Faux pas ženy při sexu

Nejen muži se mohou při milování dopustit řady faux pas. I něžné pohlaví může při sexu skutečně perlit. Spolehnout se na fakt, že sex je přirozený, a tak se při něm nemůže nic stát, Vás může hned vyvést z omylu.

 

Nechcete, aby Váš první sex s partnerem byl zároveň posledním? Nechcete, aby Váš partner dával k dobrému při setkání s přáteli, čeho jste se dopustila při sexu? O charakteru partnera by to bezpochyby něco vypovídalo, čímž byste mohla mít jasno, zda s ním nadále zůstat. Přesto, byla by škoda, kdyby důvodem rozchodu byl sex, a tentokrát ne nedostatek.

Intenzivní sání a kousání penisu

A začneme pěkně u zdroje, a to mužského penisu. Jen těžko najdete muže, který by neměl rád orální způsobu milování. Jak muž, tak Vy můžete muže orálně uspokojit. Aby se však jednalo o uspokojení, pak je třeba vědět, jak nato. Nejde jen o ledajaké žmoulání, cucání. Sice by muž ocenil Vaši snahu, stejně tak teplíčko a vlhkost Vašich úst, ale od extáze byste ho nepřivedla. Dokonce by se také mohlo stát, že místo vyvrcholení by se muž svíjel bolestí. Při orálním uspokojování muže zapomeňte na fakt, že máte zoubky. Můžete velmi jemňounce zoubky stiskávat penis, ale nekousat. Pokud by Vám činil potíž si představit, co muž cítí, tak si vezměte, jak by Vám bylo, kdyby Vás muž hryzal do klitorisu. Vedle kousání je pak zde ještě sání. Zde se budete také pohybovat na tenkém ledu. Sání, jako takové je velmi vítané a vzrušující. Co však nečiňte, je sání penisu tím způsobem, že byste ho chtěla celý vcucnout, jako třeba, když se pokoušíte vysát z kornoutu zbyteček zmrzliny.

Polykání spermatu

Budete-li muže uspokojovat orálně, pak zákonitě dojde na řešení, co s ejakulací. Jsou muži, které vzrušuje, když mohou svým spermatem ženu pocákat, ať už na bříško, nebo ňadra. Jsou však i muži, kteří neodmítnou možnost udělat se partnerce přímo do úst. V takovém případě není jejich penis násilně odtrhnut z příjemného prostředí. Pro přirovnání by Vám mohlo pomoci, když je miminko v děloze maminky, a najednou se ocitne v chladném, studeném světě. Tak takový pocit může mít muž, když těsně před jeho vyvrcholením vyndáte jeho penis z Vašich úst. Nechcete-li však muže nijak ochudit, pak muže uspokojíte ústy až do konce. Nechcete-li sperma polykat, nemusíte. Co však určitě nedělejte, je ho před mužem hned plivat, ošklíbat se, a ještě vše komentovat. Vzrušení muže by náhle ochladlo, a místo toho, aby v něm dozníval příjemný pocit z vyvrcholení, se bude potýkat s nelibostí. Vaším chováním byste ho mohla urazit. Vezměte to tak, že sperma je část muže. Tím, že byste sperma plivala kolem sebe, by si muž mohl myslet, že ho vlastně nemáte ráda.

Kontrola pohybu při milostných polohách

Trápíte se nad Vaší postavou, že není taková, jakou byste si přála? V okolí bříška se Vám usadil tukový špíček? Na jednu stranu je logické, že nechcete spatřit, aby Váš partner viděl Vaši, řekněme nedokonalost. Co však není nutné, abyste se při milování až úzkostlivě hlídala. Takový sex „pod kontrolou“ by si pak neužil ani Váš partner, ani Vy samotné. I z obyčejné polohy se pak může stát prapodivná poloha, jak se všemožně snažíte, aby partner nic nespatřil.

Zapomenutý toaletní papír v intimních partiích

Nejeden muž by mohl dávat k dobrému historku, jak se připravoval uspokojit svoji partnerku orálním způsobem, když tu náhle v místě intimních partií ženy spatřil něco, co tam očividně být nemá. Oním neznámým předmětem je** kousek toaletního papíru**, ať už v podobě cáru, nebo umně smotaného do ruličky. Znalí muži pak podle podoby papíru poznají, zda toaletní papír je na místě krátce, či třeba celý den. Rulička je jasným důkazem toho, že se partnerka před milování nejspíš ani nevysprchovala. I když to mají muži v tomto ohledu jednodušší, kdy si vidí na svůj penis, a mohou zkontrolovat, zda náhodou v jeho okolí není nic navíc, na rozdíl od Vašich intimních partií, přesto si je zkontrolujte. Muž možná pomlčí o tom, co na Vašich intimních partiích najde, bude však o papírku vědět. A pokud dopřejete opakovaně pohled na papírek, pak si také o Vás může něco pomyslet. Toaletní papír nemusí značit to, že nedbáte o hygienu apod. Zákoutí ženské vagíny jsou plné záhybů, a tak není divu, že v nich kousek papírku uvízne. Jenže muži, kteří to nezažijí na vlastní kůži, těm to nevymluvíte. Ostatně, jak by bylo Vám, kdybyste spatřila na jeho intimních místech cosi, co tam nepatří?

Komandování při milování

I milování má svá určitá pravidla a řád. To však ještě neznamená, že se můžete pustit do** komandování partnera**, jak a co má dělat. Pro někoho může být těžké si určit hranici, jak druhému v sexu říct, co se mu líbí, a přitom mu nechat pocit volnosti. Přílišné dirigování totiž může v druhém vyvolat, že je neschopný, neumí Vás potěšit, což způsobí jeho frustraci, a nechuť se příště snažit. A tak, zapomeňte na to, že jste řekněme v kuchyni, kde je Vaše království, kdy víte, kde co přesně máte, víte, jak se připravují nejrůznější kulinářské speciality. Vezměte to tak, že v posteli, je šéfkuchařem muž, kdy Vy ochutnáváte a hodnotíte. Přeneste si pak tuto roli do sexu, kdy svým jemným vrněním, sténáním, či naopak hlasitým vzdycháním dáváte partnerovi přesně najevo, zda se jeho snažení míjí účinkem, či nikoliv.

Předstírání orgasmu

Není větší odměnou v sexu pro muže fakt, že Vás dokáže přivést k vyvrcholení. A možná z toho důvodu mu někdy, či pravidelně děláváte radost. Jenže když se již rozhodnete, že budete orgasmus předstírat, pak je třeba, aby byl orgasmus věrohodný. Jistě, každá žena se jinak projevuje při orgasmu. Mějte na mysli to, že pokud budete jednou, či párkrát orgasmus předstírat, pak i Vaše opravdové orgasmy musí korespondovat co do projevu s předstíranými. Mohlo by se také stát, že Váš pravý orgasmus bude pak partner považovat za hraný, a naopak. Jakmile se ocitnete ve smyčce předstírání a lží, jen těžko z ní můžete vyjít s čistým štítem. Na předstírání orgasmu není nic zas tak hrozného, ale nic se nemá přehánět. Krom toho, se Vy sama ochuzujete o možnost, aby Vás partner skutečně k orgasmu přivedl. Nejde jen tak si říci, že tentokráte orgasmus nebudete předstírat, a pak budete očekávat, že o to více se muže bude snažit. Ten ovšem bude dělat to, co obvykle, nic netušíce, že to, co činí, je nedostatečné, či potřebujete něco jiného.

Křičení při orgasmu

S vyvrcholením úzce souvisí samotným projev při orgasmu. Zde je jedno, zda se budeme bavit o předstíraném, nebo skutečném orgasmu. Pro muže je dobré, když pozná, že máte vyvrcholení, a podle toho zvolní, či přidá na stimulaci, souloži. Některé ženy se však řídí pravidlem, že čím více, tím lépe. A tak, i když dosáhnou skutečného orgasmu, tak do samotného projevu dají mnohem více, než vlastně cítí. Ženy tak činí z toho důvodu, že si myslí, že muži takový projev očekávají, ocení. Přílišné ječení, řičení, byť by bylo z důvodu vyvrcholení, však muži příliš pozitivně nekvitují. Je něco jiného, když se muž dívá na porno, a něco jiného, když milování prožívá s partnerkou. Ohlušující řev by také mohl Vašeho partnera odradit, vylekat. A pokud ještě muž nebyl na vrcholu, pak ho může Vaše řičení natolik odzbrojit, že ho již ani nedosáhne.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9300 (magazinerotika.cz#236)


Přidat komentář