Sex s baculkou

Na naší planetě nežijí pouze blonďaté modelky s mírami 90-60-90. I holek s nadváhou je mužům k dispozici víc než dost. A je to tak dobře. Baculky totiž stojí za sbalení. Proč by měl každý muž prožít intimní chvilky s baculkou?

Proč mít sex s baculkou

Každý muž se zaobírá tím, jak sbalit tu nejhezčí holku ze školy, ze zaměstnání, jak ji vůbec oslovit, a podobně. Hledá návody a tipy, jak zaujmout kdejakou modelku a přitom často zapomíná, že za povšimnutí stojí i holky oplácané, s nadváhou nebo přímo tlusté. Vždyť i ony si zaslouží mužovu pozornost. Neznamená to, že by byl muž hned nucen začít s takovou holkou chodit nebo si ji rovnou vzít za ženu, ale neměl by takovou holku ignorovat, pokud ho osloví např. v baru. I s plnoštíhlou holkou si dokáže muž užít spoustu zábavy a skvělý sex. Dokonce lepší, než jaký mu nabídne a poskytne nejedna modelka.

Proč jít s baculkou na večeři?

S baculkou se najíte rozhodně lépe, než s modelkou. Štíhlé holky se většinou odmítají večeřet, a když už, tak si objednají zeleninový salát, do kterého párkrát zaboří vidličku, aby se neřeklo. Navíc se vyčítavě dívají na talíř plný hranolků a steaku svého partnera. To dokáže zkazit chuť každému. Jíst se má ve dvou. Ne že jeden jí a druhý se na něj dívá. Jídlo je zábava. Vyjděte si na večeři se silnější nebo přímo silnou dívkou a uvidíte, že se u jídla rozhodně nudit nebudete. Ta klidně bez výčitek spořádá hlavní chod a na závěr si s Vámi ráda dá dezert. Navíc se ještě bude tvářit, že jste ji pozvali na nejlepší večeři jejího života a ráda si ji s Vámi zopakuje.

Co je na tlustých holkách zajímavé?

Tlusté holky nebývají namyšlené. Nemají takové postavičky, které by nutně musely dávat každému na odiv, proto ani nejsou zvyklé na přehnanou pozornost. Tlusté dívky a ženy si tak budou velmi vážit Vaší pozornosti a budou za ni vděčné. Když oslovíte štíhlou holku s krásným obličejem, možná se s Vámi ani nezačne bavit a otočí se, aby Vám dala najevo, že pro ni nejste dost dobrý. S tímto se u silné holky nesetkáte. Ta se s Vámi ráda pobaví a dokonce s ní může být ještě větší zábava. Každá nádherná holka má v telefonu stovky kontaktů na ty muže, kteří by dali cokoliv za to, kdyby se jim ozvala a oni se s ní mohli pomilovat. Hezké holky jsou zvyklé na neustálé lichotky, takže jsou již vůči nim imunní. Tlustá holka bude za lichotky vděčná. Navíc u ní budete mít větší jistotu, že Vám jen tak z nudy nezahne.

Jak umí tlusté holky provádět orální sex?

Oplácaná holka umí** orální sex** kolikrát lépe, než holka, která vypadá jako modelka. Vše to souvisí s tím, že je ráda, že Vás má a že tedy má komu orální sex provádět. Aby si Vás udržela, udělá cokoliv. Je tedy ochotna toho udělat mnohem více, než dívky krásné. A je jí jasné, že mužskou pozornost si nejlépe nakloní kvalitně provedeným orálním sexem, který muži milují. Máte-li rádi orální sex, pusťte k němu silnější ženu.

Jak zlepšit fyzičku?

I s tímto Vám pomůže tlustá holka. Rozhodně poznáte rozdíl, když se v posteli budete potýkat s** padesátikilovou slečnu nebo holkou krev a mlíko,** která váží téměř dvojnásobek. A tím rozhodně nemáme na mysli nošení ženy na rukou. Do těla si dáte i při klasickém sexu. Pokud chcete měnit polohy, různě sličnou slečnu přizvědávat, posunovat, nadnášet nebo otáček, dáte si do těla a za pár měsíců z vás bude přímo Rambo. To vše po příjemném a živočišném sexu, který Vám baculka poskytne.

Silná holka Vás zahřeje

Představte si studenou prosincovou nebo lednovou noc, kdy je zima naprosto všude, a tedy i po peřinou. Jak se jen zahřát? I v tomto případě Vás nenechá na holičkách tlustá holka. Pokud ulehnete vedle macaté partnerky, plně postačí, když jí vsunete svou dlaň pod její prsa nebo mezi jiné tělesné převisliny, např. na břiše. Pak už se můžete zaradovat, konečně Vám bude teplo a příjemně. Navíc budete vedle osoby, se kterou je Vám dobře.

Sex s baculkou - bude to stát za to?

Dokonce i špeky na ženském těle dokážou výrazně zpříjemnit intimní chvíle. Ptáte se jak? Záleží na tom, jak se k celé situaci postavíte. Ze všeho nejdříve si musí muž ujasnit, že baculka se v žádném případě nerovná extrémně obézní ženě, se kterou si vzhledem k její nemotornosti a nadměrně potivosti sex muž jistě neužije. Baculkou může být žena lehce oplácaná, boubelatá nebo žena při těle. Taká žena rozhodně nedělá muži problém v tom, aby ji obhospodařil. I když se najdou i takoví muži, kteří tvrdí, že čím tlustší žena, tím lépe. Problém často není ve fyzičnu, ale spíše v psychice. Muž si musí sám uvědomit, zda se mu  pořádné tvary líbí. Jestliže má rád hubené holky, pak jistě není dobré, aby se k sexu s baculkou přemáhal a nutil se do něho. S některými ženami však není až taková radost souložit, zvláště s těmi, které jsou již více pří těle. Tyto ženy mívají obvykle nízké sebevědomí, nemají své tělo rády, stydí se za něho, a to vše se může odrážet v nemožnosti dosáhnout orgasmu. Je nutné, aby se žena uvolnila. A to se nejlépe povede té, která má své tělo ráda.

Jakou ženu si vybrat na sex?

Vyhněte se extrémům, jestliže je přímo nezbožňujete. Ani příliš hubená, ani příliš tlustá žena nejsou to nejlepší. Nikde není psáno, že by extrémně vyhublá dívka na kost přinesla sobě nebo svému partnerovi** skvělé erotické potěšení.** Nezapomenutelné možná, ale nikoliv úžasné a erotikou nabité. Spíše naopak. Žena by se měla snažit** naučit mít svá kila ráda.** Jestliže je váha ženy v mezích normálu, není žádný důvodu pro to, proč by si nemohla užít sex tak, jako každá jiná dívka a žena. Je mnoho případů, kdy se muž vykašlal na svou hubenou partnerku a utekl od ní za silnou milenkou, která mu dokázala v posteli nabídnout více. Výhodou baculaté ženy je to, že má** velká prsa a zadek**. To většina mužů ocení a má ráda. Je přece lepší mít ženu za co chytnout. Někteří muži přijdou na chuť silným ženám až v době, kdy je jejich partnerka těhotná a přibrala několik kil. Teprve poté si někteří uvědomí, že je vlastně sex se silnější partnerkou vzrušuje a že by si přáli, aby partnerka zůstala taková, jaká byla v těhotenství.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9266 (magazinerotika.cz#313)


Diskuze a zkušenosti

Richard | 11.01.2015 19:48
Re: Sex s baculkou jo jo to znam mit sex a milovani s baculkou to je nej nej super než z hubenou a to sem samu kost a kuže a hubenou bych nechtěl jen baculku :)

tyntydlina | 13.01.2015 09:42
Re: Sex s baculkou větší kravinu jsem nečetla, tlustý holky FAKT NEMUSÍ BÝT pánům tvorstva vděčný za povšimnutí a takovým duševním chudákům jako autor tohoto blitku už vůbec ne...

martin | 09.03.2015 00:14
Re: Sex s baculkou baculky jsou nejlepši ženy jsou sympaticke , přitažlive a sexy baculky jsou přitažlivější než hubene holky osobně mě přitahujou baculky a vzrušujou stači že baculce sahnu na zadek a už mam erekci !

Anonym | 08.05.2015 14:01
Re: Sex s baculkou hubeny jsou na hovno,to jesama kost a kuze.

mysak | 08.05.2015 14:03
Re: Sex s baculkou hubeny jsounahovno,to je sama kosta kuze,anorekticky.

Petr | 23.08.2015 15:54
Re: Sex s baculkou Miluji baculky

jarda | 14.02.2016 21:18
Me se libi stihlost. Je s nimi daleko jednodussi manipulace v posteli. A tak se nepoti. Jsou proste vice sexy nez otylni zeny. Ty ma rad mozna tak Saudek, jinak moc chlapu neznam, co by davali prednost baculkam. Jedna studie rika, ze zadna zena nemusi byt tlusta, staci se hlidat a neprezirat se. J.

Josef | 21.08.2016 17:28
Sex s boubelkou je stokrát lepší něž s anorektickou.Měl jsem hubený v posteli a byli jak prkna,malý prsa,placatej zadek a oral hooodne spatnej. A to sebevědomý:-))) Boubelky = skvělý sex a krásné plné tvary.

jana | 04.12.2016 15:34
podobne nazoryb(viz članek) jsem slyšela z ust mého kamošE, hlavně o tom zahřívaní :)

Anonym | 15.04.2017 02:49
Miluji baculky :3 Nechápu lidi který se jím smějí atd... -.- Lepší je sex s baculkou máš na co si šáhnout a když máš sex hubenou je to jak prkno nebo poleno... žádné velké poprsí a a navíc jsou nároční chtějí vypracovaní tělo velké dárky a peníze.Boubelky se spokojí ze vším. S baculkou si můžeš hrát i hodinu a s hubenou stěží 20m.


Přidat komentář