor však jen na to, abyste ho příliš okatě nezbožňovala. A je také dobré nezapomínat na to, že facebook, co druhému sdělíte, si mohou přečíst i ostatní. Asi byste se nechtěla stát středem posměšků, výsměchu, nebo snad ano? Facebook rozhodně není to samé, co například e-mail, kdy probíhá komunikaci mezi Vámi a protějškem. Tady se soukromí moc nedočkáte. Buďte tedy opatrná v tom, co, a jakým způsobem budete sdělovat, komentovat. Vaše myšlenky, slova se totiž mohou obrátit proti Vám.

Seznamování na dálku

Při seznamování na dálku se také zajímejte, odkud muž je. Díky technologii je možné si psát, hovořit spolu prakticky odkudkoliv. Jenže pokud si nechcete jen povídat, vyměňovat svoje názory, sdělovat přání a tužby, pak se určitě také zajímejte, kde se Váš protějšek nachází. Přes sociální síť se můžete poměrně jednoduše seznámit. Budete-li však chtít Váš vztah posunout, pak jistě časem dojde na osobní setkání. Tedy, dojde, pokud nebudete od sebe vzdáleni stovky kilometrů. Možná, že by mohla proběhnout jedna schůzka, či dvě, ale moc šancí by takový vztah na dálku neměl. Po čase by kouzlo mohlo vyprchat, a Vám by nestačilo spolu být jen přes sociální síť.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9288 (magazinerotika.cz#170)


Přidat komentář