Přípravky a pomůcky pro zvětšení penisu

Také si občas říkáte, že byste dali cokoliv za to, aby byl Váš penis větší? Někdo by uvítal větší šířku penisu, jiný je posedlý jeho délkou a každý centimetr navíc by byl pro něj skvělý. Jak toho ale dosáhnout? Řešení nemusí být vůbec složité.

Každý muž, jehož penis zrovna neoplývá kdovíjakou délkou nebo šířkou, by si přál mít svou chloubu alespoň o pár centimetrů větší. Ač na velikosti penisu ženám mnohdy příliš nezáleží, muži celou situaci vnímají naprosto odlišně a mají za to, že dobrými milenci v očích ženy můžou být jen tehdy, bude jejich penis opravdu robustní. Někteří muži bohužel mají skutečně malý penis, což je nutí hledat řešení, jak tento problém a mindrák odstranit. Jediným řešením rozhodně nemusí být operace nebo pomoc nějakého léčitele, který Vám předepíše bylinky a Vy budete měsíce nebo roky čekat, zda bylinky zaberou, nebo opět se jedná o nějaký podfuk. Ke zvětšení penisu existují zaručené přípravky a pomůcky, které dokážou vyřešit Váš problém. S krémy, gely nebo vakuovými pumpami dokážete zázraky. S jejich pomocí můžete i bez různých kouzel zvětšit o pár centimetrů svůj penis. Zázračné** zvětšení penisu** je dáno speciálními látkami, které kosmetické a doplňkové přípravky obsahují.

Co dokážou přípravky a pomůcky pro zvětšení penisu?

Zřejmě by bylo bláhové očekávat, že po nanesení gelu nebo krému se Váš penis v okamžiku zvětší o deset čísel a Vy se budete oprávněně cítit jako „nadsamec“, kterému budou všechny ženy v okolí ležet u nohou. Přípravky a pomůcky pro zvětšení penisu dokážou v důsledku jejich správného užívání a aplikace zvětšit penis o pár centimetrů. Obecně se uvádí o** 2 – 5 cm**, samozřejmě vše záleží na druhu přípravku nebo pomůcky, na jejich kvalitě, na pravidelnosti a vytrvalosti jejich užívání a na reakci daného člověka na tyto přípravky. Již se dále nebudete muset stydět za to, že k Vám příroda nebyla štědrá.** Moderní medicína** dokáže Váš penis natrvalo zvětšit, a to jak do šířky, tak i do délky.

Triky na prodloužení penisu

Jestliže necháváte možnost použití přípravků na zvětšení penisu až na závěr a ze všeho nejdříve byste rádi vyzkoušeli metody, které nestojí ani haléř, pak Vám můžeme některé z nich doporučit. Na některé muže zabírají, u jiných nevyvolají žádnou reakci. A kteréže to jsou? Ze všeho nejdříve můžete vyzkoušet** protažení penisu**. To se provádí tak, že obejmete rukou penis a budete jej natahovat do délky. V okamžiku, kdy jej natáhnete do délky, nechejte ruku klouzat až k žaludu. Při tomto klesne šourek s varlaty dolů a Vy sami pocítíte, jak se tkáň penisu naplní a dojde k prodloužení penisu. Nutno uvést, že se jedná o efekt, který po pár minutách skončí, ale pokud jej provede těsně před obnažením se před partnerkou, efekt jistě uděláte. Dalším trikem je vyholení intimní oblasti, což Vám penis opticky prodlouží zcela jistě minimálně o 2 cm. Vyholením intimní oblasti odhalíte kořen penisu, který je jinak skrytý v chlupech. Další možností může být hubnutí. Jestliže jste muž, který oplývá pár kily navíc, především v oblasti břicha, pak Váš penis vypadá i kratší, než skutečně je. Váha tukové tkáně tlačí na svaly, které drží penis. Pokud chcete svůj penis prodloužit asi o 2 cm, pak zhubněte. Nepřijdou Vám tyto triky dosti atraktivní na to, aby byl Váš penis prodloužen, jak si přejete? Pak tedy nezbývá, než Vám doporučit speciální přípravky a pomůcky pro zvětšení penisu.

Speciální přípravky pro zvětšení penisu

Na trhu existují různé speciální přípravky, které správnou aplikací docílí požadovaného výsledku. Vedle takových přípravků se vyrábí i přístroje, jako např. pásky, plastové kroužky nebo vakuové pumpy, které při dlouhodobém používání dokážou penis opravdu zvětšit. U pomůcek se jedná především o to, že penis různými způsoby natahují. Prodejci těchto přípravků a pomůcek slibují prodloužení penisu do délky i do šířky o několik centimetrů. Které jsou ty nejčastěji používané?

Krémy na zvětšení penisu

I obyčejný krém dokáže velké věci. Především ve zmohutnění Vašeho penisu. Vlastně nejde o až tolik obyčejný krém, neboť tento krém obsahuje látky, které skutečně podporuj růst penisu. Krémy na zvětšení penisu se vyrábí různých značek. Jejich účinky jsou dány jejich složením. Některé obsahují např. středomořskou rostlinu, která je známá svými zpevňujícími účinky, které působí na lidskou tkáň. Navíc tyto krémy jsou velmi příjemné vůně. Jak se aplikují, se vždy dočtete v příbalovém letáku. Většina z nich se nanáší dvakrát denně v podobě velmi tenké vrstvy krému po celé délce penisu. Jemně se vmasírovává do kůže.

Pomůcka pro zvětšení penisu Penis Plus

Tato pomůcka dokáže Váš penis zvětšit až o 2 cm v průměru a o 5 cm do délky. Celé prodloužení je bezbolestné, nemusíte podstupovat žádné operace a nezáleží na vašem věku. Uvedených výsledků můžete dosáhnout, pokud budete daný vynález používat 3-9 hodin denně. Tato prodlužovací pomůcka vypadá jako pásek, který si omotáte kolem pasu a spodní pásek připojíte k penisu. Když je pásek k penisu utažen, zvyšuje se v penisu napětí. Sami si můžete nastavit sílu tahu. Součástí tohoto přístroje nejsou žádné tvrdé materiály, žádné dráty, navíc jej můžete nosit i pod oblečením, neboť nejde vidět. Používat jej můžete pro všechny velikosti penisu.

Tablety pro zvětšení penisu

Tyto tablety stimulují růst penisu. Při sexuálním vzrušení dochází k tomu, že** vazivová tělíska** plní krví a to vede ke ztopoření. Tablety působí na uvolnění membrán, které obklopují vazivo. Tímto procesem dochází k rychlejšímu plnění krví vedoucímu ke ztopoření. Tyto tablety jsou vytvořené dle nejnovějších medicínských poznatků. Dokážou velmi účinně stimulovat testosteron, to vše na absolutně přírodní bázi. Výsledky můžete pozorovat již po prvních týdnech užívání, kdy je efekt opravdu viditelný. Za vyzkoušení stojí rozhodně tablety s názvem Penis XL, které Vám požadované výsledky dokážou zaručit. Stačí pouze dvě tablety denně. Tyto tablety by neměli užívat muži mladší 18 let, stejně jako je nutné dodržovat doporučené denní dávkování.

Vakuová pumpa

Vakuová pumpa je pomůcka, kterou muži používají pro zvětšení penisu. Jedná se o velmi často používané erotické pomůcky, a dá se o nich mluvit jako o revoluci v pomůckách pro zvětšení penisu. Vakuové pumpy pomáhají ke zvýšení erekce, v čemž zaručují okamžitý účinek, ale dočkáte se také trvalých výsledků. Dokonce můžete získat až o 5 cm navíc v délce a zvýšit můžete výrazně i objem penisu. Je potřeba je však pravidelně používat několik měsíců. Obecně se uvádí cca 2 měsíce. Dokonce se vyrábí i vodní vakuové pumpy, které se doporučuje používat ve vaně nebo ve sprchovém koutě a to každý den po dobu několika týdnů. I tyto pumpy Vám můžou zaručit prodloužení penisu a jeho zmohutnění.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9253 (magazinerotika.cz#153)


Přidat komentář