Vibrátory do vany

Erotické hry ve vaně nebo sprše byly vždy velmi oblíbené. Voda je živel, který přirozeně vyvolává smyslné touhy a láká k erotickým hrátkám s vlastním nebo s partnerovým tělem. A není žádný důvod se ve vodě vzdávat oblíbené hračky – vibrátoru.

Vibrátory do vany

Populární sexuální hrátky v koupelně příjemně uvolní celé tělo. Snadno ho připraví na orgasmy, které mu daruje vodotěsný vibrátor. Tato erotická pomůcka je určena přímo pro erotické hrátky ve vlhkém prostředí, dokonce funguje i pod vodou. Jaké typy takových vibrátorů lze na trhu sehnat? Jedná se o klasické nebo realistické typy, pomůcky pro dráždění klitorisu či bodu G. Některé vibrátory jsou konstruovány tak, aby dokázaly dráždit i klitoris i bod G. Se správně nasměrovaným proudem vody se žena může postarat o ty nejlepší orgasmy. Použití vodotěsného vibrátoru se samozřejmě meze nekladou, každá žena si jistě najde nejoblíbenější použití. Vodotěsný vibrátor může být skvělým dárkem pro partnerku, nebo i pro kamarádku, která se jistě neurazí.

Jak vypadají vodotěsné vibrátory?

K dostání jsou vibrátory různých designů, velikostí a barev. Jsou to gelové nebo silikonové pomůcky, které jsou spíše menší velikosti bez rušivých spojů nebo ovládacích tlačítek. Ta jsou šikovně zabudovaná do těla přístroje, aby nevyčnívaly, nenarušovaly vzhled nebo nekazily požitek z erotické chvilky. Nabídka těchto hraček je opravdu široká. Některé vibrátory mohou například vypadat jako mycí houba, která má však uvnitř skrytý vibrátor. Tuto maximálně diskrétní pomůcku jistě ocení nejedna dáma, protože zkrátka nejde poznat, že se jedná právě o vibrátor.

Jak se používají vodotěsné vibrátory

Pokud se rádi a často necháte svést erotickými hrátkami ve sprše, vaně či bazénu, určitě si užijete spoustu příjemných chvilek a orgasmů právě s vodotěsným vibrátorem. Vyzkoušejte, jak bude vlhké prostředí působit na vaše intimní partie. Co udělá s vaším vnímáním smyslnosti. S použitím vodotěsného vibrátoru budete dráždění určitě pociťovat daleko intenzivněji. Nemusíte se bát tuto pomůcky použít ve vlhkém prostředí či přímo pod vodou, právě pro tyto situace byly navrženy. Veškerá technika je náležitě izolovaná v pevně uzavřeném obalu a žádná voda se dovnitř k motorku a baterii nedostane. Jste-li zvyklí používat při sexu lubrikační gely, použijte vhodný typ i při vodních milostných hrátkách.

Mokrý orgasmus s vibrátorem

Díky skvělé vlastnosti vibrátoru do vany, a sice vodotěsnosti, si můžete dopřát stoprocentní mokrý orgasmus. Voděodolný vibrátor se nebojte ponořit pod hladinu a pracovat s ním, jak se vám bude líbit, až vám přivede orgasmus. Tento spolehlivý masážní strojek vám bude přinášet tolik uspokojení a v takové četnosti, jak si budete přát vy. Proč se vzdávat své oblíbené** erotické pomůcky** ve vířivce, když naopak znásobí už tak příjemné chvilky v bublinkové koupeli.

Co umí vodotěsné vibrátory?

Pochopitelně přinášejí potěšení ženám při autoerotice, ale i při použití v páru. Nechte jednou vašeho partnera, ať vás přivede k orgasmu s použitím vibrátoru. Při horké smyslné koupeli při svíčkách budete šílet blahem. Vodotěsné vibrátory umožňují regulovat intenzitu vibrací, nebo si lze zvolit i přednastavený vibrační program.

Použití vibrátoru ve vodě

Například dilda, což jsou nevibrační penisy, jsou vždy voděodolná a lze je používat ve vodě. S vibrátorem to není tak jednoduché. Pokud si chcete ozvláštnit erotické hrátky ve vlhkém prostřední nebo přímo ve vodě, neobejdete se bez** vodotěsného vibrátoru**. Velkou výhodou vodotěsných pomůcek obecně je, že je lze snadno omývat a dodržovat tím maximální hygienu.

Klasické vibrátory nesmí přijít do styku s vodou v místě, kde se zakládají baterie. Což údržbu přístroje poněkud znesnadňuje. Pokud má erotická pomůcka symbol „W“ nebo označení „waterproof“, znamená to, že se jedná o výrobek voděodolný. Lze ho použít krátce pod tekoucí vodou. Nelze ho tedy ponořit pod vodu a nechat ho pracovat! Vibrátor je opatřen v místě uzávěru baterií silikonovým těsněním, které umožní používat hračku při sprchování či omývání. Někteří radí na vibrátor navléct kondom a pevně utáhnout, aby se do něj nedostala voda. Potom lze vibrátor namáčet a bez obav používat při erotických hrátkách třeba ve vířivce.

Proč si pořídit voděodolný vibrátor?

Ženy, které dosud tuto šikovnou erotickou pomůcku nevyzkoušely, se o mnoho ochuzují. Vibrátor samozřejmě využije žena, která je zrovna bez sexuálního partnera, avšak nechce se vzdát svých orgasmů. Proč si je nedopřát kdykoli se jí bude chtít. A to díky příjemnému pomocníkovi, kterého dnes již může použít nejen v posteli, ale také ve vaně. Existují i takové vibrátory pro ženy, které navíc mají tzv. pulzní vibrace. Ty lepší strojky mají dokonce malé výběžky poháněné vlastním motorkem, které jsou určeny konkrétně ke dráždění klitorisu nebo análního otvoru.

Vibrátor však najde svoje uplatnění i při erotických hrátkách v páru lesbickém i heterosexuálním. Zpestřete si intimní chvilky a zkuste to čas od času jinak, než obvykle. Nikdo přece nestojí o rutinu v posteli.

Erotická pomůcka bez vibrací dildo

Pokud uvažujete o koupi nové erotické pomůcky do vaší sbírky, popřemýšlejte, zda si pořídíte další vibrátor nebo vyzkoušíte dildo. I takové mechanické dildo má své kouzlo a kvality. S vibrátorem sdílí podobný tvar, velikost, barvu i materiál, ze kterého se vyrábí. Oproti tomu dildo mívá přísavky, s pomocí kterých se připevňuje na hladkou plochu. Žena proto může zavádět tuto pomůcku, aniž by měla zaneprázdněné ruce, které tak může použít k dráždění jiných erotogenních zón, nebo se může věnovat partnerovi. Sama si určuje rychlost a intenzitu pohybů, díky čemuž snadno dosáhne orgasmu.

Jak se používá dildo

Dildo je představuje jednoduchou náhradu mužského penisu. Avšak nemusí nutně vypadat přímo jako penis. Tato pomůcka slouží k zasunování do vagíny, análního otvoru, nebo úst a imitovat s ním sexuální styk. Není to elektrický přístroj, jako je vibrátor. Dildo je mechanická pomůcka, která se zasunuje dovnitř a ven.

Dilda do vody

Některým ženám nejsou vibrace příjemné, proto nepoužívají vibrátory. Naštěstí si mohou dopřát masturbaci s dildem. Všechna dilda lze používat ve vodě, ve sprše, zkrátka při veškerých koupelových a vodních erotických radovánkách. Mezi další výhody patří i to, že je v podstatě nelze rozbít či jinak poškodit. Dilda jsou velmi ohebná a flexibilnější, než vibrátory.

Jaké jsou typy dilda

Tuto erotickou pomůcky je možné použít v páru, pohybem dvou těl v protisměru. Vylepšené dildo je dvojité, má tvar podkovy. Používá se ke dvojímu průniku – do vagíny a do análního otvoru současně. Materiál této pomůcky je příjemný a tvar dilda je přizpůsoben ženským intimním partiím tak, aby jim plně vyhovoval. Proto je zavádění i manipulace snadná, stejně jako jeho údržba, díky voděodolnosti materiálu. Oproti voděodolným vibrátorům, kde je nutné počítat s určitou hlasitostí při chodu vibrací, může být jeho použití naprosto diskrétní. Ovšem ideální je vlastnit voděodolný vibrátor i dildo, ať není nuda.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9240 (magazinerotika.cz#273)


Přidat komentář