Co prozradí mužské pozadí

Muž nám o sobě může hodně prozradit, aniž by nám řekl jediné slovo. Stačí se podívat na jeho pozadí, které leccos odhalí. A není hned nutné, abyste musela čekat na příležitost, až bude bez kalhot.

 

„Přečíst“ mužský zadek můžete i ve chvíli, kdy má muž kalhoty, šortky, trenýrky, plavky. Samozřejmě, čím je látka v oblasti hýždí obepnutá, tím lépe pro Vaše objevitelské možnosti. A pokud již nějakou dobu s Vaším drahým chodíte, či žijete, pak si můžete otestovat, zda jeho pozadí zapadá do „statistiky“, nebo se naopak vymyká.

Pohled žen na mužské pozadí

Nejsou to jen muži, kteří obdivují pozadí opačného pohlaví. I ženy se zkoumavě, méně, či nápadněji zahledí na mužské pozadí. Tak, jako muži, i ony to činí podvědomě. Snad něco hledají, zkoumají, chtějí si něco ověřit. Možná právě hledají odpovědi na otázky týkající se jejich založení, sexuální náruživosti, která by se jim od mužů dostala. Uspokojí-li je jejich vnitřní přesvědčení, budou ve svém putování po mužském těle pokračovat dál. A možná také dojde na oslovení.

Důležitost vzhledu mužského pozadí pro ženy

Proč je pro ženy mužské pozadí důležité? Napoví jim snad o osobnosti muže, ještě dříve, než se s ním dají do hovoru? O osobnosti toho opravdu moc mužský zadek, sám o sobě, neřekne. Přeci jenom však je možné poznat podle toho, zda je vypracovaný, či nikoliv, pevný, či rosolovitý, jak je na tom muž se založením ke sportovní činnosti, a aktivitě vůbec. A zde se dostáváme k sexuální aktivitě. Právě mužské pozadí může ženě napovědět, jak je muž sexuálně výkonný. Samozřejmě, výjimky potvrzují pravidlo. Takže i zadek pevný jako skála, kde nenajdete ani gram přebytečného tuku, může mít majitele, který spíše než divoký sex, nabídne například zahleděnost do sebe.

Sexy zadek v riflích

Začneme snad nejčastějším úkazem, kdy můžeme vidět muže v riflích. Ne každému muži rifle sednou s ohledem na jeho postavu. Jak je to však v případě, že narazíte na muže v riflích, který se může pochlubit pěkným sexy zadkem? Zadkem, který není ani vyboulený, nepřetéká, ale ani není placatý? Muž takového pozadí bývá skvělým milencem. Nemá problém se pouštět do nových experimentů. Takže stále stejná misionářská poloha u něj nehrozí. V sexu pro něj není důležité, aby to byl on, kdo bude nejvíce uspokojený, ale spíše jeho drahá polovička. A tak se nejprve spíše zaměří na ní.

Zadek hranatého tvaru

A máme tu další mužské pozadí, které není kulaté, ale spíše hranaté. Spatříte-li takové pozadí, aniž byste viděla zbytek jedince, například v davu, pak si můžete být jista, že toto pozadí patří muži, a ne ženě. Jedná se o typicky mužské pozadí, bez známky ženskosti, na rozdíl od pozadí vystouplého, velmi oblého. Muž, který je majitelem hranatého zadku, je citlivým, ohleduplným a něžným milencem. V sexu Vám však vyjde vstříc i v tom případě, že byste nechtěla jen něžnosti, ale i něco tvrdšího. Jak muž se sexy zadkem v riflích, tak tento muž s hranatým zadkem, pro Vás může být vstřícným milencem, který Vás nezklame. V oblasti sexu s ním určitě nebude nuda.

Pořádný mužský zadek

U mužů také můžete spatřit zadek, který rozhodně nepřehlédnete. Nebude se ještě jednat o kulatý, vyčnívající zadek, ale pořádný zadek. Pokud bychom se podívali na zbytek postavy, tak ta by nebyla nijak zavalitá. Muž celkově by byl vyšší postavy, mohutný. Připomínal by Vám tak trochu hromotluka, a při jeho spatření byste měla pocit, že by Vás mohl svými mohutnými pažemi ochránit. Na druhou stranu však může tento muž i vyvolávat jisté obavy, kdyby se mu něco znelíbilo. Případná rána od něj by jistě nebyla pohlazením. To se však dostáváme již trochu někam jinak. Co tedy napoví ženě takový pořádný mužský zadek? V tomto případě muž moc sexu neholduje. Je sice součástí jeho života, ale spíše, než časté sexuální dovádění, dá přednost kvalitním a chutným pokrmům, ať už doma, nebo v restauraci. Sex s mužem s pořádným zadkem bude takový „normální“, kdy nijak nezaujme. Spíše očekávejte klasiku, tedy misionářskou polohu, a co do délky sexu, tak na promilovanou noc nejspíš zapomeňte. Možná, že v období randění, s ním bude sex požitkářský, takový živočišný, mužný. Jakmile však fáze zamilovanosti poklesne, či vymizí, dostane se Vám sexu, který Vás neohromí, ale také ani neurazí.

Vystouplý mužský zadek

A dostáváme se k mužskému pozadí, kdy i v tomto případě jen těžko unikne Vaší pozornosti. Muži u žen kvitují jistou vystouplost pozadí, což dokládá snad nejvíce sexy pozadí, jehož majitelkou je známá zahraniční zpěvačka a herečka. Jenže, jak je to v případě, že vystouplé větší pozadí nemá žena, ale muž? Jak na Vás takový muž působí? Takových mužů sice nemusí být ve Vašem okolí značné množství. Přesto, projde-li kolem Vás majitel vystouplého zadku, Vaše oči se přímo zaryjí do jeho zadních partií. Je zde jistá zženštilost. Divokého vášnivého sexu se můžete s největší pravděpodobností vzdát. Muž by možná chtěl, ale jeho zanícení se s realitou bude značně míjet.

Dokonalý kulatý, pevný zadek

Jsme u mužského pozadí, které nejlépe vynikne v obepnutém spodním prádle, v plavkách. Jedná se o dokonalý kulatý a pevný zadek, který svým tvarem připomíná jablko. Jenže, otázkou zůstává, zda ona dokonalost zadku, se také promítne do dokonalosti v sexu. Majitel takového pozadí je si moc dobře vědom svých „kvalit“. A tak se je také snaží dávat co nejvíce na odiv. Z toho i tak trochu vyplývá, že svoji energii bude vkládat spíše do vizáže, vhodné volby oblečení. V případě sexu to však nebude jiné. Stále to totiž bude on sám, kdo ho bude nejvíce zajímat. Takový muž může být příliš zahleděný do své dokonalosti těla, ke které přispěl úmorným cvičením, anebo dobrým spalováním za podpory občasného pohybu. Takový muž pro Vás bude sexy mužem, pokud budou i jeho další části těla přitažlivé. Jenže sexy muž již nemusí být sexy zajímavý v posteli. Jestli jste byly doposud zvyklé na to, že Vás muž hýčkal, nosil na rukou, a v posteli chtěl, abyste si i Vy užila, ne jen on, pak si však rozhodněte, zda skutečně chcete tohoto muže do postele. Budete se jím sice chlubit před okolím, ale v posteli Vás může zklamat. V prvé řadě je pro něj důležitý jeho orgasmus, až poté přijdete na řadu Vy.

Mužské pozadí ztrácející se v kalhotách

Doposud jsme se zabývali pozadím, které můžete celkem lehce rozpoznat. Jenže kolikráte oblečení je zrádné, může klamat, a ač byste sebevíce chtěly, tak se nedozvíte o muži více do té doby, než před Vámi stane v trenýrkách, slipech, v plavkách, či zcela nahý. Mužské pozadí se totiž může velmi lehce ztrácet v plandavých kalhotách, šortkách, kraťasech, a to především v teplých, letních dnech. Skutečně se však chcete jen podle mužského pozadí rozhodnout, zda dotyčného oslovíte, nahodíte udičku? Nejen kalhoty, ale i samotné pozadí může být do jisté míry zrádné. Výjimky opravdu existují. Určitě tak stojí za to si s mužem sednout na kávu, blíže ho poznat. A věřte, že budete-li si vzájemně sympatičtí, pak jednoho dne dojde na to, že se například ocitnete na koupališti. A to může být Vaše třešinka na dortu, která Vás třeba mile překvapí. Zde pozadí totiž neukryje, pokud si nevezme koupací šortky volného střihu. No, a pokud by tomu skutečně bylo, pak můžete počkat na Vaši první společnou noc. Budete se pak moci nejen na vlastní oči přesvědčit, jak je to s tou pravdou ohledně mužského pozadí a sexy zapálení.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9287 (magazinerotika.cz#148)


Přidat komentář