Jak oddálit vyvrcholení

Zeptejte se žen a mužů, jestli spíše upřednostňují delší milování, nebo rychlovky. Nejspíš se Vám nedostane nijak překvapivých odpovědí. Zatímco muži spíše preferují rychlý a intenzivní sex, ženy by si raději užily procítěný sex se vším všudy.

Co však v případě, že by muž rád ženě dopřál dlouhý sex, ale vyvrcholení se neúprosně blíží rychlostí blesku? Pokud je problém čistě jen v tomto, pak je možné o něco oddálit vyvrcholení. Chce to však vědět, jak na to. Inspirovat se můžete následujícími tipy. A pak již bude jen na Vás, kterou noc si vyberete pro Vaši „dlouhou noc“ plnou něžností a vzrušujících pocitů.

Průměrná doba trvání sexu

Zdá se Vám, že všude se to hemží různými statistikami, intimní oblast nevyjímaje? A tak, jak je to tedy s průměrnou dobou trvání sexu? Můžete se dočíst, že průměrné milování trvá takových patnáct minut. Nutno však dodat, že je možné, že tím autor chtěl říci milování se vším všudy. Jen málokterý pár, který spolu již nějakou dobu chodí, žije, se totiž miluje tak dlouhou dobu, jako je patnáct minut. Zato však čtvrthodina sexu, tedy s předehrou i dohrou, je již přeci jenom reálnější. Možná však, že se také autor spletl, a myslel tím průměrnou dobu penisu. Oboje se celkem rýmuje, tak shoda náhod je možná. Ať už je to však jakkoli, proč se řídit statistikami, srovnávat se s nimi, a zjišťovat, že jste hrubě pod, či nad uvedenou hodnotou. Mnohem důležitější pro Vás samotné by měl být fakt, zda jste s milováním Vy a Váš partner spokojeni, ať už je čistý čas milování pět, nebo třicet minut. A pokud je pro Vás samotný milostný akt příliš krátký, můžete s partnerem vyzkoušet nějaký ten oddalovací fígl vyvrcholení. Jen se příliš nesoustřeďte na ono oddálení, aby se z příjemného sexu nestala honitba za pomyslnou metou.

Oddálení vyvrcholení u muže

Milovat se můžete de facto celou noc, kdy se můžete těšit třeba jen z jednoho orgasmu. Je-li řeč o prodloužení milování, pak spíše nepůjde ani tak o protáhnutí sexu, jako takového, ale především o oddálení vyvrcholení. No, a koho se oddálení vyvrcholení bude týkat? U žen není nijak na škodu, že mají třeba několik orgasmů. Zde by problém nebyl. Jsou to však muži, kteří, když jsou příliš vzrušeni, či neměli sex delší dobu, nebo milostné polohy obzvláště stimulují jejich penis, se potýkají s brzkým vyvrcholením. A tak i oddálení vyvrcholení budeme směřovat k mužům, než k něžnému pohlaví.

Výměna sexuálního partnera

Ještě, než se budeme zabývat samotnými tipy, jak efektivně a snadno oddálit vyvrcholení, nabízí se Vám i jiná možnost. Pokud nepatříte zrovna k trpělivým ženám, a nejste otevřená tomu, že byste partnerovi byla nápomocna při prodloužení sexuálního zážitku, pak můžete také přesedlat na jiného muže. Některé ženy to tak skutečně praktikují, především ty, které jsou na počátku vztahu s partnerem. Nemusí však zákonitě jít o ženy, které by vyhledávaly jen nezávazný sex. Naopak by se dalo říci, že ženy, které chtějí vážný vztah, se rozhodují při volbě partnera i podle toho, jak se jim sex s protějškem, líbí. A pokud se nejednalo o náhodu, kdy muž dosáhl orgasmu příliš rychle, pak je takový způsob milování může značně znechutit. Dalo by se pak tedy říci, že muži jsou obrazně řečeno „v ohrožení“. Tlak žen na jejich úspěšnost v sexu, může zapříčinit, že budou na tom ještě hůře po stránce psychické. Naštěstí však takových žen, které mají za důvod rozchodu nespokojenost s délkou sexu, zase tolik není. A muži si mohou říci, že taková žena bude nejspíš povrchní, namyšlená, bez schopnosti empatie. Tímto se mohou uklidnit, a čekat na jinou, vhodnější a vnímavější partnerku.

Zesílený kondom oddalující vyvrcholení

V případě možností, jak oddálit u muže jeho vyvrcholení, můžeme začít prakticky tím nejjednodušším, co se zároveň může i ukázat jako nejúčinnější. Vše však záleží na vnímání a pocitech samotných mužů. Ne každý totiž může být ztotožněný s tzv. zesíleným kondomem. Kondom obecně někteří muži zrovna nemusí. Pokud mají na výběr, tak spíše volí jinou možnost ochrany. S kondomem se mohou cítit nekomfortně, nepohodlně, kdy si nemohou v plné míře užít sexuálního zážitku. Je však rozdíl mezi mírou prožitku sexu, a oddálení vyvrcholení. Mezi muži totiž může najít jedince, kteří kondom odmítají z důvodu menšího prožitku, či dokonce neschopnosti vyvrcholení. U takového muže by žena tedy moc nepochodila, pokud by navíc místo klasického kondomu příteli zakoupila kondom zesílený. Zesílený kondom tak může být u některých mužů poněkud kontraproduktivní, u jiných však může skvěle fungovat.

Znecitlivující gel, krém na penis

Další možnost, která nabízí oddálení vyvrcholení, je tzv. tlumící gel, krém. Tento speciální přípravek je také možné dostat ve formě spreje. Vámi vybraný přípravek se jednoduše nanese na mužův penis, jemně vetře, a sexuální jízda může začít. Jenže, i zde můžete narazit na jedno velké ale. Pokud se totiž s příliš rychlým vyvrcholení potýká v páru jen muž, nemusí onen přípravek vůbec pomoci. Jde o to, že tlumící gel, krém, sprej, bude mít vliv nejen na muže, ale i ženu, pokud si tedy muž nevezme kondom. Patří-li tedy muž k jedincům, co kondom nepoužívá, ať už například z důvodu dlouhodobého vztahu, oddálení vyvrcholení se sice se znecitlivujícím přípravkem dočká, ale to samé potká ženu. Pokud se tedy pár snaží například o společné vyvrcholení, je pravděpodobné, že touto cestou se jim to nepodaří.

Stiskací metoda

Nechcete-li hned zkoušet zesílený kondom, ani tlumící gely, krémy, spreje, můžete si i vystačit s Vaší vlastní pomůckou, a to v podobě vlastní ruky, respektive ruky ženy. Jedná se o poměrně známou a jednoduchou metodu, která spočívá ve stiskávání mužova penisu. Jakmile muž pocítí, že se blíží moment vyvrcholení, může partnerku požádat, aby jeho žalud silně stiskla za pomoci palce a ukazováčku, kterými obemkne mužům penis. Onu praktiku však může muž učinit i sám, a to třeba i nepozorovaně, pokud nechce nijak narušit akt milování.

Trénování oddalování vyvrcholení

Tato stiskací metoda je i skvělou prevencí, kterou může muž trénovat vždy, když se bude sám uspokojovat. Čím to však je, že postačí jeden silnější stisk, aby se vyvrcholení oddálilo? Močová trubice, která vede na spodní straně mužství, bude reagovat na stisknutí. Při stisknutí se z penisu na krátkou chvíli odvede krev, čímž se blížící ejakulace oddálí. Stiskávání penisu může být klidně opakováno. Jen však pozor na to, aby to nebylo během jednoho aktu příliš často, mohlo by se totiž stát, že opakované „těšení“ na výstřik, a vzápětí jeho zamezení, může být natolik účinné, že tentokráte k vyvrcholení vůbec nedojde.

Zkoušení různých milostných poloh

I další možnost, jak oddálit vyvrcholení, se obejde bez doprovodných pomůcek. I zde je to poměrně prosté, kdy můžete vyzkoušet jinou milostnou polohu, než kterou činíte stále. Možná, že problém může tkvět právě v tom, že jste navyklí jen na určitou sexuální polohu, která Vám sice může vyhovovat tím, že pokaždé dosáhnete orgasmu, ale na druhou stranu, příliš rychle. Milostných poloh je opravdu široká škála. Je jen malá pravděpodobnost, že byste si nevybrali již žádnou jinou, která by Vám nevyhovovala jako Vaše zažitá. Objevování nových milostných poloh pro Vás může být i zábavné. A pokud se do Vašeho vztahu pomalu vkrádal stereotyp, tak jistě oceníte i novou vlnu vzrušení, která se Vám nabízí. No, a jako bonus navíc může přijít ono očekávané oddálení vyvrcholení.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9255 (magazinerotika.cz#214)


Přidat komentář