Náruživost žen se zrzavými vlasy

Které ženy jsou v kurzu? Každá žena může být pro muže atraktivní, ať už blondýnka, nebo brunetka. Ovlivňuje barva vlasů také náruživost ženy? Vše se točí kolem blondýnek a brunetek. Co však zrzky se svými ohnivými vlasy?

 

Vlasy nejsou jen kšticí, ale také ozdobou. Ve vlasech je ukryto kouzlo, které činí něžné pohlaví tajemnými. A kterého muže neláká právě tajemnost, kdy může u ženy pomalu odhalovat skrytá tajemství? Jedno tajemství, které vede před všemi ostatními je, jaká bude žena při milostných hrátkách. Do jisté míry Vám mohou napovědět právě vlasy ženy. Jen je na místě se ujistit, že vlasy, které zdobí Vaší partnerku, jsou její pravé, a ne přebarvené, či odbarvené. Pokud by tomu tak bylo, pak se stačí ženy zeptat, na její původní barvu vlasů. Aniž byste pak testovali ženu v posteli, můžete být již dopředu připraveni na Vaše první milování.

Vliv barvy vlasů na sexuální uspokojení

Mají vlasy, respektive jejich barva vlasů z hlediska jejich vzhledu, skutečně vliv na míru sexuálního uspokojení? Nejprve začneme trochu jinak. Naše oči nás mohou klamat. Očima vidíme to, co chceme vidět. A tak, zatímco druhému jedinci se může Vámi vybraná partnerka zdát průměrná, nijak zajímavá, či dokonce neatraktivní, pro Vás může být žena naprosto dokonalá. Kromě očí pak do hry vstupuje také Váš vkus a pocity, které zažíváte při zamilovanosti. Barva vlasů, pokud bychom nezkoumali jejich rozbor z vědeckého hlediska, skutečně ovlivňuje Vaši míru sexuálního uspokojení. Proč jinak myslíte, že ženy mění přírodní barvu svých vlasů? Každou ženu potěší pohled do zrcadla, kdy spatří atraktivní osobu, samu sebe. Přeci jenom se však ženy chtějí líbit mužským protějškům. A každou ženu potěší, když muži ocení jejich přitažlivost.

Atraktivnost blondýnky versus přitažlivost zrzek

Blondýnky jsou bezpochyby magnetem pro nejednoho muže. Jak je to u Vás? Otočíte se spíše za brunetkou, nebo blondýnkou, nehledě na její atraktivitu postavy? Čokoládové vlasy mohou splynout, i když mohou zářit krásou a zdravím, nepřitáhnou Vás tolik, jako vlasy blonďaté. Žen s blonďatými vlasy není tolik, jako žen s hnědými vlasy. Snad proto jsou pro muže výjimečnými. Navíc blondýnka působí křehce, něžně, kdy přímo jako by volala po ochraně, po bezpečí mužského objetí. A určitě i Vy upřednostníte ženu, která Vás potřebuje, než ženu, která působí naprosto sebevědomě, stojící pevně nohama na zemi. Nebo se snad mýlíme? V mužích je zakořeněná touha lovce, a něžné stvoření je skvělou kořistí k ulovení, a zároveň přímo vybízí k ochraně. Velmi nebezpečná a přitom žádostivá kombinace. A což potom, když se z nevinného andílka vyklube v posteli pěkně smyslná dračice? Kdo by takové ženě odolal? Jenže nevinnost může být skutečná nevinnost, která může i nudit. Zato u ženy se zrzavými vlasy, můžete očekávat její divokost hned na první pohled.

Hladina testosteronu ovlivňující ženskost

Pokud bychom se podívali na přírodní barvu vlasů, pak v čem spočívá rozdíl mezi jednotlivými barevnými odstíny? Čím tmavší vlasy ženy mají, tím také mají vyšší hladinu testosteronu. A není žádným tajemstvím, že testosteron není zrovna z pohledu muže moc přitažlivé. Sice se traduje, že ženy s knírkem jsou vášnivější. Jenže jedna věc je tvrzení, a druhá pak realita. Zůstaneme-li u hladiny testosteronu, pak vyšší míra tohoto hormonu je příznačná pro zvýšený výskyt ochlupení. A ruku na srdce, přitahují Vás více ženy bez chloupků, nebo ženy, jejich paže, ale nejen ty, pokrývají husté chloupky, byť by nebyly tmavé? Vše souvisí se vším. A tak vyšší hladina testosteronu, která je příznačná pro tmavší vlasy, není zrovna moc žádaná u mužů. Z toho důvodu jsou blondýnky u mužů žádané. A jak je to se zrzkami? Ty jsou jakýmsi mezi stupínkem mezi blondýnkami a brunetkami. Mohlo by se zdát, že zrzky jsou určitým kompromisem. Nechcete se však spokojit s kompromisem? To je celkem pochopitelné. Zrzky však nejsou žádným mezi stupínkem. Zkuste totiž zapátrat, co hovoří studie o pohlavních hormonech u zrzek. Nejspíš toho moc nezjistíte, alespoň z běžně dostupných informací. Zrzky tak mohou být tajemstvím, které můžete objevit a odhalit.

Zrzavá barva vlasů vypovídající o sexuální náruživosti ženy

Chodíte s ženou, která má očividně přebarvené vlasy? Vězte, že málokterá žena má svoji přírodní barvu vlasů. De facto každá druhá žena, ne-li všechny ženy, si alespoň jednou zkusily změnit barvu vlasů, ať už barvou trvalou, nebo přelivem. Ženy si mohou záměrně přebarvit vlasy s tím vědomím, aby přitáhly Vaši pozornost. I přes to, že jsou si ženy vědomé preferencí mužů ohledně blonďatých vlasů, určitě se Vám nestane, že byste během jednoho dne potkali jen samé blonďaté krásky. Takto povrchní a žádostivé ženy zase nejsou. Co žena, to originál. Jak se však vyznat v barevných odstínech žen? I samotný fakt, že se žena přebarví, Vám může hodně napovědět. V případě, že si žena například přebarví vlasy na blonďatou hřívu, můžete pro Vás být signálem, že touží po milostném zážitku. A co když si žena přebarví vlasy na zrzatou barvu? Pak rozhodně chce vystoupit z davu, a být středem pozornosti. Proč myslíte, že tomu tak je? Taková žena, má co nabídnout? A ona nabídka se může týkat právě milostných zážitků.

Experimentování v sexu při milostných hrátkách

Co charakterizují vlasy zrzavé ženy? Budete-li mít to štěstí, a narazíte na přírodní zrzku, pak se máte skutečně na co těšit. Zrzka je totiž velmi náruživá, smyslná a divoká. Nejste zrovna příznivci stereotypu, například v podobě misionářské polohy? Tak toho se vůbec nemusíte obávat u přírodní zrzky. Spíše se dočkáte přesného opaku. Žena se zrzatými vlasy totiž v posteli ráda experimentuje. Nečeká však jen na to, až Vy sami přijdete s něčím novým. Žena se zrzavými vlasy Vás mile překvapí svoji aktivitou. Veškeré milostné polohy, které nabízí aktivitu ženy, můžete u něžného pohlaví se zrzavými vlasy očekávat. Těžko však říci, zda můžeme hovořit o něžném pohlaví. Zrzky jsou velké dračice.

Náročnost zrzavé ženy v sexu – sex s předehrou

Možná si nyní libujete, jaké to bude skvělé, mít milostný prožitek s ženou se zrzavými vlasy. Jenže pozor, to, co vypadá jako výhoda, se pro Vás může zdát, jako nevýhoda. Vysvětlení je hned na místě. Zrzavé ženy jsou v sexu náruživé, divoké, to však ještě neznamená, že upřednostní rychlovku, jako Vy. Patříte k mužům, kteří upřednostňují rychlovky? Dlouhý sex s předehrou není nic pro Vás? Pak si ovšem rozmyslete, zda skutečně budete chtít prožít milostné chvilky se zrzavou dračicí. Zrzky totiž mají rády sex se vším všudy, tj. i s milostnou předehrou a postelovou dohrou. Je však možné, že taková maličkost, jako předehra Vás nevyvede z míry. Stačí totiž jen pomyslet na to, co za chvilku něžností, objetí a vroucích polibků, získáte. Můžete se totiž těšit na divokou jízdu, která hned tak neskončí. Vášnivý a pestrý sex je pro zrzky příznačný. Pamatujte však na to, že vášnivost a divokost se nemusí promítnout jen v posteli, ale také běžném životě. Můžete však zrovna patřit k mužům, kteří nemají rádi nudu, ale napětí a stálou akci. Pokud tomu tak je, pak není důvodu se rozpakovat oslovit ženu Vašich snů.

Sexuální aktivita ženy se zrzavými vlasy

Ženy se zrzavými vlasy jdou často hned na věc, žádné dlouhé řeči a přemlouvání. Nemyslete si však, že by snad zrzka byla dostupným zbožím. Zrzka se jen nerozpakuje nad tím, aby neuchopila příležitost do svých rukou, když se jí nabízí. A tak zrzka může být osobou, která první vyvine aktivitu. Jste-li nesmělým mužem, není to důvodem se obávat, že krásné a žádoucí ženy půjdou mimo Vás. Nikdy nevíte, co ženy přitahuje. I když ženy mají rády divokost muže, ona mužnost pramení nejen z pohledu jejich aktivity.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9261 (magazinerotika.cz#270)


Přidat komentář