Jak správně dráždit klitoris?

Narozdíl od muže má žena ten dar, že může dosáhnout vyvrcholení několika možnými způsoby. Patří sem dráždění vagíny, stimulace prsou, líbání, erotické představy, ale především dráždění klitorisu, což je nejčastější způsob dosažení orgasmu.

Nejvíce žen dosahuje orgasmu správným drážděním klitorisu. Nejde o to se jej pouze „nějak“ dotýkat. K vyvrcholení je potřeba jej správně dráždit. Při dosahování orgasmu hraje dráždění klitorisu hlavní roli a to u celých 90 % žen. Jak na to?

Jak na dráždění klitorisu?

Nejen muži, ale ani samotné ženy často neví, jak správně dráždit klitoris, aby dosáhli orgasmu. Jak se ho tedy správně dotýkat, aby bylo dosaženo vytoužené slasti a nikoliv nepříjemného pocitu, nebo až dokonce bolesti? Zpravidla muži se často dopouštějí chyby v použité síle a intenzitě jeho dráždění a dotýkaní se. Jestliže jim žena ukáže, jak se klitorisu správně dotýkat, pak je každý muž na dobré cestě a nic mu již nebrání v tom** přivést ženu k vyvrcholení**. Jestliže se však žena ostýchá vysvětlovat muži, co je jí příjemné a co už ne, nebo sama ani neví, jak by měl muž klitoris správně dráždit, pak je potřeba vyzkoušet různé varianty, které ženu přivedou k orgasmu. Je nutné mít na paměti, že klitoris je velmi citlivé místečko – mnohem více citlivé, než jiné části těla.

Jak při dráždění klitorisu postupovat?

Vzhledem k tomu, že je klitoris opravdu velmi citlivý, je nutné se jej dotýkat opatrně. Přesto, že se Vám může zdát, že se klitorisu téměř vůbec nedotýkáte, můžou být doteky až příliš silné. Spíše používejte malou a menší silu a vyčkávejte, jaká bude reakce. Pokud jste přece jen použili malou intenzitu, nic Vám nebrání trochu na síle přidat. Lépe takhle než naopak. K dráždění používejte bříško prstu, ne jeho špičku. Pokud nedochází ke vzrušení tímto způsobem, můžete přistoupit na dráždění klitorisu po jeho stranách, nikoliv napřímo. Některým ženám je právě masírování ze stran mnohem příjemnější a více je to vzrušuje. Klitorisu před jeho stimulací a v průběhu vlhčete, buď slinami, nebo lubrikačním gelem. Pokud byste hladili, stimulovali a dráždili klitoris na sucho, může to být spíše nepříjemné. Pokud se muži nedaří ani tímto způsobem klitoris dráždit správně a přivést tak ženu k orgasmu, může použít místo prstů jazyk, který často bývá zárukou vyvrcholení.

Techniky dráždění klitorisu

Zkušení muži vědí, jak ženu přivést k orgasmu drážděním klitorisu. Zpravidla vědí přesně, jakou intenzitu použít, jak se správně klitorisu dotýkat a jak postupovat, aby ženu naprosto vzrušili a ona dosáhla orgasmu. Jednou z možností, jak prsty používat, je, že ze svých prstů udělá muž véčko a bude hladit jak malé pysky, tak i klitoris zároveň. Pokud vidí, že se žena přibližuje k orgasmu, není nic jednoduššího, než prsty spojit a začít se intenzivně věnovat pouze klitorisu. Klitoris může být drážděn i ústy. Rty a jazyk dokážou s klitorisem přímo divy. Nevylučuje se ani používat jazyk a prsty zároveň, pro dosažení větší intenzity stimulace. Klitoris je dobré dráždit před samotnou souloží, při sexuální předehře, ale nezapomínejte na něj ani při souloži. Muž může při samotném pohlavním styku, kdy údem dráždí vaginální prostředí, dráždit zároveň i prsy klitoris.

Jestliže jste stále nejistí, zda klitoris dráždíte správně, jednoduše se ženy zeptejte. Žena přece ví lépe, jak se svého těla dotýkat, co je jí příjemné a co naopak vůbec. Ukáže Vám, jak se klitorisu správně dotýkat, jakou silou na něj tlačit, a jak ho správně stimulovat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. (magazinerotika.cz#21)


Přidat komentář