Sexy profese, na které sbalíte každou!

Aby byl muž sexy a přitažlivý pro každou ženu, musí vonět, být gentleman a mít charisma. Anebo mu také stačí slušivá uniforma a milý úsměv! Existují profese, které ženy nesmírně vzrušují. Pánové, inspirujte se!

Mnoho mužů si neustále láme hlavu nad tím, jak být pro ženy ještě víc přitažlivější a sexy. Po čem ty ženské vlastně tak touží? Co udělat, abychom je nalákali do postele a doslova z nás šílely? Existuje několik celkem logických rad, jak tomu dosáhnout. Především je důležité umět ženu rozesmát, naladit se na stejnou vlnu a zkusit se dostat do její představy o dokonalém partnerském souznění. Také byste o sebe měli pečovat, protože ženy o sebe pečují také. Chodí kvůli Vám do posilovny, líčí se a snaží se oblékat tak, aby Vás zaujaly. A Vy? Jste lenoši, kterým ke štěstí stačí televize a balík chipsů nebo se radši věnujete sportování venku? Pokud máte malé bříško, nevadí to, ale obezita je už větší problém. Ženám ani nevadí mužská pleš. Některé dokonce přímo vyhledávají holohlavé muže. Buďte gentleman za všech okolností, snažte se využívat svého charisma a rozhodně se neoddávejte pesimismu. Co ženy nesnášejí, jsou pesimističtí zlouni nadávající na celý svět. Dalšími aspekty pro získání ženského zájmu jsou:

  • vyřešená minulost
  • finanční zabezpečení
  • sebevědomí
  • fyzická chemie

Sexy polda boduje!

Nyní se zaměříme na specifické profese, které u žen bodují. Co si budeme povídat, chlap v uniformě je víc sexy než polonahý svalovec v posilovně. Pokud pracujete jako šedá myš někde v kanclu a celý den Vás není vidět, jste nejspíš nezadaný a bezdětný i v pětatřiceti. Přitom hrajete aktivně fotbal a sem tam si zajdete do baru v pěkné košili. Rada? Okamžitě dejte výpověď a najděte si profesi, která Vám zaručí několikametrové fronty žen před Vašim bytem. Existují profese, které Vám ženu nikdy do náruče nepřinesou. Mezi ty nejhorší a nejvíc antisexuální patří především hrobníci, popeláři, deratizátoři, hygienici a samozřejmě líní povaleči. Pokud nemáte práci, řadíte se mezi největší ženskou podtitulku. A teď dávejte bacha - přinášíme profese, které jsou tak moc sexy, že přemluví každou ženu, aby si rozepla blůzku.

Muži s autoritou

Bavit se budeme o mužích, kteří pracují na vysokých postech, jako jsou ředitelé bank, architekti a lékaři. Muži s kravatou nebo bílým pláštěm budí v ženách vlnu solidarity. Nejsou nikterak vtipní, ale to nevadí. Mají totiž většinou nadité peněženky, nebojí se mluvit otevřeně a na rovinu a v neposlední řadě rádi své milované rozmazlují.

Muži s kapelou

Hudebníci, bubeníci, kytaristi, zpěváci a veškerá sorta těchto lidí umí s ženami hotové zázraky! Každý, kdo je tak trochu slavný, budí pozornost. Muž, který umí zahrát na kytaru a ještě k tomu krásně zpívat, je v očích každé ženy romantickým vyznavačem lásky a o to jde. Je jedno, jestli se dělí o postel každou noc s jinou. Hudebníci jsou prostě sexy!

Muži v uniformě

A je to tady! Muži v uniformě figurují snad ve všech ženských erotických představách. Není se čemu divit. Poldové, vojáci, piloti, hasiči - tito všichni mají něco do sebe. Jsou to většinou muži jako hora, svalnatí a sexy. Tyto profese jsou navíc spojovány s neblomnou obětavostí a odvahou. Ženám je jedno, jestli není chlap v uniformě vzdělaný, hlavně že je silná osobnost.

Pot a špína všude kolem

Většina žen se řídí heslem, že opravdový chlap má smrdět! V pornu navíc můžeme vidět kdejaké smyslné situace, kdy k mladé atraktivní ženě přijde upocený instalatér s tím, že jí doma opraví kapající baterii. Najednou je všude hrozné horko a tak se oba chtíc-nechtíc musejí vysléct. Pot zkrátka ženy vzrušuje.

Muži hrdinové

Mezi tyto hrdiny patří nejen hasiči a poldové, ale zejména plavčíci a také sportovci. No není sexy představa, když máte doma několikrát oceněného olympionika s pekáčem buchet místo břicha?

Co se týče mužského pohledu na celou věc, i oni by rádi viděli svou vyvolenou partnerku v nějaké sexy profesi jako je např. tanečnice nebo zdravotní sestřička. Jejich snem je žít se ženou, která má v sobě pečovatelské pudy. Jsou však daleko skromnější, pokud se budeme bavit o míře atraktivnosti zaměstnání.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9269 (magazinerotika.cz#404)


Přidat komentář