Seznámení se za účelem sexu

Moderní technologie nám dávají mnohem více příležitostí jak se seznámit. Můžete využít internetu, kde najdete nejen webové stránky pro vážné seznámení, ale také pro nezávazný vztah, či dokonce sex na jednu noc. Čemu dáte přednost?

 

Muži a ženy se liší nejen co do rozdílnosti intimních partií, ale i co do pohledu na svět, smýšlení o soužití dvou jedinců. Většina žen by upřednostnila vážný vztah, před nezávazným, o sexu na jednu noc nemluvě. Kdežto muži, kdyby před nimi stála nabídka vážného vztahu a sexu na jednu noc, či nezávazného vztahu plného sexu, pak je poměrně zřejmé, co by si vybrali. Nebo na to máte jiný názor? Samozřejmě, svoji roli také hraje věk muže, dosavadní vydovádění v sexu, a chuť se usadit**. Je něco špatného na seznámení se za účelem sexu?** Co vám může takový vztah, dá-li se tomu tak říci, přinést, či naopak vzít? O tom pojednávají následující řádky.

Důvody seznámení se za účelem sexu

Říkáte si, proč taková otázka? Důvod je přeci zřejmý, a nese tři slova – sex. Pojďme se však podívat hlouběji, kde jsou ony skryté důvody. Samotný sex je totiž v tomto případě třešinkou na dortu. Za sexem se ukrývá něco více. Je totiž velký rozdíl mezi sexem partnerským, mileneckým, manželským, a mezi sexem náhodným, nezávazným. Skutečný důvod, proč Vás láká seznámit se čistě jen pro sex, hledejte právě v onom lákadlu.

Lákavost nezávazného sexu

Nezávazný sex pro Vás může být lákavý, protože je svým způsobem hříšný, pro někoho i zakázaný. Nezávazný sex, či sex na jednu noc, jak chcete, je tajemný, vzrušující. O to více může být vášnivější, smyslnější, divočejší, živočišnější. A takový druh sexu mají rádi, jak muži, tak ženy. Jenže takový sex, ten jen těžko najdete v ložnicích párů, které jsou spolu již nějaký ten pátek. V těchto ložnicích naopak najdete stereotyp, klesající vášeň, a dalo by se říci i nudu, kdy sex může jeden z partnerů brát i jako povinnost. Z uvedeného je pak zřejmé, proč se zrovna neženete do ženitby. Nechcete hned zabřednout do šedi, nudy, kdy pro Vás radostná stránka života, jakoby skončí. Svým způsobem je to pochopitelné, akceptovatelné. Pokud se Vám podaří něžné pohlaví přesvědčit, aby hned nespěchalo, a netrvalo na vážném vztahu, pak se budete moci těšit ze vzájemného hříšného sexu i poměrně dlouhou dobu, aniž byste museli každý týden „přesedlat“ na jinou klisničku.

Místo pro seznámení se za účelem sexu

Dívky a ženy můžete mít spojené s atraktivitou, vzrušivostí, svádivostí, ale také se závazkem. Jen u málokteré ženy byste pochodili s tím, kdybyste ji navrhli, že si spolu vyjdete jen tak, bez závazků, kdy hlavním programem bude milování. Možná, že by Vás dívka, žena nechala dopovědět jednu větu, a pak by Vás počastovala nějakou tou nadávkou. Takže, buďte připraveni s tím, že pokud byste položili dívce, ženě přímou otázku na sexuální zařádění si, mohlo by to také něžné pohlaví brát jako sexuální obtěžování. Ne vždy se tedy vyplatí přímočarost, upřímnost. To samozřejmě neznamená, že byste si měli snad začít hrát na svůdce žen, sňatkového podvodníka, a pak hned ze vztahu vycouvat, jakmile by nabral směr „vážno“. Buďte stále upřímní a přímočaří, jen musíte zabrousit v těch vodách, kde máte velkou šanci, že uspějete. A nabízí se právě zmíněný internet. Stačí, abyste si zadali do vyhledávače nezávazný vztah, nezávazný sex, či sex na jednu noc, a hned se Vám rozprostře zcela jiný svět, který někteří odsuzují. Pozor však, ať se vám z takového množství nezamotá hlava. Pamatujte i na minusy takového seznámení. Věřte, že nevýhody tu jsou.

Vliv nezávazného sexu na život

Vážně zvažujete, že si „nezávazně“ vyhodíte z kopýtka, a užijete si nějaký ten sexík? A půjdete do toho po hlavě, nebo si dáte nějaký časový limit, jak dlouho se budete takovému způsobu života věnovat? Vězte, že nelze jen stále přijímat, a nedávat. V tomto případě Vás může čekat skvělý sex, kdy po Vás protějšek nic nebude chtít, tedy vážný vztah. Musíte však také čekat, že nejste-li skutečný necita, tak se takový způsob života promítne do Vás samotných, a zanechá na Vás určitý vliv. Zatímco partnerské vztahy jedince obohacují, pak takové prchavé naopak okrádají. Za čas se můžete cítit vyprahlými a prázdnými.

Promiskuitní způsob života

Vzpomínky na pár, nebo značné množství nocí, kdy jste si užívali, Vás možná budou hřát na duši, ale nic Vás s nimi nespojuje. Váš život, i když se Vám to nebude zprvu zdát, bude takový jednostranný, prázdný, a to i přesto, že byste třeba měli sex každou noc, vždy s jinou dívkou. Pár měsíců takového dovádění, či dokonce let, z Vás může učinit vnitřní trosku, kdy můžete být pro ženy playboyem, ale jen na první pohled. Promiskuitní způsob života Vás může stát vskutku vysokou daň. Jednoho dne si možná řeknete, že se již budete chtít usadit, mít jednu partnerku, založit rodinu. Jenže, jaké překvapení, když zjistíte, že to prostě nejde. Budete totiž vnitřně naprogramovaný na neustálý vzruch, nové podněty, výjimečnosti. A toto Vám jedna stálá partnerka nemůže poskytnout, i kdyby sebevíce chtěla.

Hrozba v podobě pohlavní nemoci

Pomineme-li fakt, že na Vás promiskuitní způsob života může zanechat jistou stopu na Vaší duši, tak bohužel také na zdraví. Čím častěji půjdete do nezávazného sexu, vztahu na jednu noc, tím rychleji roztáčíte osudové kolo života. Možná, že Vás však ona hra v podobě sázky do loterie, vzrušuje, kdy hazardujete se svým životem. V tom případě bychom mohli začít mluvit o jisté zvrácenosti, a nevážení si vlastního života. Je možné, že daného budete litovat, ale také může být příliš pozdě. Náprava nebude možná, a čas rozhodně nejde vrátit zpět, i kdybyste si to přáli.

Potvrzení o zdravotní stránce

Sami za sebe můžete ručit, že jste zdravými jedinci. Můžete však to samé říci o partnerkách, se kterými budete dovádět? Asi jen těžko si od nich vždy necháte předložit čerstvé potvrzení, že nejsou pohlavně nakažené, a teprve potom se vydáte do světa sexu. Takže, můžete jen doufat, že ujištění o naprostém zdraví, je pravdivé. Uvědomte si však, že, jakmile jste vstoupili do kruhu nezávazného sexu, tak nejste jen jediným, ale jedním z mnoha. Věřte, že partnerky, které s Vámi šly na jednu noc vášně, tak neučinily poprvé. A tak, zatímco ony samotné se třeba domnívají, že jsou zdravé, mohly být nakažené předchozím partnerem. Tak trochu to připomíná hru letadlo, nemyslíte? Jenže s tím rozdílem, že zde se případné peněžní satisfakce nedočkáte, i kdybyste byli v první linii Vašeho začínajícího kruhu.

Odpovědný přístup k sexu

Které dospívající dítě se nechává rádo poučovat od rodičů, dospělých, aby činilo to, či ono, a jak to má činit. I když v dnešní době není problém se informovat prakticky o všem, co nás zajímá, přesto se můžeme setkat s jistou „slepou“ nevědomostí, ať už úmyslnou, nebo nevědomou. A to platí i v případě sexu. Bezpochyby nenajdete nikoho, kdo by nevěděl, co je AIDS, a jak je možné se nakazit. Jenže, i přes danou osvětu tu stále bude ona lákavost nezávazného sexu. Budete mezi přáteli, v klubu, na diskotéce, dáte si sklenku vína, nějakého toho panáka, a hned se Vám bude zdát svět přátelštější a vstřícnější. Stačí pohled druhé osoby, zajiskření, a ani se nenadějete, a skončíte v milostném objetí. Vše může být jen začátek, ale také skutečný konec.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9256 (magazinerotika.cz#226)


Diskuze a zkušenosti

Pavel | 30.06.2014 17:12
Re: Seznámení se za účelem sexu jsem 186/92 m25

Pavel | 30.06.2014 17:14
Re: Seznámení se za účelem sexu jsem 186/92 m25

LUKAS | 07.07.2014 10:29
Re: Seznámení se za účelem sexu JSEM 176/83

lukas | 07.07.2014 10:33
Re: Seznámení se za účelem sexu jsem 176/83


Přidat komentář