Čím si likvidujete sexuální život

Sex vám nic moc neříká? Pokud se do něj nutíte jen proto, abyste vyhověla partnerovi, je to špatně. Nejenom že si sex neužíváte vy sama, ale ani pro vašeho partnera to není ono. Co děláte špatně a jak udělat ze svého milostného života prioritu?

Proč je sex ve vztahu důležitý?

Když se sex ve vašem partnerském životě nestal prioritou číslo jedna, a ani nestojí na druhém místě, jak dlouho může být váš vztah udržitelný? Na čem je postaven? Pokud vám záleží na tom, aby váš partnerský vztah vytrval, musíte o něj pečovat a také do něho investovat. Sex je podstatnou částí partnerského vztahu. Na samotném začátku jde ze všeho nejvíc právě o milování.

Ale také v déle trvajícím vztahu se nesmí sex opomenout. Jinak člověk zjistí, že žije vedle toho druhého a společný život jim už žádné potěšení nepřináší. Je jenom otázkou času, kdy jeden z partnerů narazí na člověka, který mu ono potěšení, kterého se mu dlouhodobě nedostává, přinese.

Proč mít ráda sex?

Ať už se nacházíte v jakékoli fázi vztahu, je čas začít pracovat na uspokojivém sexuálním životě. Nejenom kvůli tomu druhému, ale hlavně kvůli sobě. Sex přináší člověku radost, potěšení, uspokojení, dobrou náladu a má vliv na dobrý zdravotní stav. Poznáte, v čem děláte chybu? Když budete sama chtít, naučíte se mít sex ráda. Odstraňte své nedostatky, kdy nenasloucháte svému tělu a dejte mu to, co chce, po čem touží. Hezké milování váš vztah vynese do výšin, na které jste už dávno rezignovala. Milostný život se dá likvidovat postupně na "x" způsobů. Odhalte, čím si ničíte sex.

Zábrany v sexu

Máte zábrany, které byly způsobeny už v dětství. Není to vaše vina, zapříčinili se o to dospělí, kteří vás v době dětství a dospívání ovlivňovali. Rodiče, náboženská výchova, učitelé ve škole. Mohla to být i například nevinná narážka, nebo zmínka o sexu, která neměla znamenat nic zlého. Jako dítě jste si to samozřejmě přebrala tak, že sex nebude nic příjemného. Například že může být bolestivý, vynucený apod.

Jak odstranit zábrany v sexu?

Připusťte si, že už dávno nejste dítě ani nejistá puberťačka. Jste dospělá, sebevědomá žena, která ví, co chce. Žádný jiný dospělý už vás v oblasti sexu nevychovává. Nyní se řiďte podle svého, žijte svůj vlastní život. Zapomeňte na to, co vám kdysi někdo vtloukal do hlavy.

Uvědomte si, kolik existuje literatury o sexu, která naopak říká, jak je sex skvělý. Existují knihy, jak se naučit milostnému umění. Uvolněte se a myslete na to, že hlazení a doteky přinášejí vašemu tělu i mysli potěšení. Přistupujte k mazlení i sexu s vaším partnerem s pozitivními myšlenkami a snažte se najít takovou praktiku nebo polohu, která vám přinese uspokojení. Spokojení nakonec budete oba dva, uvidíte.

Sex vnímáte negativně

Na sex se nikdy netěšíte? Toužebné projevy partnera považujete za otravné? Máte zrovna tolik práce, nejste upravená, oholená atd. To, že uvažujete negativně, se samozřejmě projeví na vašem výkonu v posteli. Pokud k milování přistupujete jako k nutnému zlu a chcete ho mít rychle za sebou, je jasné, že vás nikdy nebude bavit.

Jak vnímat se pozitivně?

Zkuste se na něj alespoň jednou těšit. Pokud jste zrovna například ve fázi hubnutí do plavek, berte ho jako příjemné cvičení, během kterého spálíte mnohem více kalorií než při aerobiku! Věřte, že milováním děláte hodně pro vaše tělo, zdraví a krásu. Považujte sex za odměnu po náročném dni stráveným v práci, nakupování, vaření, starání se o domácnost. Berte ho jako potěšení, které si zasloužíte. Nechte vašeho partnera, ať vás potěší, udělá to rád.

Snaha o dokonalý sex

Při sexu se soustředíte pouze na to, abyste udělala vše správně. Aby vše bylo jako ve filmu či pornofilmu, které tak rád sleduje váš partner. Snažíte se být více než stoprocentní. Mít upravené vlasy a make-up, být dokonale a dohladka vyholená úplně všude, perfektní manikúru a pedikúru, sexy krajkové prádlo atd. To jsou nároky, které běžný život nepožaduje. A nevyžaduje to ani váš partner. Vyvíjíte na sebe zbytečný tlak, který ze sebe neumíte setřást ani při milování.

Jak se uvolnit?

Vězte, že pokud jste si zrovna nestihla oholit nohy, váš partner si toho při milování zřejmě ani nevšimne. A pokud ano, mnoha mužům to připadá živočišné a sexy. Necítíte-li se stejně v pohodě, při milování zhasněte, zatáhněte žaluzie a postarejte se o šero. Když zapálíte svíčku, na svůj klidně i neupravený vzhled vyzrajete úplně. Světlo svíčky je velmi měkké a lichotí každé tváři i postavě. Díky tomu si budete připadat atraktivní a můžete se už jen nechat unášet milostným laskáním.

Snaha o partnerovo uspokojení

Pro svého muže chcete být dokonalou milenkou a snažíte se, co můžete, abyste ho uspokojila, a přitom na své vlastní uspokojení zapomínáte. Máte potom pocit, že sex je maraton, který vás nebaví, akorát jste z něj uřícená?

Podívejte se ale na situaci jinak. Muži to mají v sexu mnohem jednodušší, okamžitě je vzruší pouhý pohled na nahá ňadra. Dopřejte mu to a dále už nechte i jeho, ať se trošku snaží. V posteli dělejte jen to, co je vám příjemné a sexuálně vyjadřuje to, co cítíte a chcete právě vy. Začněte být v sexu trochu sobecká, prospěje vám to. Jako sebevědomá uspokojená žena budete mnohem více přitažlivá nejen pro vašeho partnera, ale i okolí.

Neznáte své tělo

Přestože máte sex často, ale nedaří se vám dosáhnout orgasmu, což vás deprimuje. Cítíte se pak méněcenná a sex si neužíváte. Není to konec světa a tento problém se dá řešit. V první řadě musíte sama poznat své tělo a zjistit, kde máte erotogenní zóny a na které dotyky vás nejvíce dráždí. Když sama zjistíte, kudy vede cesta k rozkoši, nebojte se ji ukázat i vašemu partnerovi. Bude nadšený a sex si zamilujete.

Nemluvíte o sexu

S vaším partnerem nemluvíte o sexu, byť se spolu milujete pravidelně a často. Bývá to tím, že například rodiče s vámi o sexu nemluvili, protože nebyli v tomto směru otevření. Změňte to právě vy. Své touhy nemáte napsané na čele vy ani váš partner. Nelámejte nic přes koleno, ale začněte krůček po krůčku. Jinak se váš partner bude muset spolehnout na metodu pokus – omyl, což se dosud neukázalo zrovna ideální.

Udělejte ze sexu prioritu

Rychlejší cestou k vašemu sexuálnímu uspokojení a šťastnému partnerskému životu je přece jenom otevřenost a komunikace. Sex byste měla vnímat jako důležitou část vztahu, které se vyplatí věnovat více času, klidně i na úkor úklidu domácnosti nebo sledování oblíbeného pořadu v televizi.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9328 (magazinerotika.cz#321)


Přidat komentář