Jak potěšit muže

Patříte k ženám, které neberou lásku jako samozřejmost? Ráda byste se s Vaším partnerem zařadila k párům, kterým se vyhne strašák v podobě rozchodu? Pak ovšem samotná láska nestačí. Zkuste naplnit představy muže o lásce a sexu zároveň.

Zatímco Vy byste byla v sedmém nebi, kdyby Vás partner zasypal romantickými nabídkami týkající se květin, masáže, kosmetiky, muži mají jiné představy o romantice. Myslíte, že muže skutečně potěšíte, když mu koupíte mikinu, byť značkovou? Myslíte, že bude muž skákat radostí, když mu objednáte dort ve tvaru roztomilého medvídka? Prakticky nemusíte nic kupovat, a přesto můžete partnera dovést k euforii, a to doslova. Nalaďte ho svůdným striptýzem, kdy pak můžete pokračovat v ložnici. Co pro tentokrát, kdybyste vzala režii milování do vlastních rukou?

Ideální partnerka podle představy muže

Jak si muž představuje ideální partnerku? Vstupte s námi do světa mužů, a poznejte jejich nejtajnější přání, jak by měla vypadat jejich ideální životní partnerka. Sama můžete vycítit, co si muži přejí. Například v intimní oblasti určitě nebude nijak těžké přijít na to, co nejvíce by muže potěšilo. I když je sex pro muže velmi důležitý, především pak pro spokojený partnerský vztah, není však tím jediným, v čem byste mohla u muže zabodovat, a potěšit ho.

Nejlepší orální sex – uspokojení sexuálních potřeb

Nejen souloží může muž dosáhnout vyvrcholení. Muže je možné také uspokojit rukou. Co však u muže vede, a o tom nelze pochybovat, je orální způsob uspokojení. Věřte, že orální sex se líbí každému muži bez výjimky. A to i mužům, kteří o orální sex nežádají. Zrovna Váš partner se nijak nevyjádřil, neznačil, že by chtěl od Vás uspokojit ústy? A není to třeba z důvodu, že jste spolu příliš krátce, a nechce Vás zaskočit, uvést do rozpaků? Nebo není to z důvodu, že sám muž patří k stydlivějším typům, a tak, i když o orálním sexu sní, s pravdou ven nepůjde? Není nutné čekat, než Vás partner vyzve, abyste vzala do úst jeho mužství. Buďte Vy ta aktivní, a jděte do orálního sexu. Uvidíte, že muž bude mile překvapen. Vaše snažení určitě nezůstane jen tak bez odměny. Nebo je pro Vás mužova láska, pozornost a spokojený harmonický vztah málo?

Aktivita při sexu – pasivita při sexu

Dojde-li mezi Vámi a partnerem na milostnou chvilku, je Vaší společnou oblíbenou polohou klasika, tj. misionářská poloha? A zamýšlela jste se nad tím, proč tomu tak je? Misionářská poloha může přinést sexuální uspokojení Vám i mužovi, co však hledisko Vaší aktivity při sexu? Nebudeme si nalhávat, že u misionářské polohy je spíše aktivním článkem Vašeho páru muž. Muži rádi svádí, jsou svůdci, nejsou proti, mají-li věci pod kontrolou. Ale, jak již to tak bývá, i zvyk, zvláště ten zažitý se časem zají. Nečekejte, až Váš vztah pohltí strašák v podobě stereotypu. Na stereotypu nemusí být nic špatného. Něco jiného však začnete říkat, jakmile se z důsledku stereotypu vynoří další zabiják, a to nelítostný, kterým je nevěra. Jak existenci nevěry, tak stereotypu můžete preventivně čelit, a to Vaší aktivitou při sexu. Misionářské polohy se nemusíte vzdávat, a vyčlenit ji tak z Vašeho repertoáru. Kromě misionářské polohy však vyzkoušejte i další milostné polohy, kde byste mohla Vy sama být aktivnější, než muž. Díky tomu muž pozná, že sex neberete čistě jen jako povinnost. Oblíbená poloha pro muže je poloha na koníčka, kdy se muž může kochat Vašimi křivkami, a současně se těšit z příjemných pocitů při milování.

Tolerance pro koníčky muže

Společně s tím, jak začal Váš vztah, jste postupně omezila své zájmy, až se vzdala některých, či většiny koníčků? Takové však mohlo být čistě Vaše rozhodnutí, do kterého Vás partner ani nemusel nutit. Je možné, že jste to tak prostě cítila, a chtěla dát vztahu vše, veškerou Vaši invenci a veškerý čas. Mějte však na paměti, že co děláte Vy, a považujete za správné a vhodné, se můžete s partnerem názorově rozcházet. Pokud z jeho strany očekáváte, že se také vzdá koníčků, či dokonce přátel, pak nebuďte zklamaná, pokud naopak zájmů přibude. Proč myslíte, že se muži nechtějí ženit, vázat? Jedním z důvodů je právě omezování osobního prostoru, nátlak ze strany partnerky, aby se jí muž více věnoval, volný čas investoval směrem k ní, do jejich vztahu. Je pochopitelné, že chcete s partnerem trávit každou volnou minutu, protože ho máte ráda. Jenže Vaše láska může v tomto případě až dusit. Chcete-li muže potěšit, pak ho určitě pomyslně netlačte do kouta. Nechte mu jeho osobní prostor a koníčky.

Veřejné ponižování partnera

S partnerem si sem tam zajdete někam posedět? Nechodíte jen ve dvou, ale také se střetáváte se svými kamarády, přáteli, kolegy z práce? Je možné, že chcete být označena za dobrého a vtipného společníka, a tak se snažíte dát k dobru nějakou tu srandovní historku. Tady však pozor. I když Vaši posluchači by rádi slyšeli nějakou pikantnost z Vašeho soukromí, snažte se daného vyvarovat. Pokud byste si nemohla pomoci, pak by se daná pikantnost měla týkat čistě jen Vaší osoby, ale rozhodně ne i Vašeho partnera. Je to poměrně prosté. To, co Vám přijde vtipné, může však partnera ponížit. A danou historku, pokud bude skutečně povedená, si určitě kamarádi nenechají jen pro sebe, ale začnou šířit dál. A to samé také bude u kolegů z práce. Zde může být důsledek Vašeho počinu ještě horší. Není pro muže většího ponížení, než když si ho do pusy berou kolegové, podřízení, či dokonce nadřízení.

Náladovost a přecitlivělost při PMS pod kontrolou

Zkuste se zeptat Vašich mužských kamarádů, kolegů, který den v měsíci nemají rádi. Možná, že budete očekávat, že Vám odpoví, že pondělí, protože začíná pracovní týden, který je tak dlouhý. Jenže, tak byste nejspíš odpovídala Vy sama. V případě mužů však budete překvapená. Ti totiž neudají jeden konkrétní den, ale spíše Vám řeknou, že se jedná hned o řadu dnů za sebou. Mluvíme v hádankách? Muži mají na mysli strašáka samotných žen, strašáka jménem PMS, premenstruační syndrom. Nebo snad Vás se netýká změna nálad, přecitlivělost právě v období PMS, než přijde menstruace? I sebemenší výbuch muži zrovna mít nemusí. A co si budeme povídat, takových výbuchů může být hned několik do měsíce. Náladová smršť by se pak mohla negativně odrazit na celkovém Vašem vztahu. Chcete-li učinit muže skutečně šťastného, snažte se mít Vaše nálady pod kontrolou. Nelehký úkol, ale určitě zvládnutelný. Snažte se třeba motivovat, že za každý zvládnutý den v kritickém období si uděláte malou radost, anebo rovnou velkou za všechny dny naráz. Uvidíte, že i Váš partner bude mít radost.

Muž versus domácí práce – muž pod pantoflem

Co pro Vás znamená spojení společný život, respektive společný domov? Představujete si idylický obrázek domácnosti, kde se vše leskne a blyští? Aby tomu tak bylo, tak očekáváte, že ruku k dílu nedáte jen Vy, ale také jí přidá partner? Jenže tím, že se z Vás stane direktorka, kdy určíte, že muž bude například čistit toaletu, vysávat, utírat prach atp., učiníte z něj akorát tak muže, který se bude cítit, že je pod pantoflem. A právě pocit, že je muž tzv. pod Vámi, ho rozhodně šťastným neučiní, spíše naopak. Pokud máte v práci tolik povinností, že úklid a údržba domácnosti je nad Vaše možnosti, pak zvažte, zde opravdu musíte mít vše čisťounké, bez poskvrnky. Domov tvoří nejen zařízení, který činí domov útulným. Domov je také tvořen Vámi dvěma, Vámi a mužem. Nebude-li se muž cítit doma, jako doma, pak domov přestane mít své kouzlo, byť by byl zcela bez smítka. A úsměv na tváři muže byste hned tak nespatřila.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9309 (magazinerotika.cz#262)


Přidat komentář