Dámské kondomy

Upřednostňujete chráněný sex, ale pánský kondom se Vám příliš nezamlouvá? A věděli jste, že existuje i dámský kondom, který muže nikde neškrtí a ženám nikde nepřekáží? Jistě stojí za to ho vyzkoušet.

Jak vypadá dámský kondom?

Dámský kondom je erotická pomůcka určená pro ženy, kterou ocení především muži. Snad všichni muži uvítají, když si nebudou muset na penis nasazovat kondom. Ne že by jim byl vyloženě nepříjemný, ale milovat se přes gumu zkrátka není ono. I muži chtějí cítit vše, co je se sexem spojené. Chtějí vnímat intenzitu průniku a ne pouze tlumené tření. Jestliže se však žena bojí nechtěného těhotenství nebo pohlavně přenosných chorob, častokrát muži nic jiného nezbude, než si kondom nasadit. Naštěstí doba pokročila a s ní vznik nových erotických pomůcek, mezi které se řadí i dámské kondomy. Dámský kondom je silně lubrikovaný kondom, který je měkký, je dosti pevný a je transparentní. Vyrábí se o délce 17 cm a na jeho konci je umístěn flexibilní prstenec. Dámský kondom se aplikuje vaginálně. Ženě nijak nepřekáží a muž si užije sex bez omezení.

Proč použít dámský kondom

Dámský kondom nebyl vyroben pro nic za nic. Je všeobecně známé, že mužům pánský kondom vadí. I ženy by se bez něj rády obešly. Uspokojovat muže orálně přes kondom není ani pro ženu nijak příjemné. Partneři se chtějí věnovat jeden druhému, bez omezení, bez nutnosti kontrolovat, zda náhodou kondom nesjíždí, zda pevně drží na penisu a zda náhodou nepraskl. Přesto je antikoncepce důležitá a téměř nezbytná pro milostný život. Naštěstí si lidé dnes již můžou zvolit druh antikoncepce, který jim bude příjemný a nebude jim překážet. O dámském kondomu nebude žádný z partnerů ani vědět. Nebude jim nijak bránit, nijak je omezovat a přesto bude ženu chránit. Dámský kondom je moderní druh antikoncepce, který jistě nezůstane bez povšimnutí.

Pro koho je dámský kondom určen?

Dámský kondom jistě uvítají ty slečny a ženy, které nechtějí brát hormonální antikoncepci. Ať již proto, že nemají pravidelný sexuální život, nebo proto, že jim hormonální antikoncepce nevyhovuje. Některým nedovolí hormonální antikoncepci jejich zdraví, jiné po ní přibírají na váze a některé za ni nechtějí utrácet peníze. Dámský kondom je určen pro ty ženy, kterým nevyhovuje pánský kondom. Dámský kondom účinně** ochrání ženu před nechtěním těhotenstvím,** ale také před pohlavně přenosnými chorobami. Proto je určen pro všechny, kterým záleží na svém zdraví.

Rozdíl mezi dámským a pánským kondomem?

Ve funkčnosti rozdíl rozhodně nehledejte. Oba dva kondomy plní spolehlivě svoji funkci. Rozdíl můžete najít samozřejmě** ve způsobu použití**, ve stylu zavádění a v samotném vzhledu. Rozdíl mezi dámským a pánským kondomem je takový, že u dámského kondomu nemusí mít muž ztopořený penis. Zatímco se pánský kondom nasazuje na ztopořený penis, dámský kondom se zavádí do pochvy. Dámský kondom je silnější než kondom pánský. Proto se může žena spolehnout, že s jeho použitím je opravdu mizivé procento, že by při milování otěhotněla, nebo se nakazila pohlavně přenosnou chorobou. Obavy z případného protržení nebo prasknutí u dámského kondomu odpadají. Navíc dámský kondom nikde neškrtí, nepne a není nepříjemně těsný.

Výhody dámského kondomu

Dámský kondom vyniká mnoha přednostmi. Jednou z jeho hlavních výhod je ta, že jej ocení muži mající problémy s erekcí. Vzhledem k tomu, že u dámského kondomu není podmínkou plně ztopořené pánské přirození, nemusí muž řešit, zda se jeho penis plně ztopoří ještě před zasunutím do pochvy, nebo až během soulože. Dámský kondom je dobrou volbou pro všechny, kterým nevyhovuje pánský kondom nebo kteří by rádi vyzkoušeli něco nového v oblasti nehormonální antikoncepce.

Jak se dámský kondom používá?

Dámské kondomy se, stejně jako pánské ochrany, vyrábí v několika různých druzích, aby si milenci měli z čeho vybírat. Většinou se však kondomy zavádí i používají stejně, a také plní stejný účel. Dámský kondom si žena nemusí zavádět bezprostředně před souloží, ale může se na žhavou noc připravit i několik hodin předem. Jestliže se žena chystá na večírek, nebo k partnerovi s úmyslem strávit vášnivou noc, může si kondom zavést při přípravě na takový večer. To je velkou výhodou dámských kondomů, že žena nemusí přerušovat milostnou předehru pro to, aby si do pochvy zavedla kondom. Stejně, jako je možné zavést dámský kondom několik hodin předem, je možné jej také vyndat několik hodin po souloži. Pokud žena nechce, aby partner věděl, že má zavedený dámský kondom, nemusí se to vůbec dozvědět, protože není povinna po souloži odbíhat na toaletu a vyndávat kondom. Tuto práci si může nechat na dobu, až bude o samotě.

Jak se dámský kondom zavádí

Zavedení dámského kondomu není složité. Ovšem i tento úkon vyžaduje praxi. Napoprvé může zavádění dámského kondomu trvat déle, ovšem doba se bude samozřejmě s přibývajícími zkušenostmi zkracovat. Aby žena nezdržovala při sexu s jeho použitím, může si samozřejmě doma nanečisto vyzkoušet, jak se používá. Nebude se pak muset obávat, zda si jej dobře zavedla a nebude stresovat, že její příprava na sex trvá nějak moc dlouho. Použití dámského kondomu není rozhodně složitější, než nasazování kondomu pánského, i když se to může zprvu zdát. Spodní část kondomu si žena zavede do vagíny a druhý konec kondomu nechá vně stydkých pysků.

Je možné použít při souloži dámský i pánský kondom?

Tato kombinace se nedoporučuje. Jestliže jste se rozhodli vyzkoušet dámský kondom, zůstaňte pouze u této ochrany a pánský si nechejte na příště. Možná Vás tato možnost napadla z důvodu lepší ochrany před početím nebo před pohlavně přenosnými chorobami. Dle odborníků by však mohlo dojít k opačnému efektu a to tak, že by se snížila účinnost ochrany. Proto nekombinujte a rozhodněte se pouze pro jeden druh tohoto druhu antikoncepce.

Na závěr

Jistě stojí za to dámský kondom vyzkoušet. Jestliže patříte k těm párům, které se nebrání zkoušet nové a nové věci ve světě erotiky, pak vám dámský kondom přímo doporučujeme. Za zkoušku přece nic nedáte. Tuto erotickou pomůcku můžou vyzkoušet i ty páry, kde se žena chrání hormonálně. Jde o naprosto nový pocit, který Vám tato pomůcka přichystá. Neomezujte se v něžnostech jen proto, že je vám použití pánského kondomu nepříjemné. Využijte možnosti a pořiďte si dámský kondom. Je dosti možné, že budete dámským kondomem příjemně překvapeni a budete se sami sebe ptát, proč jste jej nevyzkoušeli už dávno. Dámský kondom si můžete pořídit v** balení po jednom kuse, nebo po třech, či po třiceti kusech.** Možná je vhodné prvně pořídit jeden kondom a ten vyzkoušet, zda Vám bude vyhovovat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9329 (magazinerotika.cz#323)


Přidat komentář