Hubnutí sexem

Řekne-li se hubnutí, pak se nám na mysli dostanou méně či více drastické, omezující diety, vysilující cvičení, kolísavá nálada způsobená vypětím aj. Hubnutí však nemusí být výlučně jen o omezování. Hubnutí může být i příjemné.

 

Jak by se Vám líbilo dosáhnout vysněné postavy, aniž byste se musela podrobovat dietám? Cvičení se však nevyhnete. Ach ano, nyní možná začnete vzdychat, že Vás čeká cvičení, fyzicky úmorná aktivita. Není však cvičení jako cvičení. U tohoto typu cvičení se zapotíte, o tom není pochyb, ale nebudete muset zvedat činky v posilovně, či běhat desítky kilometrů. Můžete zůstat pěkně v pohodlí domova, a využít romantického prostředí Vaší ložnice. Oním cvičením je totiž vychutnávání si blízkosti druhé osoby, a to milováním.

Partner suplující cvičební pomůcky

Při tomto způsobu hubnutí, při tomto cvičení nemusíte kupovat žádné speciální cvičební pomůcky. Jednu však přeci. Bez ní byste se vlastně neobešli. Nelze však hovořit jen tak o ledajaké cvičební pomůcce. A ani se nejedná o pomůcku, jako takovou. Neobejdete se bez milující osoby, se kterou budete trávit hříšně sladké chvilky. Společným užíváním si, se budete moci pyšnit krásnější, pevnější, hladší a štíhlejší postavou. Štíhlejší tedy v tom případě, pokud ztracenou energii hned nedoplníte přísunem prázdných kalorií. Ovšem, přeci jenom se Vám může hodit nějaká ta cvičební pomůcka a doplněk. Doplňkem by mohlo být svůdné spodní prádlo. A pomůckou pak nějaké ty erotické hračky, co Vy na to?

Závislost na hubnutí

Můžeme být závislými na řadě věcí, ale také na lidech. Někdo nedá dopustit na čokoládu, jiný na cigarety aj. Závislí však můžeme být také na dietách, hubnutí. Díky dietě totiž můžete mít postavu, kterou jste dříve měla, či neměla, ale snila o ní. Diety, respektive jejich výsledky mohou doslova změnit životy. Asi jen málokterá dívka, žena, by si odepřela možnost být atraktivnější. Atraktivnější alespoň pro sebe. I když slovo alespoň je v tomto případě mnohem více. I když to může vypadat, že se dívky, ženy líčí, pěkně oblékají, dbají o sebe, z důvodu, aby se líbily protějšku, činí tak především pro sebe. Není na tom nic špatného, líbit se sami sobě. Není to jen hezká tvářička, postava, která mnohdy rozhoduje v osobní, ale i profesní stránce života.

Závislost na hubnutí bez vedlejších účinků

Naše tvář, postava, je naší vizitkou, kterou obrazně řečeno dáváme všanc. Také hubnutí může být závislostí, se kterou se můžeme potýkat. Může se však jednat o příjemnou závislost, bez vedlejších účinků. Bez vedlejších účinků tedy v tom případě, že při případných nezávazných sexuálních hrátkách nezapomenete na ochranu toho nejdražší, co máte, na Vaše zdraví.

Vystupte alespoň o jednu zastávku dříve

Možná jste v rámci různých rad také četla, že hubnout můžete i jinými fígly, než jen tvrdou dřinou v posilovně. Možná jste četla, že pro sebe můžete udělat hodně, pro svoji postavu, vystoupíte-li o zastávku dříve, než obvykle a zbytek půjdete pěšky. Ale ano, protáhnete se, zpevníte svalstvo, zeštíhlíte. Na výrazné zeštíhlení však příliš nečekejte. Při hubnutí sexem nemusíte vystupovat o zastávku dříve, naopak spěchejte domů. Tam na Vás bude čekat Váš milující protějšek. Můžete ho převzati romantickým večerem, chutným pokrmem a vášnivou prožitou nocí. Již taková půlhodinka vášnivého sexu „v pravidelných dávkách“ může změnit nejen Vaši postavu, ale také život, jako takový. Vztah, který Vám případně zrovna moc neklapal, se může nejen plně vzkřísit, ale také plně oživit, dostat nový směr. Uvidíte, že hubnutí sexem bude mít vliv nejen na Vaši tělesnou schránku, ale také vnitřní rozpoložení, duši.

Dieta, u které Vám nehrozí anorexie

Když se také řekne dieta, tak ji můžeme mít spojenou s podvýživou, anorexií. Současná doba klade nemalé nároky na naše znalosti, zkušenosti v profesním životě. Současná doba však také klade požadavky na náš vzhled, postavu, viz výše již zmíněná „naše vizitka“. Stačí si jen zapnout televizi, zalistovat v časopise s módou, a můžeme spatřit krásné, oduševnělé, a především štíhlé dívky a ženy. Ovšem nebudeme si ani nalhávat, že postava také hraje svoji stěžejní roli v práci.

Je-li dieta nezbytná, volte uvážlivě

Vžijte se nyní do postavení zaměstnavatele prestižní firmy, který vypsal výběrové řízení na recepční, tlumočnici, obchodní asistentku apod. Bude stát před otázkou, pro kterou z adeptek se rozhodnout. Před ním budou stát stejně vzdělané, zkušené dívky, ženy, kdy jedna bude atraktivnějšího, štíhlejšího vzhledu, než ta druhá. Kdybyste byli Vy zaměstnavatelem, které adeptce dáte dané volné místo? Je-li pro Vás dieta velmi důležitá, a neobejdete se bez ní, pak sáhněte po takové, kde Vám nehrozí, že ztratíte kontrolu sama nad sebou. Takovou dietou, či spíše hubnoucí praktikou může být právě milování.

Hubnutí sexem si užijte

Hubnutí sexem však neberte jako povinnost, soutěž, zautomatizovanou činnost apod. Věřte, že úspěch netkví jen v samotném sexu, pohybech, ale také uvnitř Vás, jak jste nastavené, jak danému věříte. Ale to je prakticky se vším. Pokud do něčeho jdete, ale jen na půl plynu, tj. vnitřně o tom nejste přesvědčeni, nevěříte tomu, pak ani výsledky nebudou v takovém měřítku, v jakém být mohou. Pokud k hubnutí sexem však budete přistupovat s nadhledem, nebudete nad ním přemýšlet tím způsobem, že musíte, ale naopak, že chcete, pak se pro Vás hubnutí sexem stane zábavou, což i je, nedáte-li sexu jiný rozměr.

Při hubnutí sexem hraje nemalou roli partner

V podstatě jsme se stále bavili o Vás, i když jsme se úzce dotkli i Vašeho protějšku, který je vlastně druhým aktérem Vaší „hubnoucí strategie“. Hubnutí sexem může brát jako zpestření, tj. nemusí se jednat o žádné mety, štafety apod. Určitě není na místě, abyste Váš protějšek de facto do sexu, milování nutila. Takový sex by Vám moc radosti nepřinesl, natož požadovaných výsledků, které v hloubi duše očekáváte. Sex je především příjemnou, intimní záležitostí dvou lidí, kteří jsou naladěni na obdobnou notu. Sex je zpestřením vztahu, rozhodně není aerobním cvičením, jako takovým. Na druhou stranu se však při něm můžete mnohem více zapotit, spálit mnohem více kalorií, než při zmiňovaném aerobním cvičení. Ovšem v tom případě, že Váš sex není tzv. mrtvý, kdy jste konvenční, a například využíváte jen misionářskou polohu, kdy Vy ležíte na zádech, zatímco partner se „snaží“. Je snad zcela jasné, že tudy s největší pravděpodobností cesta za hubnutím, dosáhnutí sexy křivek, nepovede.

Buďte to Vy, kdo bude z páru aktivní

Ne vždy máme energii, chuť, náladu na milování. Hodiny pomalu ukazují blížící se půlnoc, a druhý den jdete do práce? Pak asi těžko budete sršet energií, kterou při milování zúročíte. Naštěstí tu však máme volné dny, víkendy a dovolené, které mohou vynahradit absenci milostných dnů. A když jste již odhodlané pro hubnutí sexem, tak proto také něco udělejte. Něco více, než jen odhodlání se. Buďte to Vy, která bude v páru aktivnější, alespoň občas. Uvidíte, jak tuto změnu Váš protějšek přivítá. Uvidíte, jak bude příjemně překvapený, jaký směr Vaše milování nabralo. A uvidíte, že v konečném důsledku to nebudete jen Vy sama, která bude aktivnější. I protějšek se více zapojí. A tak budete moci očekávat lepší výsledný efekt, viditelnější bonus v podobě štíhlejší postavy.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9276 (magazinerotika.cz#79)


Přidat komentář