Milování vestoje

Jste zvyklí se milovat především vleže? Možná, že je na čase, abyste vyzkoušeli živočišné milování vestoje, které Vás rozhodně nenechá jen tak zahálet. Milování, při kterém se obejdete bez postele, kdy Vám stačí jen určitý opěrný bod.

Ti, kteří nepreferují milostné polohy vestoje, tak mohou činit v domnění, že takový způsob milování je značně náročný. Je třeba však podotknout, že i některé milostné polohy vleže, respektive při zemi, mohou být poměrně krkolomné, vyžadující trochu té zručnosti a fyzické náročnosti. A naopak mezi polohami vestoje můžete najít takové, které jsou poměrně lehko proveditelné, nabízející Vám neotřelé milování. Proč si tedy neokořenit klasické milování jiným sexuálním zážitkem?

Milování vestoje jako ne/náročný sexuální výkon

Obecně patří milostné polohy k náročnější sortě sexuálního výkonu. Pokud však vezmete v patrnosti, že se ženy neustále snaží hubnout, můžete tento fakt použít v momentě, kdy ženě navrhnete milování vestoje. Pravidelné milování, jako takové, pokud se jedná o milování aktivní, ne pasivní, dokáže s postavou doslova zázraky, a samozřejmě s vnitřním uspokojením. Jako muž však můžete ženě při určitých polohách pomoci, nadzvednout ji, přidržet, čím budete také posilovat, a Vaše postava se za čas pěkně vyrýsuje. Milování vestoje by tak mohlo maximálně dělat vrásky na čele Vám z pohledu náročnějšího sexuálního výkonu, a to především, nepatří-li Vaše partnerka zrovna k něžnému pohlaví štíhlému jako proutek. Jak jsme však již uvedli, je tolik poloh, že si jistě najdete tu, která Vám bude vyhovovat, a přitom z Vás nemusí crčet potůčky potu.

Opěrné body při milování vestoje

Zatímco při** milování vleže** je důležitá plocha, na které se budeme milovat, jako například postel, koberec, vana aj., při milování vestoje se jedná o opěrné body, o které se můžete Vy, či Vaše partnerka opřít. Opěrný bod může být prakticky cokoliv, o co se můžete opřít, kdy udrží Vaši váhu, aniž byste se po pár minutách museli skácet k zemi. Především se jedná o zeď, skříň, ale také sloup, strom, sprchový kout atp.

Základní milostná poloha vestoje

Než se pustíte do různých obměn polohy vestoje, osvojte si s partnerkou základní polohu vestoje, ze které pak můžete pro ostatní polohy vycházet. Partnerka se zády opře o některý z výše uvedených opěrných bodů, čímž k Vám bude čelem. Partnerka se mírně rozkročí, kdy Vy k ní přistoupíte, uchopíte jí zezadu za její stehna a přidržíte si ji u boků. Poté partnerku nadzvedněte a současně přitiskněte více ke zdi, a to v takové poloze, abyste oba dva byli zapřeni. Vyberte takový sklon při zvednutí, abyste mohli do partnerky jednoduše proniknout. V podstatě se jedná o polohu misionářskou jen s tím rozdílem, že neležíte, ale stojíte. I při této poloze si můžete vychutnávat blízkosti jeden druhého, kdy jste k sobě tváří tvář.

Poloha vestoje v předklonu

Jednou z obměn polohy vestoje, je, že Vaše partnerka bude zády k Vám. Do partnerky tak můžete vniknout ze zadu. Je takový malý detail, kdy se partnerka a otočí, a hned se Vám nabízí dvě varianty polohy vestoje. Žena může být k Vám zády, přičemž bude stát, nebo se také může předklonit. Podle toho, jak se Vaše partnerka předkloní, můžete oba dva pociťovat jinou hloubku vzrušení. Při předklonu se může žena opírat rukama o zeď, židli atd.

Poloha vestoje s přidržením zadečku

Pokud Vám činí tak trochu potíže, abyste do partnerky snadno pronikli, stojíte-li k sobě tváří tvář, pak jí můžete chytnout za zadeček a nadzvednout. V tomto případě je však přeci jenom třeba trocha té síly ve Vašich pažích, a to zvláště, pokud Vaše partnerka není žádným věchýtkem, ale žena krev a mlíko. Na druhou stranu, při této poloze můžete zažívat nejen slastné pocity, ale také procvičovat Vaše bicepsové svalstvo.

Poloha vestoje se zdviženou nohou

Při poloze vestoje nemusíte mít oba dva obě nohy na zemi.** Milování vestoje** si můžete obměnit, pokud bude mít partnerka jednu nohu zvednutou, a přitom jí obtočí kolem Vašich boků. Při této poloze je k Vám partnerka tváří tvář. Partnerčina noha však nemusí být obtočená kolem Vás, ale může být vytočená a opřená o nábytek, stěnu. A to samé pak může platit pro Vás. Do partnerky můžete proniknout, kdy budete mít obě nohy na zemi, nebo jednu nohu také zvednutou, abyste docílili hlubšího a intenzivnějšího průniku. Zvládnete-li tuto polohu, pak se může partnerka otočit k Vám zády, a přitom mít opětovně jednu nohu výše, či ve vzduchu. Při každé poloze, ať už výchozí, nebo její obměně, je však dobré, aby pro Vás byla poloha příjemná. Pokud byste se museli až příliš soustředit na polohu, vyvinout přílišnou sílu, pak si samotný sex moc nevychutnáte.

Výhody milostné polohy vestoje

Při milostné poloze vestoje nepotřebujete prakticky žádné přípravy, jako je tomu u polohy vleže. U polohy vestoje není zapotřebí čekat na příležitost, kdy najdete vhodné místo k ležení, které by Vám vyhovovalo. Pokud toužíte po partnerce právě nyní a teď, pak Vám to milostná poloha vestoje umožní. Milostná poloha vestoje by tak mohla být spadat pod milostné polohy vhodné pro rychlovky. Na druhou stranu, při milostné poloze vestoje si můžete užívat i dlouhého milování. Stiskne-li Vaše partnerka při milování stehna, dojde tím k zúžení její pochvy, čímž se budete moci těšit z pevnějšího tlaku, což záhy pocítíte na vzrušení a slastných pocitech.

Milování vestoje s menší ženou

Je Vaše partnerka menší, než Vy, a to dokonce výrazně, kdy nehovoříme jen o nějakém tom centimetru? I v tomto případě pro Vás nemusí být milování vestoje tabu. Pouze stačí, abyste se v kolenou dostatečně pokrčili, a mohli tak do partnerky snáze proniknout. Cílem bude, abyste se s partnerkou výškově srovnali, a mohl jste pak partnerku dráždit ve vagíně pod tím správným úhlem. Navíc Váš penis si bude moci užít hlubšího průniku, a nemusíte mít ani obavy, že by Vám vypadnul, což v některých milostných polohách skutečně hrozí. Pokud by však nepomohlo ani Vaše pokrčení, pak si vezměte na pomoc některý z nábytkových kousků. Pamatujte na jednoduché pravidlo, že je-li žena ve vyšší pozici, tím se můžete těšit z méně intenzivního průniku. Snažte se tedy vždy, aby byla partnerka spíše v pozici nižší, než jste Vy sami.

Dráždění klitorisu při milování vestoje

Nedosahuje Vaše partnerka vaginálního orgasmu? Nebo jí chcete při souloži dopřát větší prožitek ze sexu? Pak jí můžete současně stimulovat klitoris, což je možné i při milování vestoje. Přeci jenom však je třeba, aby byla Vaše partnerka zády k Vám. Při této poloze můžete využívat vaginální soulože, a přitom ještě stimulovat její ňadra, klitoris. Takové možnosti moc neumožňuje milování vestoje, pokud byste byli k sobě tváří tvář.

Anální sex při milování vestoje

A když jsme již u milostné polohy, kdy k Vám bude partnerka zády, nemusíte jen zůstat u vaginální soulože. Při této poloze se Vám přímo nabízí anální sex, a to zvláště, pokud se partnerka předkloní. Taková poloha je skvělá pro snadné proniknutí. Přesto je však dobré použít vhodný lubrikant, aby proniknutí bylo příjemné pro Vás i pro samotnou partnerku. Také dopředu partnerce řekněte, že vyzkoušíte anální sex, aby nebyla nemile překvapena, že jste tzv. minuli, a v domnění, že jste ve vagíně, jste skončili v jejím zadečku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9259 (magazinerotika.cz#240)


Přidat komentář