Jak muž zná vlastní ženu

Jste s Vaší partnerkou týden, měsíc, rok, či déle? Jak moc Vaší milou znáte? Víte o jejích tajných erotických přáních? Nespoléhejte se pouze na Vaši intuici, či na to, co Vám skutečně žena řekla. Všímejte si také detailů, kterými k Vám žena promlouvá.

 

Než k ženské duši a ženskému srdci proniknete, může uběhnout pěkná řádka týdnů. Samotný čas Vám však ještě nemusí pomoci v odhalení, co vlastně žena před Vámi ukrývá. Je možné, že žena v domnění, aby Vás třeba nevylekala, nezahnala do úzkých, raději mlčí, a je svolná k Vašim přáním a sexuálním praktikám. Nedorozumění pak může být na obou stranách.

Nevyřčené otázky o sexu

Vy můžete ženu považovat za příliš pasivní, neaktivní bez vlastní invence, a tak o to více vstupujete do hry, abyste tzv. udávali tón. Žena pak myslící, že patříte k mužům, kteří mají rádi vše pod kontrolou, a ve vlastní režii, se Vám podvoluje, aby Vám udělala radost. Oba dva pak nemusíte být vlastně spokojení ve Vaší intimní sféře, protože se spoléháte jen na Vaše domněnky. Jak však poznat, co žena skutečně chce, aby pak následně i Váš partnerský život doznal pozitivních změn? Zeptáte se ženy přímo? Jenže, co když ani to nepomůže, protože partnerka si Váš dotaz vyloží jinak, než byl zamýšlen? Zeptáte se tedy jejích kamarádek, protože i ony jsou ženy, a tudíž je předpoklad, že ženy mají obdobná přání? Máte však i další možnost, a to inspirovat se naším článkem, a informace pak vhodně zužitkovat.

Sex ve třech – touha po sexuálním dobrodružství

Řekla Vám někdy partnerka, ať už ve slabé chvilce, že se jí líbí nejen muži, ale také ženy? Její slova jste si vyložili po svém, kdy se ve Vás usídlila představa sexuálního dobrodružství s dvěma ženami? I když se říká, že ženy si až příliš berou k srdci vyřčená slova adresovaná směrem k nim, tak také řada mužů na tom není jinak. Je tedy docela možné, že až příliš jste se upnuli na myšlenku sexu ve třech, kdy se o poznání více rozhlížíte po ulici, a vytipováváte si ženy, které by se Vám tzv. líbili do krámu. Sex ve třech je však skutečně spíše přáním Vás mužů, než žen. Žena, která touží po spokojeném a dlouhodobém vztahu, jen s nejmenší pravděpodobnostní svolí k tomu, abyste si Váš sexuální život okořenili v podobě sexu s další ženou. Je také možné, že ona lákavá myšlenka Vás jednoho dne přinutí k tomu, abyste ženě milování ve třech nabídli. Nemůžete se však divit, že rozhořčeně odmítne, či se na Vás oboří, nebo dojde k tiché domácnosti. Častovat ženu hned slovy, že je prudérní, hysterická, však není nejvhodnějším řešením. Sex ve třech, ač třeba patří k Vašim tajným erotickým přáním, nevynášejte na světlo. Pokud by se tak stalo, záhy poznáte, že Vaši partnerku ještě moc neznáte.

Chuť na anální sex při menstruaci

Jsou ženy, které si v období menstruace odpustí milostné hrátky, protože se necítí zrovna žensky, přitažlivé. Navíc představa, že po sexu budou všude stopy krve, není zrovna vzrušující a lákavá. Jsou však i ženy, které jsou svolné k milování během menstruace, a to především z důvodu uspokojení sexuálních potřeb svého muže. Touha po sexu tzv. nesnese odklad, a to především z mužské strany. Rádi byste se s partnerkou milovali, ještě zrovna menstruuje? Navrhnete jí tedy anální sex s tím, že v zadečku žena nekrvácí, a tak ani nedojde na zašpinění prostěradla? Navíc, jste si vědomi toho, že u análního sexu se budete moci těšit z pevnějšího obemknutí Vašeho penisu, čímž vzrušující pocit bude větší. A pak je tu také fakt určité perverznosti, jež je spjatý s análním sexem. A právě ona perverznost se ve Vás bude držet, kdy víte, že partnerka je otevřena novým sexuálním praktikám, polohám. Nevysvětlujte si však špatně otevřenost a aktivitu k milostným polohám. Anální sex je rozhodně něco více, a něco jiného, než nezvyklá sexuální poloha. Zatímco Vám zcela jasně přinese anální sex potěchu, a prakticky žádnou bolest, žena to může mít vlastně naopak. Zadeček ženy, pokud doposud neokusil Vaše mužství, není připravený na anální sex. A pokud jste navíc dobře vybaveni, kdy Váš penis nepatří zrovna k malému nádobíčku, je pravděpodobné, že partnerka z análního sexu nebude nadšená. Nenavrhujte tedy anální sex, jako normální sexuální praktiku, třeba jako sex vaginální, či orální.

Výjimečný orgasmus při každém milování

Jaká je pro Vás největší odměna za snahu v milování? Není to náhodou orgasmus ženy, který je pro Vás důkazem, že jste partnerku náležitě uspokojili? Pokud by snad orgasmus při sexu nepřišel, tak byste se cítili mizerně, a Vaše ego by utrpělo? Toho si je však vědoma nejedna žena. Vy byste však měli vědět, že orgasmus, i když u Vás může přijít s každým milováním, u ženy tomu tak nemusí být. Orgasmus není něco automatického, co se zákonitě dostaví. Žena je velmi emocionální bytost, která prožívá vše, co se kolem ní děje, a co se jí samotné také dotýká a týká. Je možné, že Vy dokážete při sexu zcela vypnout, a soustředíte se čistě jen na prožitek, sexuální uspokojování.

Důsledek stresu pro předstírání orgasmu

Žena bohužel nedokáže přestat myslet na záležitosti, které se jí v daný moment usídlily v hlavě, či na věci, které jí trápí, ať už v souvislosti s Vámi, nebo s prací atp. Starosti, stres, smutek, to vše se pak bohužel negativně promítne do prožitku při milování. A tak se může lehce stát, že u ženy přijdou dny, kdy veškerá Vaše snaha o dosáhnutí orgasmu, se mine účinkem. Žena Vás však nebude chtít ranit, či se bude chtít vyhnout vyptávání, a tak bude raději orgasmus předstírat. Nepřijdete-i na hraný orgasmus, je docela možné, že předstírání nebude jen jednou, ale vícekrát. Stane-li se, že pak jednoho dne odhalíte krutou pravdu, nespílejte hned ženě. Nejprve se zajímejte o důvody.

Spokojenost v sexu – sexuálně uspokojená žena

Kdo myslíte, že častěji v páru pokládá druhému otázku, zda se protějšku sex líbil? Zatímco ženy se mužů domáhají v podání důkazu, zda je muži mají rádi, zda je milují, v sexu to jsou překvapivě muži, co se ptají, jaký byl sex. Patříte i Vy k těmto mužům, kdy si připadáte jako nepřekonatelní milenci, že jste ženu přivedli k orgasmu? Nestačí Vám však projevy dosáhnutého orgasmu, ale chcete přímo slyšet, jak báječný sex byl s Vámi? Opět se tak trochu dostáváme k Vašemu egu, Vaší ješitnosti. Má se však vůbec smysl ženy ptát? Opravdu jen nedůvtipná žena by Vám odpověděla, že sex nestál za nic, či že by mohl být lepší atp. Stejně tedy, jako Vy ženě odpovíte, že jí milujete, a nad slovy se vlastně již ani nijak nepozastavujete, tak i žena automaticky odpoví, že sex byl výborný. Slova jsou však jen slova. A co se týká orgasmu, to jsme si již také ozřejmili. Chcete-li mít pravý důkaz toho, jak moc se ženě líbilo milování s Vámi, zahleďte se jí do očí, zahleďte se jí do tváře. Z jiskry očí, ale také z výrazu tváře poznáte mnohé. Spokojený, zasněný, a tak trochu unavený, ale přesto zářící výraz pro Vás bude jasným důkazem, že milování bylo skvělé.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9262 (magazinerotika.cz#272)


Přidat komentář