Jak vyholená hruď zvyšuje šance na seznámení

Jakmile přijde jaro a léto, nejen muži se mohou kochat z větší míry z odhaleného ženského těla. I ženský pohled rád zabloudí na mužské tělo, zvláště, je-li se na co koukat. Jak mužské, tak ženské oči putují, kromě jiného, k výstřihu opačného pohlaví.

Zatímco však muži pátrají, jaké vnady žena pod halenkou, či tričkem ukrývá, ženy si všímají mužské hrudi ze zcela jiného důvodu. Každá žena má ohledně mužů jiný vkus. A tak u žen mají šanci prakticky všichni muži, ať už malí, velcí, tencí, při těle, mladí, staří atd. Proč však oči žen kloužou po mužském těle, a zastaví se právě na mužské hrudi? Muži si tohoto zájmu ze strany žen všimli, a tak, přeje-li zrovna počasí, pak volí jako svůj out fit košili, kterou je možné podle potřeby rozepnout. Částečně odhalená mužská hruď je doslova magnetem pro něžné pohlaví. Proč tomu však je? A oči žen spíše přitáhne hruď hlaďounká, jako dětský zadeček, nebo naopak zarostlá hruď s hustým porostem chloupků? Co do mužnosti pak bezpochyby vede právě zarostlá mužská hruď. Má však skutečně muž s „kožichem“ větší šanci na seznámení s ženou, než muž „holátko“?

Přitažlivost vyholené mužské hrudi

Nelze obecně říci, že ženy preferují muže s vyholenou, či naopak zarostlou hrudí. Vždy se najdou ženy, které budou mít rády takové, či onaké muže. Ostatně, to platí také u mužů. Pokud bychom se soustředili na vyholenou hruď, tak ta v ženách jednak asociuje určitou něžnost ze strany mužů. I když mají ženy rády divokost a mužnost, pak zarostlou hruď mohou mít spojenou s přílišnou drsností, neústupností a tvrdostí. Ženy ve vztahu, a v lásce by nejraději chtěly muže mužného, který je však citlivý, ovšem do té míry, aby se u něj neprojevila zženštilost. Z tohoto pohledu mají u žen skutečně více šancí muži s hladkou, případně vyholenou hrudí. Navíc muž, který má zarostlou hruď, se bude zákonitě více potit, respektive jeho pot se bude v chloupcích držet, rozkládat, a tím pak nepříjemně zapáchat. I tohoto faktu jsou si ženy vědomé, a představa sice mužného muže, ovšem smradlavého, je zrovna moc nepřitahuje. Ve fázi randění se muži mohou snažit, aby byli vždy voňaví, a pro ženu žádoucí. Jenže, co si budeme povídat, fáze schůzek, kdy se na ní muž připravuje čtvrthodinu, či déle, posléze skončí, a nastane fáze, kdy již ženu má jistou, a tak se i jeho vůle po dosáhnutí očisty a pěstěného zevnějšku, sníží.

Sexy hladká hruď – drsná vyholená hruď

Pro ženu není zrovna nic moc příjemné, když se mužova tvář s jednodenním, či dvoudenním strništěm dotkne její tváře, natož pak jejích intimních partií. Ovšem, to samé pak bude platit u vyholené hrudi. Je totiž poměrně velký rozdíl, zda bude mít muž vyholenou hruď, nebo hladkou hruď bez chloupků od přírody. Na pohled nebude prakticky žádný rozdíl, ale na dotek po dvou, či více dnech ano. Ostatně, to je jako v případě depilace nohou u žen. Pokud se žena uchýlí například k mokrému holení, pak za dva dny, může začít opětovně s procedurou holení, protože pichlavé jehličky chloupků se budou drát na povrch pokožky. Představa ženy při milování s mužem, kdy jeho oholená hruď se dře o její hebký a měkký hrudník, vyvolá všechno možné, jen ne žádostivost a vzrušení. Jistě, jsou ženy, které mají rády, řekneme drsnější sex. Jenže takový drsný sex může proběhnout jednou za čas, či u jedné ženy z desíti. Obecně si ženy vášnivost v sexu představují jinak, než, že jejich dekolt bude po jednom čísle celý červený, flekatý, a dokonce podřený. Patříte-li tedy k mužům, kteří se chtějí ženám nejen líbit, ale současně jim chcete nabídnout bezbolestný, příjemný sex, pak není od věci si nechat hruď profesionálním způsobem depilovat, či ještě lépe epilovat.

Nutnost každodenního holení pro hladkou hruď

Krása něco stojí. V tomto případě čas, případně i finance. Musíte si však říci, čeho chcete u něžného pohlaví dosáhnout. Držíte-li se hesla, že správný muž prostě smrdí, pak nemůžete čekat, že se k Vám ženy pohrnou. Spíše se dočkáte přesně opačného efektu. Rozepnuté vrchní knoflíčky u košile, kdy se z rozhalenky derou chloupky, je sexy, jenže jen v první fázi, než se k Vám žena dostane blíže. Není nic neobvyklého, že se na jaře, a v horkém letním období více potíme. Pot sám o sobě je pro naše tělo prospěšné, kdy ho ochlazuje. V prvním momentu pot ani není cítit, ale jakmile se začne rozkládat, je to již o poznání horší. A pokud je Vaše hruď porostlá chloupky, stejně tak podpaží, pak stačí i hodinka poté, co se začnete potit, a ten, kdo se pohybuje ve Vaší těsné blízkosti, se od Vás odvrátí. Ono i samotný pohled na zarostlou hruď, na které se evidentně lesknou krůpěje potu, je vzrušující leda tak v nejvyšší fázi zamilovanosti. Aby se do Vás však žena zamilovala, potřebujete ji nejprve okouzlit. Upocená porostlá hruď Vám však v tomto případě zrovna vysoké karty do hry nepřinese. Spíše pozornost ženy získáte, když jí poskytnete pohled na hladký a zároveň vysportovaný hrudník.

Vypracovaná mužská hruď jako magnet pro ženy

Hruď sama o sobě, Vám může přinést kýžené body, díky kterým můžete Vaši vyvolenou získat. Mnohem více šancí však získáte, pokud neponecháte nic náhodě, a budete se snažit, aby Váš hrudník, a nejen on, byl namakaný. Jen málokterá žena si vybere muže typu věchýtka, který je hubeňoučký, samá ruka a noha, ale bez svalové hmoty. Žena se ráda nosí v náručí muže, byť by se jednalo čistě jen o pomyslnou představu a myšlenku. Jenže již právě ona představa, jak muž může ženu držet v náručí, a kráčet s ní přes rozkvetlou louku, ženu vzruší, a nenechá jí chladnou. Když pak žena spatří muže, který sice po ní „hází“ očima, ale jeho postava připomíná soušku, kdyby stačil větší vítr, a hned by se muž skácel, ženu moc nepřesvědčí. Zato však, kdyby žena spatřila namakaného muže, s rozepnutou košilí, pevnou hrudí, pak je zcela zřejmé, že ženský pohled se kolem muže jen tak nemihne, ale zastaví. Nejen ženy tedy mají své ženské zbraně, díky kterým mohou muže získat na svoji stranu.

Svádění ženy díky vyholené hrudi

K mužským zbraním může patřit jejich postava, ale také dílčí partie postavy, jako je pevný zadek, velké ruce, široká a namakaná hruď, oduševnělá tvář, a celkové charisma muže. Muž může disponovat všemi uvedenými zbraněmi. Není však vyloženě nutné, aby byl majitel všech zbraní, díky kterým ženu svede, zaujme, a získá na svoji stranu. Mnohdy stačí i jeden faktor, díky kterému se muži podaří ženu zaujmout. Byť zdánlivě nedůležitá mužská hruď může hrát hlavní roli při svádění ženy. Panuje-li zrovna podzimní, či zimní počasí, pak Vám zrovna hruď moc nepomůže, leda, že byste šli na bazén. Ovšem na jaře, a v létě máte zcela jiné šance. Proč tedy nevyužít Vaší hrudi, která na mnohé ženy působí jako magnet. Stačí hodit návnadu směrem k ženě, která se Vám líbí, a uvidíte, zda se něžné pohlaví chytne, zda zabere, či nikoliv. Vyholená hruď vám tak může pomoci při svádění Vaší vybrané partnerky, ze které se může posléze stát životní partnerka.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9263 (magazinerotika.cz#275)


Přidat komentář