Faux pas muže při sexu

Zatímco láska Vás může potkat nepřipravené, v případě milování byste měli vědět, co se sluší, co je očekáváno. I když se říká, že chybami se člověk učí, přeci jenom kvůli tomu nemusí Vaše partnerka trpět. Jakých faux pas se při sexu vyvarovat?

 

Ještě před pár lety se o sexu moc nehovořilo, a to dokonce ani v rodině, kdy by měli rodiče své potomky náležitě poučit, co a jak, alespoň v otázce bezpečnosti. Když jste se chtěli proniknout do tajů milování, mohli jste si maximálně koupit jeden z mála tematicky laděných časopisů. V dnešní době máte svět milování jako na dlani, kdy si stačí zapnout počítat, a sednout k internetu. Mohlo by se pak zdát, že při milování tak nedojde k trapasům, nedorozuměním, ke kterým by jinak mohlo dojít, pokud byste nebyli poučení. Jenže, i přes posun doby, a celkovou osvětu v sexu, se stále může něžné pohlaví setkat s nepříjemnostmi, které na ně muži zkoušejí. Vy k takovým mužům nemusíte patřit. Stačí jen vědět, kterých faux pas se muži při sexu dopouštějí. Na Vás pak bude se jich jen vyvarovat.

Vnímání ženského těla

Je celkem pochopitelné, že Vás, jako muže budou zajímat především oblasti ženského těla, které se od Vašeho odlišují. Ženská ňadra a vagína byly, jsou a budou místy, ke kterým se bude upírat mužský zrak. Možná, že jste sám, jako malé dítko, poznával nepoznané s kamarádkou při nevinné dětské hře na doktora. Již v dětství si malí caparti všimnou, že se navzájem od sebe liší. A přestože jste mohli ňadra i ženské genitálie vidět několikrát u svých partnerek, přesto se nejspíš nedokážete nabažit této ženské krásy. Obdivujte ženská ňadra, vagínu, ale nezapomínejte na to, že žena má i jiné části těla, stejně jako Vy. Jinými slovy, žena není chodící vagína s ňadry.

Dotýkání se ženského těla

Ať už budete s Vaší partnerkou směřovat do ložnice, upřednostníte dlouhé milování s předehrou, nebo spíše vášnivou, divokou rychlovku, dotýkejte se i jiných částí ženského těla, než jen prsou a vagíny. Hlaďte ženu po rukou, vnitřních částí stehen, zádech, zadečku, po vlasech, tváří atd. Čím více něžností a zájmu projevíte, tím více si bude žena myslet, že Vám jde o ní jako celek, ne jen tělo, které Vám poskytne ukojení. Předehra typu, že ženu tzv. ohnete, chytnete ji zezadu za ňadra, a rukou zalovíte v jejích kalhotách, vskutku nemá s romantikou nic společného. Proč myslíte, že se ženy rády dívají na romantiku? Vám takové filmy mohou připadat jako nesmyslné, jako blábol, který nemá s realitou pranic společného. Svým způsobem jste si však již odpověděli. V romantických filmech totiž ženy hledají to, čeho se jim nedostává. A není to ani tak muž elegán, gentleman, značně zazobaný apod. Ženy jsou fascinované, jak se muž něžně dotýká ženy, hladí jí, objímá. V romantických filmech rozhodně nespatříte nic, co by snad mohlo připomínat porno. Dopřejte tedy Vaší ženě romantiku na živo, v přímém přenosu.

Vulgární řeči z porna

A když jsme již u toho porna, pak, pokud jste nějaké shlédl, tak na co zapomeňte, jsou oplzlá, vulgární slova. I když budete mít v posteli ženu dračici, tak vězte, že dračice se nerovná žena levných mravů, se kterou můžete tzv. vytírat jako s hadrem. Oplzlé řeči, které se vedou v pornu, jsou z toho důvodu, protože to chcete Vy muži. To, že žena ze svých úst vypustí nějakou hrubost, Vás může v danou chvíli vzrušovat. Věřte však, že kdybyste měli doma takovou ženu, tak ony vulgárnosti nebude používat jen při milování, ale i při běžné činnosti. Byli byste pak spokojeni s takovou „něžnou“ květinkou? A pokud bychom se na vulgární slova podívali z druhé strany, tak říci ženě při milování vulgaritu, jí moc nerozžhaví. Spíše Vás taková žena bude považovat za muže divných mravů, a je dost možné, že k další schůzce mezi Vámi již nedojde.

Stimulace klitorisu

Chcete-li ženě dopřát vyvrcholení, pak je dobré vědět, že vaginálním způsobem jen malé procento žen dosáhne orgasmu. Spíše se tedy soustřeďte na ženský klitoris. Jaké chyby byste se mohli dopustit v případě klitorisu? Klitoris je velmi citlivý, a rozhodně ženu nevzrušíte, spíše jí způsobíte bolest, pokud budete na klitoris příliš tlačit, dřít ho na sucho. Co se týká oné suchosti, tak to můžete vyřešit poměrně jednoduše, že budete mít po ruce lubrikační gel, či využijete Vašich slin. Budete-li stimulovat klitoris prsty, pak se bez uvedených „pomocníků“ jen stěží obejdete. Při stimulaci klitorisu ústy, respektive jazykem, není třeba se zalamovat s vlhčením. Vůbec je dobré, pokud budete partnerku uspokojovat orálně, než prsty. Jazyk je přeci jenom o poznání jemnější, než Vaše prsty. A pokud se živíte rukama, krém na ruce Vám nic neříká, pak mít tzv. brusku na klitorisu není pro ženu žádným příjemným zážitkem, natož pak vzrušujícím.

Ponožky při milování

Jste celí nažhavení na milování, že sotva ze sebe stíháte shodit vrchní šatstvo, natož spodní? Nechcete se však zalamovat s detaily, a tak si ponecháte ponožky, protože ty Vám nijak při milování nevadí? Navíc je v ložnici chladno, protože kvůli lepšímu spaní netopíte? Tak na nešvar v podobě ponožek při milování určitě zapomeňte. I když můžete být skutečně sexy mužem, pak společnost ponožek v posteli berou ženy něco jako urážku, neohleduplnost. A co se týká zimy, tak tady je na Vás, jak moc Vás sex zahřeje. Sice studené nohy nejsou moc příjemné, ale rozhodně snesitelnější, než ponožky. Všemu byste pak ještě nasadili korunu, pokud by Vaše ponožky nebyly z nejnovějších, a bylo očividné, že se Vám na palečku klube dírka, či pata je jedna velká díra. A snad netřeba říkat, že pokud jste byli v botách celý den, pak nejspíš ponožky nebudou z nejvoňavějších.

Divoké líbání s jazykem

Nic se nemá přehánět, a to platí i v případě líbání. Jste do partnerky bláznivě zamilovaný? Pak jí objímejte, hlaďte, líbejte. Pozor však na ono líbání, abyste ji tzv. nezadusili. Líbání, kdy se sotva dotknete partnerčin rtů, je o ničem. Takové líbání je nudné, bez vášně, citů. Ovšem i druhý extrém není zrovna ženami vyhledávaný, a to, že partnerce strčíte jazyk až na mandle. Líbání s jazykem je velmi vzrušující, vášnivé, ale jen do té míry, že partnerku nezahltíte.

Nekonečné milování

Nenajde se snad muž, který by nemasturboval. Na masturbaci není vůbec nic špatného. Naopak by se dalo říci, že není obvyklé, pokud by muž nikdy nemasturboval. Při masturbaci Vám jde především o ukojení, zbavení se vnitřního přepětí. A taková masturbace je povětšinou velmi krátká. Jak to však máte v případě milování? Necháváte se partnerkou dlouze rozmazlovat, kdy se nemůžete nabažit jejich doteků, ať už za pomoci úst, či ruky? Milování, jako takové, může trvat klidně hodinu. Přeci jenom je však rozdíl, pokud by Vás měla žena „honit“, či kouřit uvedenou hodinu. Pokud by to nějaká žena dokázala, pak ani nemusí chodit do posilovny. Budete-li myslet jen na sebe, a vyvrcholení až příliš prodlužovat, pak se také může stát, že Váš vztah dlouho nevydrží, a ztroskotá na milování, stejně jako u párů, které spolu dlouho žijí. Jediný rozdíl by však byl v tom, že ve Vašem případě by šlo paradoxně o přemíru sexu. Sex by měl být o potěšení, vzrušení, uvolnění, ne o tom, že partnerku totálně zničíte, vyčerpáte.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9258 (magazinerotika.cz#234)


Přidat komentář