Co si muž myslí, když spatří nahou ženu?

Svět mužů a žen bude stále plný nezodpovězených otázek. Již poznáme dílčí rozdílnosti v chování a konání mužů a žen. Čeho však ještě nejsme schopni, je nahlédnout do mysli pokaždé, když chceme najít pravdivou odpověď.

 

V pracovním životě je vše dané, respektive je snaha každého zaměstnavatele, aby měl pokud možno veškeré možné scénáře podchycené, a řešené v interních směrnicích. Zaměstnavateli je v podstatě jedno, co se honí hlavou jeho zaměstnancům. Zaměstnavatel chce výsledky, pokud možno co nejmenší ztráty, a být minimálně krok před konkurencí. Jak je to však v soukromém životě? Půjdete-li do partnerského vztahu, pak asi těžko přikročíte k tomu, abyste si sepisovali domácí směrnici o tom, co budete činit, jak to budete činit. Pokud ano, pak byste se však postarali jen o konání, ne o skutečné smýšlení a skutečné vnímání jeden druhého.

Záruka spokojeného vztahu

Tím, že si vytvoříte domácí směrnici řekněme o rozpisu služeb, nebo že neztloustnete atd., ještě nemáte záruku, že city, které k sobě chováte, budou ve Vašem vztahu i za pár let. Ani s příchodem manželství, kdy si slibujete věrnost, oddanost, kterou svým způsobem také podepisujete, nemáte možnost v rukou držet myšlenky toho druhého. A tak, pokaždé když se na Vás partner podívá, se můžete jen dohadovat, co se mu honí hlavou. To, v čem si pak řada žen nevěří, je jejich postava. Moment, kdy by měla žena stanout před mužem nahá, jí stresuje. A to již z důvodu, že neví, na co zrovna bude muž myslet, jak moc jí bude hodnotit.

Stud před partnerem

Dobrou zprávou pro Vás je, že pokud se před partnerem stydíte, pak Vám na něm záleží, respektive Vám není jedno, jak Vy samotné vypadáte. Stydlivost je vesměs přirozená záležitost, která je člověku vlastní. Za stud se vlastně nemusíte stydět. Je-li však Vaše stydlivost značná, pak Vám bohužel může podrazit nohy. První rozkoly v partnerství může nastat při střetu protichůdných pohledů na danou věc, kterou může být například milování. Zatímco partner by se na Vás při milování rád díval, pak Vám stud brání v tom, abyste se milovaly za denního světla, či při rozsvíceném světle, byť tlumeném. Kdyby každý, kdo se stydí, tj. měl obavy z toho, že je partner zavrhne poté, co je spatří bez oděvu, pak docela pravděpodobné, že by na světě nebyla žádná partnerská dvojice. Skutečně můžete narazit na jedince, který si nebere servítky, a při pohledu na ženu, která se mu nezamlouvá, ji také náležitě ohodnotí. Daného se však můžete vyvarovat, pokud se nebudete hned bezhlavě vrhat do náruče muže, kterého sotva poznáte. Budete-li spolu napřed nějakou dobu chodit, poznávat se, pak Vám veškeré jeho chování může pomoci v úsudku, jak se nejspíš bude muž chovat, až Vás poprvé spatří nahou.

Touha muže po ženě s dokonalou postavou

Dokonalost je to, s čím dennodenně soupeříme. Stačí se kolem sebe rozhlédnout, a můžete spatřit, že někdo je lepší v tom, jiný zase v něčem jiném. Můžete excelovat v řadě věcí, ale tak, jako Vy máte svoje slabé místečko, a možná, že jich je více, tak ne jinak jsou na tom také ostatní. Jedním takovým slabým místem může být právě postava. Postava trápí řadu, ne-li většinu žen. I žena, o které byste sama řekla, že má pěknou postavu, může být zcela opačného názoru. A opět se tak dostáváme k mysli, tentokráte však k ženské mysli. Co na tom, když Vám druzí budou říkat svůj názor, který se však nebude ztotožňovat s tím Vaším? Máte-li vlastní přesvědčení o světě, který je jen Váš, a nikomu nedovolíte, aby se k Vám pomyslně přiblížil, pak byť byste vyslechla stokrát, že máte například pěknou figuru, sama budete přesvědčená, že tomu tak není, že Vám třeba pochlebují, nebo jen říkají to, co si myslí, že chcete, aby Vám říkali. Máme tady tedy hned dvě záležitosti, kdy ústředním tématem je postava. Další věcí je, že na dokonalost postavy má každý jiný metr. Zatímco pro někoho je dokonalá postava jen taková, která je samý sval a šlach, jiný spatřuje dokonalou postavu v oblinkách atd. Ano, muži, a dost možná, že všichni muži touží po ženě s dokonalou postavou. Je však třeba říci, že každému muži se může líbit jiný typ postavy. Pokud by tomu tak nebylo, pak by měly právo na lásku jen ženy s jedním typem postavy, a ty ostatní by byly bez životního, sexuálního partnera.

Ženská nahota bez studu

Zkuste se oprostit od toho, že Vaše postava není dokonale vysoustruhovaná, respektive není podle přání Vašeho partnera. Ostatně, to se nedozvíte, než dojde „na věc“. Jste-li stydlivá, pak Vám může pomoci přítmí, kdy přeci není nutné, aby Vás partner zcela poprvé spatřil v „surovém“ světle, které nic nemaskuje. Nebudete-li si věřit, pak Vaši nejistotu partner vycítí, což se konec konců odrazí také na Vašem chování, postoji a možnosti být svůdná. I pokud jste si vědoma toho, že máte nějaké to kilo navíc, povolenou kůži, celulitidu, můžete být pro muže krásná a výjimečná. Zkuste si věřit, a ukázat Vašemu partnerovi ženskou nahotu bez studu, který Vás omezuje.

Svůdnost nahé ženy bez ohledu na kila

Každá nahá žena může být pro muže svůdná. A zde máte hned rozhřešení, na co muži myslí, když spatří nahou ženu, která je přitahuje, která je pro ně tou pravou. Často se setkáte s tím, že muži jsou schopni vnímat jen jednu věc, na kterou se právě soustředí. A nyní si vezměte, že před mužem budete stát nahá, kdy je celkem zřejmé, že dojde na něžnosti. Muž si Vás sice rychlým, či pomalým pohledem projede od hlavy až k patě, ale rozhodně jeho mozek se nebude zabývat tím, aby vyhodnocoval, zda Vaše míry odpovídají mírám modelky atp. Muž Vás bude vnímat jako celek, jako ženu, se kterou chce být, strávit s ní milostné chvilky. Pokud by přeci jenom došlo na situaci, že se muž ušklíbne, pak je na místě mu dát definitivní sbohem, a dál se s ním, jako s povrchním člověkem nezabývat.

Jak muž vnímá po letech nahé ženské tělo

Nikdo z nás nemládne, a i když se nakrásně třeba snažíte omezovat v jídle, hýbete se, pak stejně zaznamenáte, že Váš metabolismus již nepracuje, jako dříve. Takže, i když třeba jíte stejnou skladbu i stejné množství pokrmů, tak ručička váhy nemilosrdně ukazuje vyšší číslo, než tomu bylo třeba před pěti, deseti lety. Nyní Vám pak přijde jako malichernost, když jste před danou dobou řešila, zda se budete partnerovi líbit, až před ním stanete nahá. Pět, deset let na to byste třeba dala nevím co za to, kdybyste měla takovou postavu, jako kdysi. Jste si vědoma toho, že čas je neúprosný, a podepsal se nejen na Vaší tváři, ale i postavě. Milostné chvilky s partnerem jsou stále sporadičtější, a to možná kvůli Vám, Vašemu přesvědčení, že již nejste pro muže atraktivní. Muž, respektive rozumný muž Vás však nebude odsuzovat za to, že stárnete. I když jste přibrala, tak jeho pohled Vás nebude lustrovat tímto směrem. Spatří-li muž nahou ženu, pak spatří utajenou krásu, která mu může nabídnout rozkoš. Nebuďte tedy na sebe příliš přísná, neodsuzujte se k tomu, že nemáte právo na lásku, když již Vaše postava není pružná, pevná a štíhlá. Pokud Vás muž miluje, pak Vás miluje, jako celek, a nebude sondovat, zda oblast pasu se Vám zvětšila o pět, či více centimetrů.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9333 (magazinerotika.cz#338)


Přidat komentář