Jak vzrušit ženu?

Vážení pánové, muži i kluci, máte partnerku? A jak to děláte, pokud toužíte po sexu, jenže ona zrovna nemá chuť? Na začátku vztahu je poměrně snadné dostat ženu do postele, ale čím delší dobu spolu jste, tím to může být těžší.

Ve vztazích, které již nějakou dobu trvají, se stává, že si partneři zevšední a milují se spolu čím dál tím méně často. Pokud se chcete se svou partnerkou pomilovat, ale ona vás odmítá, poradíme vám, jak v ní znovu probudit touhu. Samozřejmě se nedá říci, že by tyto rady fungovaly na každou ženu stejně spolehlivě, neboť každá žena je jiná a každá má ráda něco jiného. Obecně se však dá říci, že jde o univerzální věci, které na většinu žen zabírají. Ostatně vyzkoušejte je sami a uvidíte, co bude fungovat nejlépe.

Jděte na ženu pomalu

Pokud chcete sex, musíte být trpělivý. Když budete na ženu spěchat, není vůbec divu, že ji zanedlouho přestanou bavit rychlovky, při kterých se ona nestihne ani trochu nažhavit, zatímco vy už jste dávno hotoví. Aby se žena vzrušila, potřebuje dostatek času. Mnohé ženy milují, když svádění a předehře věnujete ne minuty, ale celé hodiny. Začít můžete hned ráno…

Masáž hlavy

I když se na první pohled může zdát, že masáž hlavy nemá s erotikou nic společného, většina žen naopak uvádí, že masáž hlavy na ně má silný erotický účinek. Proč tomu tak je, to nevíme. Ale když to funguje, tak proč ne?

Masáž chodidel

Další citlivé místo, kde se u většiny žen nachází silná erotogenní zóna, je spodní strana chodidla. Masírovat můžete nejen chodidlo, ale také prsty a prostory mezi nimi. Můžete použít také masážní olejíček. Nejvíce takovou masáž milují ženy se studenýma nohama, které teplý olejíček zahřátý jen mírně nad teplotu těla (okolo 40 stupňů) a následná masáž, dokáží opravdu rozehřát.

Sport před sexem

Díky sportování** roste chuť na sex**, a to u obou partnerů (u sportujícího i toho nesportujícího z páru). Samozřejmě je potřeba, aby sport netrval příliš dlouho, neboť pak by vás mohla zcela odrovnat únava. A proč sport podporuje chuť k sexu? U toho, kdo sportuje, se do krve vyplavují hormony štěstí a u mužů také testosteron. Hormon štěstí (endorfin) sám o sobě způsobuje, že má člověk dobrou náladu, je optimistický a cítí se plný síly. Proto není divu, že má takový člověk pak také chuť na sex. Stejně tak vyšší hladina testosteronu zvyšuje u mužů chuť na sex. Když muž sportuje, nemá to však vliv pouze na něj, ale také na partnerku. Testosteron se totiž dostane do krve a jeho deriváty se kůží dostávají na povrch těla. Ač o tom žena ani neví, tyto deriváty testosteronu cítí svým nosem, a pokud je jich hodně, dokáže ji to vzrušit. A nejvíce derivátů testosteronu se kůží odpařuje právě po sportovním výkonu. Aby to však bylo efektivní, ihned po sportu se osprchujte, jinak pach potu přehluší i pracně nabytý testosteron a stejně z toho nic nebude.

Samozřejmě existují i další „triky“,** jak v ženě probudit touhu**. Mezi nejoblíbenější patří komplimenty v rozumné míře, romantická hudba a pomalý tanec, tzv. ploužák a další…

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9247 (magazinerotika.cz#19)


Přidat komentář