Sex u štíhlých a baculatých žen

Z Vašeho pohledu, které ženě by se dostalo privilegia se s Vámi milovat? Bude se jednat o ženu štíhlejší postavy, nebo spíše ženu plnějších tvarů? Můžete patřit k mužům, kteří tvrdí, že potřebují mít ženu za co chytit. Je to i Váš případ?

 

Která žena myslíte, že si s Vámi vychutná sex plnými doušky? Bude to žena, která úzkostlivě hledí, jestli se jí při sexu příliš nevlní tělo, respektive nějaký ten faldíček? Nebo žena bez zábran, která si je sice vědoma svých případných nedostatků ohledně těla, ale v otázce sexu jdou všechny nedokonalosti stranou? Můžete být v posteli s ženou s mírami modelek, a přesto se můžete potýkat s menší četností sexu, než, kdybyste tolik nelpěli na dokonalosti ženské krásy a upřednostnili ženu krev a mlíko. Ten, kdo totiž až úzkostlivě lpí na dokonalosti, a můžete to být Vy, nebo Vaše partnerka, může za čas ložnici využívat pouze ke spaní, než k nějakým těm milostným radovánkám. Nikdo z nás není dokonalý. Respektive dokonalost se promítá i v naší hlavě. V očích druhých totiž může být naprosto bez chybičky. Pokud však sám jedinec nebude vnitřně přesvědčen o své bezchybnosti, nikdo jiný ho nepřesvědčí, i kdyby se obrazně řečeno na hlavu stavěl.

Důležitost hmotnosti ženy v posteli

Mohli bychom klidně začít tím, že každá postel, matrace má svoji maximální nosnost. Z hlediska postele je jedno, zda žena váží padesát, nebo osmdesát kilo. Spíše tomu, komu to nebude jedno, může být sama žena, ale také její partner. Žena si je vědoma toho, že její partner má jistá očekávání, jak bude vypadat ve spodním prádle, či zcela nahá. Žena moc dobře ví, že oblečením je možné opticky korigovat postavu, tu přidat, tu ubrat. S určitou hrůzou pak čeká, co na její „surovou“ nahotu řekne muž. A ano, muži mají očekávání ohledně ženy. Který muž by se ostatně nechtěl pochlubit atraktivní ženou? Který muž by nechtěl, aby mu ostatní kamarádi, kolegové z práce nezáviděli? A tak se tedy v posteli střetávají hned dvě očekávání. Obě dvě očekávání však směřují k mužům. Je tak poměrně zřejmé, kdo může být vlastně překážkou svého štěstí v posteli. Jsou to muži, kteří nedají ženám spát. Ovšem, ne vždy z důvodu, který by si sami muži přáli.

Plnoštíhlé ženy užívající si sex

Nenechte se mýlit tím, že by se** plnoštíhlé ženy** netrápily nad svojí postavou. O to více se trápí v momentech, kdy na sobě mají mít méně oblečení, či by si chtěly dovolit módní kousek, který však vypadá líp na štíhlejších ženách. Na druhou stranu, co do nálady, jsou na tom plnoštíhlé ženy lépe, než ženy štíhlé, či ženy, které postupem času přibírají na hmotnosti. Plnoštíhlá žena však tím, jak žije ve svém těle delší dobu, se smíří s tím, jak vypadá. Kdežto žena štíhlá má stále obavy o svoji postavu, aby nepřibrala. A ještě o něco hůře je na tom žena, jejíž postava zaznamenala změnu s přibývajícími roky, či jiným životním stylem. Ženám pak utíkají myšlenky k jejich postavám, a když zahlédnou jinou ženu štíhlejší, atraktivnější, než jsou ony samotné, jejich smutek se prohloubí. Navíc mohou být náladové, nervózní, což je celkem pochopitelné. A tak ten, kdo si více užije sex, bude žena, jejíž postava sice není dokonalá, pro ni samotnou, ale je jí zřejmé, že během týdne, či měsíce se nic zásadního nezmění.

Míra očekávání muže od sexy ženy

Který muž by nechtěl kráčet s ženou krásné postavy a atraktivního vzhledu. Jenže, kolikráte líbivý obal přináší tzv. něco za něco. Již jsme zmínili, že ženy, které o sobě vědí, že jsou hezké, středem pozornosti, tak se poměrně trápí. Jejich trápení se však netýká jen postavy, ale obecně všeho, co se jich dotýká. Od atraktivní ženy se očekává, že totiž bude stále atraktivní. A tak, aby si snad dovolila vyjít z domu v ne zrovna lichotivém oblečení, nenalíčená, jen tak s vlasy do culíku, je pro ni do jisté míry nepřípustné. Nebo, jak se na to díváte Vy sami?

Postelové radovánky se štíhlou ženou

Pokaždé, co se s ženou střetnete, tak Vás překvapí, jak krásně vypadá, ale již to tak trochu berete jako samozřejmost, že k Vaší partnerce patří její krása. A kdyby se s Vámi jednoho dne sešla, a vypadala řekněme obyčejně, tuctově, jak byste tuto proměnu kvitoval? Nejspíš byste hned byli na koni, co se s ženou stalo, že by již o sebe přestala pečovat v takové úrovni, jak jste zvyklý. Z uvedeného je zřejmé, že možná budete chodit s ženou typu modelka, ale co do osobního štěstí, dobré nálady, se spíše budete potýkat u ženy s nervozitou, smutkem, vnitřním vypětím. A je tak zřejmé, že postelové radovánky nebudou v uvolněné náladě, a takovém měřítku originality, vášně, jaké byste si přáli. Svým způsobem však tak trochu za to můžete sami, respektive vaše míra očekávání od ženy.

Měkkost ženy s ženskými tvary

Možná, že se Vám bude** štíhlá žena** zdát atraktivní po všech stránkách, ale jen do momentu, než byste se s ní ocitli v soukromí při něžnostech ve dvou. U štíhlé ženy, která si úzkostlivě hlídá svoji váhu, zvažuje, co sní, a v jakém množství, nenajdete měkkost jejího těla. A co je pro Vás v sexu důležité? Upřednostnili byste, kdybyste se měli dotýkat ženy kost a kůže, nebo ženy s měkkým, hebkým a vláčným tělem? Žena nemusí být přímo obézní. I takových pár kil navíc splní svůj účel. Možná, že jste se doposud milovali jen se štíhlými ženami, protože ženy při těle Vám nepřipadaly tolik smyslné. Jakmile však budete moci porovnat ženu štíhlou a plnoštíhlou, je možné, že budete sami překvapeni zjištěním. Kde je totiž psáno, že plnoštíhlá žena nemůže být sexy ve spodním prádle, či zcela nahá? Je to možná dáno jistým zafixováním, či mylnou představou. Pokud se tedy snažíte, seč můžete vyhýbat ženám při těle, možná, že děláte značnou chybu. Ochuzujete se o výjimečnou měkkost, jemnost ženského těla, které Vám může nabídnout jen žena plnějších tvarů.

Vášnivější, intenzivnější sex s plnoštíhlou ženou

Co probíráte s kamarády, kolegy, když se sejdete, jdete do posilovny, či na kuželky, do hospody apod.? Není náhodou jedním z témat také milování s ženou? A pokud se jedná o Vaše dobré kamarády, kolegy, které znáte více, pak jistě víte, s jakými partnerkami chodí, a jak dlouho s nimi jsou. Jak široký okruh kamarádů máte? Je-li velký, pak si sami můžete utvořit obrázek, zda se s nimi vyskytují ženy štíhlé, či ženy normální, případně i plnoštíhlé. Budete překvapeni, že budou převládat ženy normální a plnoštíhlé. S ženami baculatějšími je totiž sex vášnivější, intenzivnější. Důvodem je nejen uvolněnost při sexu.

Žena, která muži opětuje lásku

Ženy plnějších tvarů vědí, že nejsou zrovna prototypem krásy, vysněné krásy, kterou si muži přejí. A tak si vlastně i váží lásky, pozornosti, kterou jim jejich partner nabízí. Lásku, kterou jim muž dává, opětují také láskou, a současně větší pozorností při sexu. S takovou ženou se muž může mít mnohem lépe, než s ženou, která má sice míry modelky, ale je chladná, a to nejen v opětování citů, ale také v projevování při milostných hrátkách. Žena může mít dojem, že pro muže, je ona jeho výhrou, a to samo o sobě již stačí. Zazlívat jí to však nemůžete. Pro muže jsou totiž štíhlé, atraktivní ženy modlou.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9254 (magazinerotika.cz#203)


Přidat komentář