Jak nejlépe kouřit penis?

Muži i ženy orální sex milují! Základem úspěchu je to, že Vás baví ho dělat. Zkuste si vychutnat penis svého partnera a mazlete se s ním tak, aby Vás po předehře skvostně odměnil i on...

Mějte na paměti, milé ženy, že pokud se budeme orálnímu sexu věnovat pravidelně a budeme ho mít rády, naše technika bude lepší a lepší. Nebojte se experimentovat, vymýšlejte stále nové vychytávky a Váš partner se Vám za to jistě rád odmění sám.

Začneme mazlením

Vyčarovali jsme kolem sebe eroticky laděnou atmosféru, partner leží na posteli a čeká, co se bude dít. Buďte kreativní a pro začátek ho lehce napínejte. Sundejte z něj oblečení a začínejte ho líbat od krku dolů. Dbejte však na to, aby se z mazlení nestal dlouhý a nudný start. Tvařte se u toho smyslně a natěšeně. Pomalu zjistěte, co se mu líbí a udržujte oční kontakt. K posteli si také přichystejte lubrikační gel a mezitím co budete svému partnerovi kousat bradavky, zajeďte jednou rukou do jeho klína. Můžete mu také šeptat do ucha své touhy a tiše mu vyprávět, co s ním všechno chcete dnes večer dělat.

Jdeme do něj!

Nyní jste se úspěšně přesunula k partnerově penisu. Velmi pomalu se ho dotýkejte špičkou jazyka. To nejlepší si však nechte na později. Zkuste svému muži nejprve lehce olizovat varlata jedno po druhém. Můžete je i střídavě cumlat v ústech a přitom jednou rukou pomalu třít penis. Když už budete opatrně do úst nabírat i penis, dejte si pozor na zuby. Mohou způsobit bolestivé zranění. Dbejte také na to, aby u kouření bylo vždy dostatečně dost slin. Nedaří se Vám penis dostatečně postavit, protože je příliš suchý? Použijte lubrikant. Při kouření rovněž používejte ruce. Nezapomínejte na varlata a využít můžete také tzv. hráze, která se nachází mezi konečníkem a varlaty. Je to vlastně takový malý hrbolek, který můžete dráždit prsty. Odměnou Vám bude nepřekonatelné mužovo vzrušení. Buďte něžná a ke konci přitvrzujte. Zrychlujte tempo a sledujte partnera. Vnímejte řeč jeho těla. Můžete tak oddálit jeho vyvrcholení.

A na závěr?

K orálnímu sexu byste se neměla nikdy nutit. Když to ovšem spojíte s oboustranným vzrušením, máte vyhráno. Co tím máme na mysli? Samozřejmě polohu 69. Pokud se naučíte orální sex milovat stejně jako samotný sex, naučíte se lépe prožívat své vyvrcholení a orgasmus bude o to víc silnější a snadnější. Nezapomeňte, že muži tento typ sexu milují a dá se provádět takřka kdekoliv. A co je tzv. symbolem lásky? Samozřejmě deep throat neboli hluboké hrdlo. Penis si vsuňte co nejhlouběji do úst a nechte se lehce přidusit jeho sílou. Muži také zbožňují, když sperma polykáte.

Tipy pro odvážné

Pokud jste odvážná a ráda experimentujete, můžete využít následujících triků:

** **1. Ochuťte si své lízátko - nechte si v puse rozpustit kousek čokolády a poté si do úst vložte penis. To samé můžete dělat se šlehačkou nebo zmzlinou. Výbornou volbou je i med.

2. Sledujte i ohřívejte - kostka ledu dokáže s Vaším partnerem udělat hotové zázraky. Pokud budete navíc v puse střídat horké s ledovým a poté přejíždět jazykem jeho penis, zažijete doslova výbuch vzrušení.

3. Po vyvrcholení - nechte si sperma nastříkat do úst, spolkněte ho a poté svého partnera vášnivě polibte.

  1. Trojka - přizvěte si kamarádku a podělte se o penis partnera ve dvou.

Muži se také shodují, že se rádi dívají na to, když se partnerka téměř mazlí s jejich ejakulátem. Ty nejlepší milenky si ho prý po sexu natírají i na prsa a ocucávají si zbytky z prstů. Inspirujte se!

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9339 (magazinerotika.cz#399)


Přidat komentář