Jak být dobrá v posteli

Někdy si, my ženy, přejeme vidět mužům do hlavy a číst jejich myšlenky. Co udělat proto, abychom partnera při sexu naprosto učarovaly a byly tou nejlepší sexuální hračkou?! A jak vlastně samy zjistíme, že jsme v posteli dobré?

Možná jste si doteď myslela, že v posteli nemáte konkurenci a najednou se od svého bývalého po pár letech dozvíte, že to s Vámi vlastně tak ,,horké,, nebylo. Říkáte si, co je špatně? Máte ráda porno, často si ho pouštíte a nestydíte se provozovat sex na světle. V posteli používáte erotické hračky a jste otevřená všemu novému. Možná je problém někde jinde.

Co vlastně muži chtějí?

Především mějte ráda své tělo takové jaké je a nebojte se ho dotýkat a chválit před partnerem. Partnerovi také vždy a na rovinu řekněte, co se Vám líbí, v posteli přebírejte zodpovědnost za průběh sexuálních hrátek. Nestyďte se říct si o sex a zkuste se alespoň na jeden večer v týdnu stát dominantní. Choďte doma před partnerem ve spodním prádle a provokujte ho. Sex si užívejte, nic nepředstírejte a před samotným aktem svému partnerovi šeptejte, co s ním chcete všechno dělat. Jeho fantazie se pak rozjede na plné obrátky a máte ho v šachu!

Co rozhodně neříkejte!

Existují věty, které mohou pokazit celý plánovaný večer s romantikou. Můžete se pak snažit sebevíc, krášlit se jak chcete, ale situaci už bohužel nezachráníte. Na co si tedy dát pozor? Chcete se krásně pomilovat nebo se raději zbytečně hádat?

1. Kdy už budeš?Smrtelná otázka, která Vašeho partnera maximálně znervózní a navíc mu bude jasné, že si sex neužíváte tak, jak by si přál.

2. No, Michal byl v sexu lepší, ale ty to zase celkem umíš s předehrou. V posteli o svých bývalých partnerech nemluvte. Takové věci řešte s kamarádkami u sklenky vína, ale nikdy ne se svým přítelem. Nejvíc ho rozčílíte, když začnete srovnávat výkony a délky přirození všech svých postelových lásek. Nedělejte to! Taky byste se měla vyvarovat vět jako:,,Všem ostatním se to líbilo a nikdo si nestěžoval,,.

3. Někdo mi volá, radši to vezmu! Telefon a nezvané návštěvy jsou zabijáci romantického večera stejně jako ,,nenadálé situace, kdy prostě musíte odejít,,. Vypněte si zvonění a nenechte se rušit. Dokážete tak svému partnerovi, že chvíle strávené s ním jsou pro Vás vzácné a chcete si je užít.

4. Já radši zhasnu! Neměla byste se stydět za své tělo a dokázat si vychutnat milování i za světla. Partnera určitě těší pohled na Vaše partie při změně polohy, rád se dívá na Vaše prsa a Vy mu takhle dáte najevo, že si nepřejete, aby Vás očumoval, což si může vzít osobně.

5. Miluješ mě? Já Tě miluju! Na tyto otázky byste se měla zeptat v jiné situaci než když před Vámi partner stojí nahý a chystá se s Vámi mít sex. Zvlášť pokud chcete odpověď, která bude upřímná. Na rovinu - kdo by řekl NE, když má erekci.

6. Nebyla jsem! Pokud nedosáhnete orgasmu, nemusíte to ihned po sexu dotčeně připomínat. Existuje přece možnost, že svého partnera ještě po pohlavním styku jemně přemluvíte, aby Vás uspokojil např. ústy nebo rukou. Případně si k posteli nachystejte erotickou hračku, kterou po sexu vemte do ruky.

Jak poznám, že jsem dobrá?

Muži mají rádi, když za ně občas žena převezme iniciativu. Proto se o to pokuste a tím pádem i sama poznáte, jestli dokážete muže maximálně uspokojit. Můžete mu zavázat oči, připoutat si ho k posteli a použít fantazii. Především vypusťte myšlenky a myslete pouze na současnou atmosféru. Dejte svému partnerovi najevo, jak se Vám líbí, mluvte o jeho penisu jako o něčem, co Vás pokaždé maximálně vzruší. Soustřeďte se na kvalitní orální sex a poté zvolte polohu na koníčka. Začněte pomalu kroužit pánví a postupně přitvrzujte. Poté partnera odpoutejte a dejte mu trochu příležitosti ukázat se. I po samotném aktu se snažte partnera ujistit v tom, že se Vám sex s ním líbil. Schoulete se k němu do náruče a ještě se s ním chvíli pomazlete.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9338 (magazinerotika.cz#391)


Přidat komentář