Jak muži při sexu lžou?

Jste toho mínění, že mužům jde jen o jedno, tedy o sex? Aby muž ženu získal, ať už jenom do postele, pak se může uchýlit také ke lžím. Překvapením však může být, že lží se muž nezbaví ani při samotném sexu.

Lži mužů při sexu

Seznamování není jako výběrové řízení, kdy je na místě být v životopisu přesný, a nepřidávat si schopnosti, zkušenosti a kvalifikace, které Vám nenáleží. Prohřešky, neúspěchy se samozřejmě nikdo nechlubí rád, a to, jak v pracovním, tak soukromém životě. Přesto, chceme-li zaujmout potenciálního partnera, který by mohl být našim životním partnerem, nebo milencem pro chvíle nepohody, je lepší vsadit na upřímnost a otevřenost, než na manipulaci a vypočítavost s určitým podtextem. Velmi lehce se totiž sami můžete zamotat v poupraveném scénáři, a pak je jen otázkou času, kdy pravda vypluje na povrch. V čem to však je, že muži lžou i během sexu, kdy jim nestačí, že již mají ženu zaháčkovanou? Chtějí mít snad navrch od začátku do konce? Co lží sledují, a v jakém směru muži při sexu lžou? Chcete-li se dozvědět více, pak určitě čtěte dál, a společně s námi nahlédněte do mužského světa. Nejen ženy mají své taktiky a svá tajemství, které střeží.

Sexuální minulost – sexuální zážitky

Ne každá žena je ohromena v pozitivním slova smyslu, pokud jí muž na schůzce sdělí, že měl značné množství sexuálních partnerek. Po obdivu od ženy, kdy by pak byl muž polichocen, se jen tak nedočká. Vysoký počet sexuálních zážitků sice může značit mužovu šikovnost v sexu, ale také může být známkou jeho povrchnosti, přelétavosti a do jisté míry zde také může dojít k adeptovi na pohlavní nákazu. Toho jsou si muži vědomi, a tak se svými „skalpy“ spíše chlubí mezi stejným pohlavím, tedy mezi jinými muži, svými kamarády, kolegy z práce apod. Pokud by se jich žena zeptala, s kolika dívkami měl muž pohlavní styk, tak cifru, kterou muž vyřkne, poněkud poupraví, respektive zmenší. Na druhou stranu, pokud by snad muž byl panic, nebo měl příliš málo sexuálních zážitků, tak opět onen počet poupraví, a to podle toho, jak odhadne, jakou odpověď žena čeká. No, a samozřejmě jsou muži, kteří se ke své sexuální minulosti nevyjádří, jsou zcela proti, aby se rozhovor stočil tímto směrem. V každém případě, jestli se chcete dozvědět skutečnou pravdu, o sexuální minulosti Vašeho nového partnera, jen těžko ji uslyšíte z jeho úst. Ve víně je sice pravda, ale spíše se může stát, že po pár sklenkách vína se muž odváže, než ukáže svoji pravou tvář.

Dokonalý milenec -citlivý muž naslouchající ženě

I když na každou ženu platí něco jiného, nebudeme si nalhávat, že by snad ženu neoslovil muž, který je dokonalým milencem. Dokonalého milence v podobě citlivého muže, který umí naslouchat ženě, a přitom není zženštilý, by si přála nejedna žena. I tohoto faktu si jsou muži vědomi, a tak, pokud mají v plánu, že sex s ženou nebude jen jeden, ale ještě se s ní budou chtít dál scházet, ukážou se ve světle, který bude lichotit jim samotným. Na dokonalého milence si však muži hrají jen s cílem ulovit, využít, a posléze opustit. Pokud to muž myslí s ženou vážně, tedy nejde mu jen o skalp, pak jeho míra přetvářky v chování a přístupu k ženě, je o poznání menší. Hraní si na někoho jiného u žádného dlouhodobého vztahu nevydrželo. Navíc, sám muž, pokud by se stavěl do jiné role, než mu je vlastní, by pak na sobě pociťoval, že začíná být pod pantoflem, a hned by zařadil zpátečku. A tak, pokud Váš partner je až příliš dokonalý, stojí za to zbystřit. Dost možná, že má v plánu si s Vámi pohrát na pár schůzkách, a pak Vám dát sbohem, zatímco Vy si již malujete, jak by Vám to spolu klapalo.

Sebeuspokojování – masturbace je jen pro osamělé muže

Rozhodně není nic na tom, že si každý z nás někdy udělá dobře. Ne vždy jsme v partnerském vztahu, a i kdyby ano, tak náš protějšek nemusí mít zrovna náladu, chuť atp. Jenže, i když i muži masturbují, před ženou, zvláště pak před tou, se kterou se chtějí milovat, to nepřiznají. Mají pocit, že by si žena hned mohla myslet, že muž již dlouhou dobu neměl partnerku, a že si za to vlastně může sám. Navíc je zde také spojení muž a jeho ego, ješitnost, kdy veřejně říci, že si musí sám pomoci, aby se zbavil přetlaku, je pro něj ponižující, nepřípustné. A tak, pokud by snad mezi Vámi a mužem padla otázka, která se týká sebeuspokojování, je docela pravděpodobné, že muž bude rozhorlen, uražen, či razantně odmítne něco takového, že by snad někdy sám masturboval. Spíše se vám dostane odpovědi, že toho neměl nikdy zapotřebí.

Aktivita při sexu – milostné praktiky

Opět bychom mohli zabrousit k dokonalému milenci, který splní, co ženě na očích vidí. Pravda však bývá taková, že muž je aktivní spíše na začátku vztahu, kdy ženu svádí, získává ji, než v partnerském svazku, který je již delší dobu. Na druhou stranu však nelze mít muži za zlé, že si chce při sexu také jen tak užívat, kdy by veškerou činnost přenechal na partnerce. Na tom ostatně není nic špatného, pokud by se ovšem nejednalo o setrvalý stav. V případě aktivity při sexu, a volení milostných praktik, není třeba slov, ale činů. Lhaní, respektive hraní si na někoho jiného, může muži přinést body navíc, ale jen do chvíle, než ho žena prokoukne. Vnímavá žena poměrně rychle pozná, že si chce muž jen užívat, místo toho, aby se jednalo o vyrovnanou sexuální rozkoš. Řeči typu, že je pro muže mnohem důležitější, aby uspokojil partnerku, že na něm nezáleží, apod., může silnějšímu pohlaví zbaštit leda zcela naivní, nezkušená dívka. Díky ženské intuici však žena pozná, že sladké, výmluvné řeči, jsou jen zástěrkou, a manipulací.

Klasická soulož & orální sex a anální sex

A jak je to v případě samotného sexu, tj. volby způsobu milování? Nikde není psáno, že by snad první milování mělo být čistě jen o klasické souloži, na orální sex by mělo dojít během třetího sexu, a anální sex by se měl zvolit v příhodnou dobu, v rámci „společenské únavy“. Ani ne tak orálním, jako spíše análním sexem může muž ženu vyděsit, zvláště pak, pokud sexu nepředchází předehra, je muž hrubý, násilnický, rychlý apod. V případě, že bychom se zastavili u pana dokonalého, tak ten ženu ujistí, že on anální sex neprovozuje, nevyžaduje, a pokud ano, tak je nesmírně něžný a všímavý. Oproti tomu orální sex je ženami vítaný, ale i zde může muž využívat své taktiky, dá ženě najevo, že má rád orální sex, ale jen jednostranný, tj., kdy může uspokojovat ústy ženu. Nejeden muž si je totiž vědom toho, že řada žen zrovna neprahne po orálním uspokojování muže, kdy by se musela popasovat nejen s případným neumytým, zapoceným penisem, ale také ejakulátem. A tak „pan dokonalý“ ženu hned na začátku uklidní, že on orální sex od ženy nevyžaduje, že pro něj není nijak důležitý. Pravda je však zcela opačná. Muži milují, vyžadují orální sex, a pokud možno, tak dokonce, tedy, aby se mohli udělat ženě do pusy. Narazíte-li na muže, který bude říkat přesný opak, pak Vám s velkou pravděpodobnostní lže.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9332 (magazinerotika.cz#332)


Přidat komentář