Jak sbalit ženu na auto?

Chceme-li v životě dosáhnout našich cílů, pak se jen těžko vyhneme konkurenci, či plnění představ druhého jedince. Konkurenční tlak můžete pociťovat nejen v pracovním, ale také osobním životě, například při získávání srdce vybrané ženy.

 

Rafinované svádění

Můžete být jedním z davu, ale také se můžete z davu vymanit, a být středem pozornosti. Chcete-li druhého zaujmout, upoutat na sebe pozornost, pak je logické, že „stát ve frontě“ Vás sice může posunout dopředu, ale za pozdější dobu, než, když z fronty vystoupíte. A pak je tu také fakt, že i když budete spořádaně čekat, a postupovat podle pravidel, nemusíte dosáhnout kýžené mety. Někdo Vás totiž může předběhnout. Nenabádáme Vás k tomu, abyste začali používat ostré lokty, porušovali pravidla, jednali bez ohledu na následky. Místo toho, abyste však drželi lajnu, můžete učinit krok do strany, čímž neustoupíte, ale vyčleníte se, a zcela jistě na sebe přitáhnete pozornost. Krokem do strany může být některá z „balících technik, či pomůcek“. Co například takové auto? Silné auto, rychlá kola a pocit volnosti a svobody, díky tomuto spojení můžete ženě napovědět, že ji s Vámi čeká nejedno dobrodružství plné napětí, adrenalinu a očekávání.

Kdy má muž šanci získat ženu svých snů?

Rozhlédnete-li se kolem sebe, můžete spatřit muže, u kterých by se mohlo zdát, že mají tzv. na růžích ustláno, co se týká balení žen. Ptáte-li se sami sebe, zda existuje prototyp dokonalého muže, kterého si ženy přejí, pak Vás nejspíš zklameme. Jistě, většina žen by dala přednost muži, který zaujme hned na první pohled svým vzezřením, které z něj činí playboye, lamače ženských srdcí. Jenže ne každá žena si troufne začít diskusi s mužem, který je dokonalost sama, alespoň co se týká vzhledu. Něžné pohlaví, které si nevěří, ať už z důvodu své vizáže, postavy, či postavení ve společnosti, se spíše bude stranit tohoto typu muže. Takže ani vyložení hezouni nemají záruku, že získají ženu, po které touží jejich srdce. Hezouni, krasavci, manekýni apod. si totiž ženy spojují se záletnictvím, poutnictvím, nezávazným sexem. A rozhodně ne všem ženám jde jen o to, se pobavit, tj. užít si sexu, a pak zase jít. V nevýhodě pak jsou muži, kteří mají tvářičku, jako andílci, či z nich čiší mužnost, charisma, ale právě pro svůj vzhled, a pro zkušenosti žen, či jejich mínění**, nemají štěstí v lásce**, byť jsou „hezcí“ nejen na venek, ale i uvnitř. Získat tak ženu svých snů není jen o vzhledu. Vzhled může být naopak kontraproduktivní. Máme však pro Vás dobrou zprávu, kdy ženu svých snů může získat každý muž. Jen je třeba vědět, jak na to.

Auto, jako prostředek pro sbalení ženy

Návodů a taktik, jak sbalit dívku, ženu, můžete najít nespočet. V rámci balení můžete spoléhat čistě na sebe, tj. Vaší osobu, ale také si můžete vzít na pomoc různé prostředky, tzv. vábničky. Takovou vábničkou, která může zabrat, může být auto. Ne, že by snad ženy byly majetnické, povrchní. Balení a svádění je však procesem, který je možné připodobnit skládačce o určitém počtu dílků. To, zda ve Vašem případě bude potřeba deset, či méně, nebo více dílků, záleží na Vás samotných, Vaší taktice, ale také na ženě, kterou chcete zaujmout. Stěžejním dílkem jste Vy sami, o tom není pochyb. Ovšem žena si všímá dalších věcí, které s Vámi souvisí. Může se jednat například o vůni, zvolené oblečení, vystupování, chování, a také mobilita, kdy chodíte „po svých“, nebo využíváte kolo, motorku, auto.

Vliv mobility na úspěch při sbalení dívky, ženy

Jste-li odkázáni jen na sebe, respektive městkou a meziměstskou hromadnou dopravu, pak bude ženě zřejmé, že si s Vámi moc komfortu v rámci cestování neužije. I když je možné se díky autobusu, vlaku, letadlu dostat prakticky kamkoli, stále tu je otázka limitů a menšího komfortu, který s hromadnou, organizovanou dopravou, souvisí. Máte-li jen kolo, pak můžete ženu dokonce zastrašit, protože si může představovat, že ji budete nutit, aby s Vámi podnikala výlety na kole, ať už o víkendu, nebo během dovolené, kdy by ji navíc čekalo stanování místo útulného pokoje, apartmá v hotelu. Co se týká motorky, tak zde již máte větší šanci u ženy uspět, ovšem jen u té, která spíše hledá dobrodružství, nespoutanost, tj. bez závazků. Poslední v řadě je auto. Jste-li majitelem auta, pak máte k ženskému srdci dveře otevřené. Zde však bude záležet, jaké auto Vám říká pane, co do typu, stáří a stavu udržovanosti.

S jakým autem lze získat ženské srdce?

Z předchozího odstavce jednoznačně vyplývá, že chcete-li mít největší šanci u ženy uspět, pak se neobejdete bez motorového vozidla. Jenže pokud předpokládáte, že Vám k dosažení úspěchu zcela postačí nějaká ta ojetina, která očividně má za sebou své nejlepší období, pak se bohužel mýlíte. Stejně tak nejspíš neuspějete s autem, byť zářícím novotou, které je tzv. nákupní taškou. V případě auta vzhledem k získání ženského srdce však ani neplatí, že čím větší, tím lepší. Pokud byste se před ženou objevili s „rodinným autem“, pak se také může stát, že Vám žena ani nedá šanci, abyste promluvil. Rodinné auto může být pro ženu signálem, že jste si tzv. odskočil od rodiny, a hledáte nezávazné dobrodružství, jinými slovy Vás bude žena považovat za ženáče. S rodinným autem můžete také ženu zastrašit, protože z Vás může vycítit, že zoufale toužíte po rodině, po vážném vztahu, po zahnízdění. V tomto případě je zcela jedno, z jakého důvodu jste si rodinné auto pořídili, ať už například z toho, že se jednalo například o výhodný kup. Žena bude rodinné auto vnímat jako konkurenci, překážku, nátlak, omezení. V tomto případě máte největší šanci, pokud vsadíte na zlatou střední cestu, tedy rozhodně ne ani na vyloženě závodní typ vozu. Žena by Vás považovala za dobrodruha, který nemá odpovědnost, a život bere jako sázku do loterie.

Proč sbalit ženu na auto?

Spojením rychlého a silného auta s Vaším charismatem můžete dosáhnout cílové mety, kdy ovšem nebudete posledními, ale můžete být prvními. Výše jsme Vám napověděli, se kterým typem auta máte největší šanci u ženy uspět, tedy s autem, který představuje zlatou střední cestu. Ženy mají rády velká auta, která však nabízí modernost, luxus, rychlost, pohodlí a komfort. A tím Vám vlastně odpovídáme na otázku, proč vlastně balit ženu na auto. Které ženě by se nelíbil luxus, ať už v jakékoli podobě? Nemusí se v žádném případě jednat o ženu zlatokopku, ženu pyšnou apod. Každá žena si potrpí na detaily a krásu. Nablýskaným, moderním autem ženu zcela jistě zaujmete. První krok za Vás udělá auto, druhý však již bude na Vás samotných. Za volantem luxusního vozu totiž může sedět mužský, který si na nic nehraje, nebo muž, který je silný v kramflecích. Komu myslíte, že dá žena přednost? Namyšlenost, a přílišná sebejistota není pro ženy moc lákavým artiklem. Co se týká pohodlí a komfortu, pak se soustřeďte nejen na vnějšek vozu, ale také na jeho vnitřek. Vaším vozem sice můžete ženu oslovit, získat souhlas ke schůzce. Vše se však může zhatit v momentu, kdy by žena usedla do vozu. Prach a špína rozhodně kladný dojem neudělají. Žena by mohla nabýt dojmu, že se soustřeďujete jen na pozlátko, a že pro Vás detaily nejsou moc důležité.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9267 (magazinerotika.cz#330)


Přidat komentář