Techniky mužské masturbace

Mužská a ženská masturbace se od sebe krapet liší. Stejně jako jsou rozdílné vzájemné techniky masturbace, je jinak prožíván i orgasmus. Začínáte teprve s masturbací? Pak Vám rádi přiblížíme její možné techniky.

Mužská masturbace

Muži zpravidla začínají masturbovat dříve než dívky. Láká je si hrát se svým penisem, poznávat jej a zjišťovat, co je vzrušuje a co ne. Začátek onanie se dá tedy zahrnout do počátku puberty. V mnoha případech se však k masturbaci dostávají čistě náhodou, např. při koupeli, když si třou penis, aby jej umyli, při utírání se, aj., kdy překvapivě zjistí, že jsou jim dané pohyby příjemné a že je vzrušují. Častokrát v těchto pohybech pokračují, až zjistí, jak snadno jsou schopni dosáhnout orgasmu, který pro ně může být překvapivý a může je zaskočit. Jde však o velmi příjemné zaskočení, ke kterému se následně již velmi rádi opakovaně vracejí.

Jak zahájit masturbaci

Mužská masturbace začíná vždy erekcí. Tou se rozumí stav, kdy se penis naplní a napne krví a ztopoří se, tedy se stane větším a pevnějším. Zdravý člověk by neměl mít žádné problémy s erekcí, a je schopen jí dosáhnout snadno a erekci také po určitou dobu udržet. Problémy s erekcí se můžou objevit v důsledku nemoci, v důsledku užívání nějakých léků nebo s přibývajícím věkem. Tyto problémy je možné velmi efektivně řešit, buď různými praktikami, nebo odbornou péčí.

Polohy při mužské masturbaci

Technik použitelných pro mužskou masturbaci existuje několik. Nejčastěji se tyto techniky zkoušejí v poloze, kdy muž leží na zádech a jednou nebo oběma rukama** tře svůj úd.** Masturbace u mužů je zakončena ejakulací. Je tedy nutné po jejím dokončení ejakulát utřít. Mějte proto přichystané po ruce vždy nějaké papírové kapesníky nebo toaletní papír. Jiná technika mužské masturbace vyžaduje polohu vleže na břichu. Tato poloha je nutná tehdy, pokud máte v plánu vyzkoušet tření penisu o postel, což přináší mnoha mužům také uspokojení. Existují různé techniky masturbace a s nimi i různé polohy. Vyzkoušejte tu, která je Vám nejpohodlnější a při níž dosáhnete orgasmu nejsnáze.

Kde masturbovat?

Nejlepší masturbaci si muž užije zpravidla tehdy, když je sám, má klid a může se soustředit. Je potřeba, aby se uvolnil, a aby měl jistotu, že jej nikdo nevyruší nebo neodhalí. Pohodlné místo pro mužskou masturbaci je bezesporu postel, dále je příjemným místem pro sebeuspokojování vana nebo sprchový kout, kde Vám bude tření penisu obzvláště příjemné, navíc si pak nemusíte dělat hlavu s tím, co s ejakulátem a možným místem pro masturbaci je i záchod, kam se může muž uchýlit vždy, když na něj přijde touha po orgasmu. Nemusí přitom čekat, až bude sám doma.

Techniky mužské masturbace

Jak jsme již uvedli, stejně jako u ženské, tak i u mužské masturbace existuje několik technik, které se dají různě kombinovat, střídat, apod. Pojďme si je jednu po druhé představit.

Technika zvaná dlaň

Jednou z technik, jak se přivést k orgasmu, že tření** špičkou žalud o dlaň** druhé ruky. Někteří muži si oblíbili techniku, při které sevřou pěst a přiloží ji na žalud. Poté se snaží protlačit penis skrz sevřenou pěst a takto pronikat stále dále. Někteří upřednostňují způsob, kdy protahují penis mezi prostředníčkem a prsteníčkem ruky. U této techniky je vhodné používat lubrikační gel, stejně jako i u jiných je jeho použití doporučováno.

Technika pěst

Masturbace pěstí patří zcela jistě k nejběžnější technice, kterou muži při masturbaci používají. Provádí se velmi jednoduše a to tak, že muž sevře pevně penis svými prsty u kořene, asi tak stejně, jako se drží tenisová raketa a pohybuje takto sevřenou rukou nahoru a dolů, opakovaně, rychlostí, která se mu líbí. Tato technika poskytuje mužům nejtěsnější kontakt mezi penisem a rukou, a čím větší sevření, tím větší rozkoš. Tato technika je vhodná především pro ty, kteří mají velký penis. Jestliže délka penisu není při erekci delší než samotná dlaň, nebo přesahuje pouze o pár centimetrů, bude problém pohybovat sevřením nahoru a dolů. V těchto případech se doporučuje penis uchopit jinak.

Technika kroužek

Technika masturbace zvaná kroužek se provádí tak, že muž spojí palec a ukazováček do tzv. kroužku, který pevně obepne penis. Tato technika však není tak intenzivní, jako ta pod názvem Pěst, ale působí na penis v** celé jeho délce**. Navíc výhodou techniky Kroužek nezáleží na délce penisu.

Technika zvaná pět prstů

Vaše ruka během této techniky směřuje naprosto stejným směrem jako penis. Muž drží penis čtyřmi prsty na vrchu kořene a prstem jej drží zase dole. Toto uchopení umožňuje muži, který tuto techniku praktikuje, lepší kontrolu a také větší požitek z pohybu jeho roky po celé délce penisu, i když není zrovna robustních rozměrů.

Technika masturbace se třemi prsty

Tato techniku můžou praktikovat ti muži, kteří mají** malý penis**. Velmi jednoduše uchopí penis stejným způsobem, jako by drželi v ruce pero nebo tužku. Tento způsob uchopení umožňuje masturbujícímu muži lepší kontrolu a dává mu maximální délku pohybu ruky po penisu a to opravdu po celé jeho délce, tedy od kořene až po žalud. Je Vám patrně jasné, že kontakt mezi rukou a penisem bude v tomto případě menší.

Technika zvaná BackHand

Tato technika patří k velmi dobrým a účinným. Jde o úchop, který je opačný než úchop při technice Pěst. Muži se doporučuje uchopit penis z levé strany, jestliže se jedná o praváka. Aby bylo možné tohoto úchopu dosáhnout, je nutné zápěstí otočit tak, aby palec směřoval dolů. Při tomto úchopu možná bude také nutné naklonit penis mírně do strany. Možná Vám tato technika přijde ze začátku mírně nepříjemná, ale jde o velmi efektivní a dobré uchopení pro případ, že chcete při masturbaci vyzkoušet něco jiného, než na co jste byli dosud zvyklí.

Masturbace s názvem prosebníček

Než se pustíte do masturbace touto technikou, nechejte svou předkožku nasazenou na žaludu již ztopořeného penisu a zatím ji nepřetahujte přes žalud. Penis si vložte mezi obě dlaně, stejně jako když prosíte a v této pozici s nimi pohybujte. Přesně tak, jako byste prosili. Tato technika je vhodná pro ty muže, kteří mají** delší nebo zúženou předkožku**.

Tento výčet možných technik není zdaleka konečný. Existuje podstatně více způsobů, jak se sebeuspokojovat, jak masturbovat a dosahovat tak neskutečných orgasmů. My jsme Vás pouze inspirovali pro případ, že byste chtěli vyzkoušet něco nového. Nestyďte se za masturbaci a zkoušejte různé způsoby sebeuspokojování. Čím lépe poznáte své tělo a bude s ním umět zacházet, tím lépe i pro Vaši partnerku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9251 (magazinerotika.cz#116)


Diskuze a zkušenosti

nic | 12.06.2014 21:10
Re: Techniky mužské masturbace Myslíte že je normální masturbovat vícekrát deně ?

XXX | 20.09.2014 12:11
Re: Techniky mužské masturbace Naprostá většina mužů masturbuje víckrát denně.

:- | 25.01.2015 22:02
Re: Techniky mužské masturbace Je no rmalni ve 12 masturbovat kazdy den minimalne 3 ?

Petr | 01.08.2015 12:23
Re: Techniky mužské masturbace I pětkrát ;-)

laf | 02.08.2017 17:36
Je normalne prodejny kondom od 16?

HeroAd | 06.03.2018 21:40
Puberta mi ještě nezačala, ale po masturbaci již toužím. Je to normální?


Přidat komentář