Čeho se muži nemohou v sexu nabažit

Asi pro Vás nebude žádné tajemství, že muži myslí na sex již na první schůzce. Kdybyste měly tu možnost nahlédnout do jejich hlavy, mohly byste být příjemně překvapené, ale také šokované. Máte však povědomí, čeho se muži v sexu nechtějí vzdát?

 

Nejeden muž se dívá na porno, ať už tajně, aby partnerka nevěděla, co dělá ve svých volných chvílích. Ovšem fakt, že se muž dívá na poněkud odvázaný sex, ještě nesvědčí o tom, že by ho také chtěl fyzicky praktikovat. Muži sice nejsou tolik zvědavými tvory, jako ženy, zato se však stejně jako něžné pohlaví rádi dívají, a pozorují „svět“ kolem sebe. Existence porna tu byla, a bude. Po pornu rozhodně všichni muži nebaží. Aktivitu a vynalézavost ženy při milování však muž nejen ocení, ale také s nadšením přivítá. Čím konkrétním pak muže získáte na svoji stranu? Jak si můžete prostřednictvím sexu muže omotat kolem prstu, v dobrém slova smyslu? Čtěte dál, a vyberte si z možností, která Vás zaujme.

 

Sex na všechny možné způsoby

 

Celý článek se bude točit kolem sexu. Jak jinak, když prakticky vše, co muži vlastně dělají, a na co myslí, se svým způsobem dotýká jejich intimního života. A pokud vyloženě nemohou provozovat sex, pak alespoň činí dvojsmysly, s tím, že se snaží být vtipnými, a zároveň neodolatelnými. Muži rádi experimentují, kdy nemají rádi v životě, tedy v jeho soukromé oblasti, klid. Přílišný klid, který se může velmi lehce proměnit v nudu, je pro sexuální život plíživým zabijákem. Jinými slovy, čím větší změna, a dynamika v sexu, tím lépe. Misionářská poloha je fajn, ale není chlebem, který se na rozdíl od jedné polohy, nezají. Misionářská poloha, i když bude Vaší oblíbenou, ať už z jakéhokoli důvodu, se po čase zají. Vám možná ne, ale Vašemu milému, zcela jistě. A ruku na srdce, v sexu platí, že stokrát nic umořilo osla. Lepší tedy je, aby se Váš sex odehrával méně často, zato však byl dynamičtější, a akční.

Tajné sexuální přání mužů – orální sex

Mohlo by se zdát, že orální sex se prakticky zabydlel, a tak nechybí v žádném partnerském vztahu. Je možné, že zrovna Vy nemáte s orálním sexem žádné problémy. Věřte však, že orální sex nebývá u řady žen zrovna oblíbený. Ani ne tak z pohledu, kdy je muž orálně uspokojuje, jako z druhé strany, kdy žena uspokojuje muže svými ústy. U orálního způsobu uspokojování se poměrně často řeší otázka mužova spermatu, respektive, zda polykat, či nepolykat. A zde může být jádro problému. Mužský ejakulát je pro nejednu ženu něčím nepříjemným, kdy jen pomyšlení na to, že by jim byl vstříknut do úst, se jim tzv. zvedá kufr. Vedle ejakulátu je pak zde také jistá křeč, zatuhlost, která se po čase laskání u ženy dostaví. Nenajde se snad totiž muž, kterému by se orální sex nelíbil. A právě proto si ho chtějí muži náležitě užít. Jednoduše přeloženo, muž by se vůbec nezlobil, kdyby jeho penis v ústech ženy byl dlouhé minuty, a klidně i déle, než jen deset, patnáct minut. Muži to pak mají v sexu prakticky obdobné, jako ženy, co do preference klasické soulože, a alternativního způsobu dráždění a uspokojování. Soulož, stejně jako pro ženy, tak i pro muže, není vším.

Ukojení sexuální potřeby – anální sex

Vedle orální sexu je zde také anální sex, který je u mužů neméně vyhledávaný. Jenže opět je tu zde jiný pohled na anální sex u mužů, a jiný u žen. Proč chtějí muži anální sex? Cožpak jim nevadí představa, že jejich penis se zanoří do případné hnědé hmoty, či přinejmenším bude nelibě vonět? Vězte však, že muži v sexu takové „prkotiny“ neřeší. Proč se chce muž milovat? Muž si chce užít, a ukojit své sexuální potřeby. Kdyby měl nad vším přemýšlet, pak by se snad ani nehýbal, protože by se mohl začít potit. A pot, co naplat, také zrovna našim nosánkům nevoní, když se začne rozkládat. Muži vyhledávají možnost análního sexu, protože, co naplat, jeskyňka ženy je přeci jenom volnější, pro jejich úd, než řitní otvor. A právě ona pevnost, kdy bude na mužův penis vyvíjen zadečkem tlak, respektive svaly, je vzrušuje k nepříčetnosti. Ústa ženy při orálním sexu nejsou sice úzká, ale zase muž může zažívat úžasné pocity z teplého dechu, kmitajícího jazýčku. Chcete-li tedy svého partnera do maximální možné míry rozmazlit, pak mu dopřejte orální i anální sex. Netřeba snad říkat, že po análním sexu není z hlediska hygieny vhodné pokračovat hned v klasické souloži, a samozřejmě ani v orálním sexu.

Aktivita a zájem ženy o sex

Co naplat, když muži „dovolíte“, aby si s Vámi užil orálně, či análně, když z Vás bude jasně čišet nezájem, či dokonce odpor. Muž si sice splní část svého tajného sexuálního přání, ale rozhodně ne v plném měřítku. Muži možná myslí jen sex, a na nic jiného, ale mají oči a city. Muž si velmi brzy všimne Vašeho nezájmu, nechuti, a to i v případě, že praktikujete orální sex. Prozradí Vás totiž Vaše mechanické, automatické pohyby, jako byste byla robot bez srdce, empatie. V sexu je prakticky vše dovoleno, pokud se na daném oba dva shodnete. Určitě není vhodné něco lámat přes koleno silou vůle. Je tedy sice obdivuhodné, že chcete milému udělat radost. Pokud však do milování nedáte kus sebe, Vaše srdce, pak se účinek dobrého skutku mine účinkem. Pokud byste dala muži na výběr, zda by chtěl orální, anální sex, ale tak trochu nudný, bez života, nebo by si mohl zvolit klasickou soulož, ovšem v podobě divoké jízdy, pak je snad zřejmé, co by si vybral. Je sice možné, že by zvolil první alternativu, ale v tom případě, že by ještě orální, anální sex vlastně nevyzkoušel. Podruhé by pak nejspíš zvolil „standardní“ sex, který by však nebyl vlažný, ale dynamický z Vaší strany.

Provokativní a svůdný striptýz

Oprostíme-li se od sexu, jako takového, ale stále u něj jednou nohou setrváme, pak zde máme další potěchu, která nenechá muže jen tak bez zájmu. Řeč je o striptýzu, který však nemusí pocházet čistě jen z nočního podniku, kam kroky některých mužů směřují. Z Vaší strany není vůbec důvodu žárlit. Vašemu milému totiž můžete předvést striptýz pod Vaší režií, tj. ve Vašem podání. Jistě, je třeba, abyste se eliminovala Váš případný stud, a obavy z toho, že snad Vaše postava není pro muže atraktivní a žádoucí. Vezměte to tak, kdybyste se muži nelíbila, pak by zcela jistě s Vámi nebyl. Striptýz v domácím prostředí můžete pojmout minimálně dvěma způsobu.

Striptýz jako vhodná milostná předehra

Na striptýz se můžete pečlivě připravit, kdy si nanečisto před zrcadlem vyzkoušíte, jak při svlékání vypadáte, jak se při hudbě vlníte. Nebo si nemusíte příliš lámat hlavu, kdy Vám do karet bude hrát přítmí, vhodná hudba, případně i uvolnění v podobě lahodného moku, vína. Uvidíte, že partnerovi rozhodně nebude vadit nějaká ta nedokonalost, kdy se Vám například zaseknout kalhotky u kotníků apod. Nemusíte podléhat panice, stačí jednoduše zakamuflovat nějakou tu chybičku na kráse. Je docela pravděpodobné, že si muž ničeho nepředloženého ani nevšimne. Bude sice na Vás doslova viset očima, ale ze zcela jiného důvodu.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9313 (magazinerotika.cz#277)


Přidat komentář