Jaké výhody má muž s velkým penisem

Myslíte, že máte u žen větší šanci na úspěch, můžete-li se pochlubit pořádným vybavením, které ukrýváte ve spodním prádle? I když ženy tvrdívají, že i s malým kašpárkem se dá zažít báječný sex, přesto muži s větším penisem mají u žen výhody.

Zatímco Vy si třeba vybíráte partnerku podle její postavy, konkrétně pak podle velikosti ňader, poměru pasu a boků, štíhlosti a délky noh, i ženy mají své hodnotící parametry, co se týká mužů. Co však naplat, žena jen těžko na první pohled pozná, jak moc k Vám byla příroda štědrá. A tak jí nachystáte překvapení, ať už milé, nebo méně milé při Vašem prvním společném milování. Z jakých výhod se však můžete těšit, dosahuje-li Váš penis více, než průměrné délky? Nejedná se čistě jen o fyzickou potěchu. Kupříkladu se k Vám „pohrnou“ atraktivnější ženy, než kdybyste měli penis průměrné, či podprůměrné velikosti. Ovšem, to není jediná výhoda, která na Vás čeká, pokud se můžete těšit z ideální délky penisu, či nadprůměrně velkého penisu. Pozor však, nejen velikost penisu je Vaším triumfem. Čtěte dál, a dozvíte se více.

Vliv velikosti penisu na svádění atraktivních žen

Který muž by si nepřál ženu, se kterou by se mohl chlubit svým známým, přátelům, ale i zcela cizím kolemjdoucím? Co si budeme říkat, jen málokterému muži je jedno, jak jeho partnerka vypadá. Krása je sice pomíjivá, ale hraje svoji nemalou roli v partnerském vztahu. I když jsme výše uvedli, že žena podle kalhot, byť by byly sebeupnutější, nepozná, zda máte velký, či průměrný, nebo malý penis, přesto se atraktivnější ženy objevují spíše po boku mužů s větším penisem. Jsou určité poznávací znaky, podle kterých může žena vydedukovat velikost penisu. Uvedené znaky však nejsou jediné, které rozhodnou, že obdařeného muže osloví jen krásné ženy. Již jen ten fakt, že ne každý má životního partnera, který by byl jeho prvním a jediným po celý život. Mohlo by se zdát, že svět je velký. V něčem je však poměrně malý. I ženy mezi sebou na svých dýchánkách probírají intimní záležitosti, a to včetně mužů, jako milenců. Můžete si tedy být jisti, že čím více partnerek budete mít, ať už postupně, nebo snad v jeden čas, tím je větší pravděpodobnost, že se detaily o Vaší postavě, dozví i zcela cizí ženy.

Vliv velikosti penisu na uspokojení ženy

Jistě, i s malým kašpárkem, pokud muž víc, co a jak, se dá zahrát velké divadlo. I když je ženská vagína velmi citlivá na svých prvních centimetrech, muži s větším penisem poskytnou ženě více rozkoše, než méně vybavení muži. Ženská pochva je totiž citlivá i po celé své délky. A tak, čím větší plocha pochvy je stimulována, tím větší rozkoše se žena dočká. Nemáte-li zrovna velký penis, můžete si pomoci různými erotickými hračkami a sexuálními pomůckami, které Vaši partnerku ve spojitosti s Vaším přičiněním a všímavostí, přivedou k výbušnému orgasmu. Jenže pokud musíte pamatovat na řadu věcí naráz, sami si jen těžko užijete erotické slasti. A pokud nejste u Vámi vybrané partnerky prvním sexuálním partnerem, musíte počítat s tím, že vás bude srovnávat s předešlými sexuálními partnery. Co naplat, budete určité nevýhodě, a body navíc nezískáte, pokud Váš penis bude průměrné, či podprůměrné délky. A to i v případě, že budete romanticky laděným mužem, který by ženě snesl modré z nebe. Ona i míra romantiky má pro ženu své meze. Pokud by si žena mohla vybrat, pak spíše, než zženštilému muži, dá spíše přednost muži, který je drsnější, divočejší, živočišnější. Divokost a smyslnost se totiž nijak nemusí vylučovat.

Sebevědomí muže pro získání ženy

V dnešní době je snad ještě těžší se seznámit, natož pak najít vhodného partnera, ať už by se jednalo o sexuálního, nebo životního partnera. Každá doba přináší své, a tak i svádění a dvoření se značně liší od doby před třiceti, ale i deseti lety. Pokud Vás žena odmítne, pak s největší pravděpodobností nebudete radostí skákat. Již jedno odmítnutí Vás může tzv. srazit na kolena. A co potřebujete, abyste učinili první krok, tj. oslovili ženu, pozvali ji na schůzku? Bezpochyby Vám nesmí chybět dostatečná dávka zdravého sebevědomí. Nemáme však na mysli snad namyšlenost. Je možné, že uvažujete i dopředu, co bude, až budete s ženou v soukromí. A pokud žijete s tím vědomím, že Váš penis není patřičných rozměrů, pak již vůbec v začátcích budete působit na něžné pohlaví poraženeckým dojmem. Naopak, budete-li si vědomi Vašeho pořádného nádobíčka, pak z Vás sebevědomí bude jen čišet, byť byste k tomu sami osobně nepřispěli. A tak nepřímo velikost penisu má vliv na Vaše sebevědomí, jak budete působit na něžné pohlaví, jak se budete chovat na prvních schůzkách, ale také při milování. Sami se vlastně můžete odsoudit k záhubě, pokud si nebudete věřit.

Po kom ženy touží – mužský idol

Opět bychom mohli začít Vámi, respektive Vaším žebříčkem hodnot, podle kterého si sestavujete, jak by měla vypadat Vaše partnerka, co by jí nemělo chybět atd. Musíte však počítat s tím, že i ženy mají svůj mužský idol, podle kterého si vybírají svého sexuálního a životního partnera. Co myslíte, že stojí v popředí ženského žebříčku? Jistě, najdete tam krásu, charisma, galantnost, šarmantnost. Ženy chtějí muže vzdělaného, inteligentního, ale také muže s již zmiňovaným přirozeným sebevědomím, sebejistotou. No, a pak je tu i velikost penisu. A je prakticky jedno, zda k intimnímu sblížení dojde hned na první schůzce, nebo třeba po půl roce, či dokonce snad po svatbě. Ostatně, čím delší oddalování sexu, respektive Vašeho prvního společného milování, tím sice může dojít k milému, ale také nemilému překvapení. Mohlo by se zdát, že ženy jsou příliš náročné, co se týká požadavků na muže. Ruku na srdce, i Vy, jakožto muži, máte kolikráte až nereálné představy. A velikost penisu, ač by se mohla zdát, jako zanedbatelná záležitost, představuje pro partnerské soužití, pro harmonický vztah, důležitou součást.

Ideální délka mužského penisu

Pořád se točíme kolem velikosti penisu. Jak je to však s jeho délkou, co do průměru? Není třeba si poměřovat penis na milimetr. Jako průměrná délka penisu se udává cifra cca 12 cm. Jak je to však s ideální délkou penisu? Ta dosahuje kolem 17 cm. Nyní si tedy můžete zjistit, jak si stojíte. Vězte však, že se nejedná čistě jen o délku penisu. Svoji roli zde také hraje tvrdost penisu, udržení erekce penisu, a pak samozřejmě taková maličkost, jako Vaše šikovnost a znalosti milování. To, že budete mít penis nadprůměrné délky, Vás ještě automaticky nestaví na přední příčku u všech žen. Můžete-li se pochlubit velkým penisem, pak těžte z výhod, které se Vám nabízí. S velkým penisem máte tzv. umetenou cestičku bez kamínků a výmolů. Ovšem, je na Vás, jakou cestou se vydáte, a zda z ní nesejdete. Výše jsme hovořili o sebevědomí. Pokud byste překročili hranici zdravého sebevědomí, a místo toho byli nadmíru pyšní na svůj poklad, pak byste také mohli se svým velkým nádobíčkem zůstat sami. Vše souvisí se vším. A tak, zatímco Vám by nechybělo nic, díky případné namyšlenosti, nevšímavosti, by smetanu slízl jiný muž, byť by jeho penis nedosahoval ani průměrné délky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9265 (magazinerotika.cz#310)


Přidat komentář