Panna nafukovací Lolita

Nafukovací panny s propracovanými detaily vás velmi snadno zaujmou. Tyto umělé krásky mají vždy chuť a na žádnou sexuální praktiku vám neřeknou ne. Nafukovací panna je prostě skvělou společnicí.

Chcete překvapit svého známého nebo udělat radost sobě? Pořiďte si nafukovací pannu. Vybrat si můžete např. nafukovací pannu Lolitu. Lolita má hezky formovaný, malovaný obličej. Potěší vás také její naplno otevřená ústa. Lolita má blonďaté nebo tmavé vlasy, krásně tvarovaná prsa a tři otvory (ústa, vagína, anál). Lolita se svými 170 cm a realistickým vzhledem vám jistě připraví mnoho hezkých chvil.  Tato nafukovací panna je balena v praktické tašce pro přenášení. S touto kráskou budete jistě spokojeni, a když vás omrzí, není nic jednoduššího, než ji vyfouknout a schovat do přenosné tašky.

Nafukovací panna

Nafukovací erotická panna je jednou z nejznámějších erotických pomůcek pro muže. Minulost této erotické pomůcky je vcelku zajímavá. Zatímco nejoblíbenější erotická pomůcka pro ženy (vibrátor) byla vyrobena za účelem léčby hysterie, nafukovací panny se začaly vyrábět pro potřeby námořníků, kteří byly po dlouhou dobu na moři a potřebovaly se zbavit sexuálního napětí. Dnes je nafukovací panna velmi známou a oblíbenou erotickou pomůckou, která je běžně k dostání. Nafukovací panna není určena pouze pro nezadané muže. Když vaše partnerka nemá chuť na některé sexuální praktiky, můžete je praktikovat na nafukovací panně.

Jak vybrat nafukovací pannu

V současné době jsou nafukovací panny vyráběny z různých materiálů. Např. nafukovací panna vyrobena ze silikonu věrně napodobuje lidskou kůži. Nafukovací panny, které dnes můžete nakupovat, se vyznačují propracovanými detaily. Vybrat si můžete např. nafukovací pannu s ochlupením. Nafukovací panny mají také ohebné končetiny a tak je možné vyzkoušet s nimi různé sexuální polohy. Vybírat můžete také podle obličeje nafukovací panny. Ten může být buď nakreslený nebo vytvořen realisticky. Dále si můžete vybrat nafukovací pannu s vlasy nebo bez. Prsa nafukovací panny mohou být nafukovatelná nebo již vytvarovaná. Každá nafukovací panna má běžně 3 otvory, tedy ústa, vagínu a anál.

Nejčastěji se setkáte s nevibračním typem nafukovací panny. Co se týká nevibračních nafukovacích pan, můžete se rozhodnout pro černošku, bělošku, Asiatku dále nafukovací pannu štíhlou nebo s plnými tvary.

Vibrační nafukovací panny jsou navíc vybaveny vibračním vajíčkem, které je zabudované uvnitř panny nebo se vkládá do otvoru.

Proč se rozhodnout pro nafukovací pannu

I když jsou nafukovací panny spíše chápany jako zábavné dárky k narozeninám, statistiky dokazují, že jsou oblíbenou erotickou pomůckou. Nafukovací panna se podřídí všem vašim přáním a vy na ni budete moci vyzkoušet jakoukoliv sexuální praktiku. Moderní nafukovací panny jsou velmi realistické a jejich povrch je určen k snadné hygieně. Co mají všechny nafukovací panny stejné, je počet otvorů (orání, vaginální a anální). Poté už záleží jen na vás, kterou krásku si z velké nabídky vyberete.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9246 (magazinerotika.cz#6)


Přidat komentář