Vibrační motýlek - malý erotický kamarád

Vibrační motýlek je malou erotickou hračkou, která dokáže potěšit naprosto každou ženu. Která žena si ráda nevychutnává orgasmus? A co teprve, když ho lze tak snadno dosáhnout?

Vibrační motýlek je erotická hračka, která uspokojí každou ženu, která je schopna dosahovat orgasmu drážděním klitorisu. Přesto, že se Vám může zdát, že tato miniaturní a roztomilá hračka je spíše na okrasu než k uspokojování, opak je pravdou. Malý vibrační motýlek je dosti výkonný a jeho vibrace jsou silné.

Co je to vibrační motýlek?

Vibrační motýlek vypadá jako skutečný motýlek. Je krásně barevný a je hodně výkonný. Jedná se o malou dráždicí hračku, která je vyrobená z gelu, někdy také ze silikonu a je opatřen malou vibrační patronkou. Přes miniaturní velikost patronky jsou vibrace hodně silné a efektivní. S tím jste se mimochodem mohli setkat i u jiných erotických hraček takto malých rozměrů. Vibrační motýlek je vybaven popruhy, a díky nim můžete motýlka oblékat stejně jako kalhotky a neustále ho tak nosit na svých intimních partiích a nechat ho účinkovat. Vibrační motýlek Vás může doprovázet do práce, můžete ho používat doma. Záleží pouze na Vás. Každopádně se s ním můžete volně pohybovat a nechat sel od něj dráždit.

Kdy se vibrační motýlek používá?

Tento malý kamarád je skvělým pomocníkem při sexu. Žena si s ním může hrát, když je o samotě a má chuť se oddat sexuálním hrátkám a přivodit si orgasmus, ale posouží také při milostných hrátkách ve dvou. Vibrační motýlek dráždí klitoris, ale přitom přístup k vagíně zůstává naprosto volný. Při jeho užívání si tak přijde na své i muž, který může zároveň ženu uspokojovat penisem ve vagíně, nebo může žena vedle motýlku použít i dildo, vibrátor nebo jinou erotickou hračku. Motýlka nemusíte nijak přidržovat, drží Vám zcela sám a pevně.

Vibrační motýlek na doma nebo navenek?

Záleží na každé uživatelce zvlášť, zda si bude přítomnosti vibračního motýlka užívat pouze doma, nebo zda se s ním vydá ven či do práce. Mnoho žen používá Venušiny kuličky běžně navenek, jde s nimi do obchodu, do práce, a nepřijde jim na tom nic zvláštního. Ale u vibračního motýlku trochu váhají. Není přitom žádný důvod. Vibrační motýlek sice není ukrytý ve vagíně, jak Venušiny kuličky, ale je** ukrytý pod kalhotkami**, pod šaty nebo pod jiným oděvem a opět tak jde o naprosto diskrétní hračku, o které vít pouze Vy sama. No řekněte sama – není lákavé vyjít mezi lidi a nechat se přitom uspokojovat nerušeně vibračním motýlkem? Možná Vám to přijde trochu nemístné, nebo drzé, ale přece se o tom nemusí nikdo dozvědět a požitek z toho máte pouze a jen Vy sama. Sama si zvolte, zda Vás bude motýlek i se svými funkcemi doprovázet na veřejnosti, nebo zda jej budete používat pouze na doma, při úklidu po bytě, při domácím cvičení nebo při sledování televize. Možná potřebujete pro jejich použití klid, pohodu, domácí atmosféru. Jen tak se dokážete náležitě uvolnit a nechat se jimi uspokojovat.

Hlasitost vibrací u motýlka

Nebojte se, že Vás někdo s vibračním motýlkem odhalí.** Vibrační motýlek** má sice silné vibrace, které Vás zaručeně uspokojí a přivedou k orgasmu, ale tyto pracují naprosto tiše, bez toho, aby někdo zjistil, co se pod Vašimi šaty odehrává. Nikdo Vašeho malého kamaráda neodhalí, proto se nebojte jej použít kdekoliv. Vibrační motýlek Vám tak poskytne mnoho uspokojivých chvilek, o které byste bez něj byly ochuzeny.

Jak vibrační motýlek funguje?

Připínací vibrační motýlek je tu proto, aby dráždil Váš klitoris s co největší něžností. Každé ženě přináší a poskytuje soukromé prožitky bez ohledu na to, kde se zrovna nachází. Vibrační motýlek se připíná stavitelnými gumovými pásky k tělu. Vyrábí se v univerzální velikosti, která je vhodná pro všechny ženy. Vibrace se ovládají plynule a to jednoduchým kolečkem na ovladači. Ovladač se propojen malým káblem k vibračnímu motýlku. Celková velikost motýlku je asi 9 cm. Napájí se na dvě tužkové baterie. Tyto baterie většinou nebývají součástí balení. Do vibračního motýlka tedy vložíte baterie, navléknete si ho jako kalhotky, zapnete vibrace a můžete se plně oddávat jeho činnosti. Vibrace s Vámi dokážou dělat divy, vzruší Vás a přivedou k orgasmu. Je jen na Vás, jak dlouho jej necháte zapnutého. Můžete nastavit nízké vibrace a jen se tak neustále v průběhu jeho působení udržovat vzrušená, nebo můžete vibrace přepnout na silné a jeho působení tak ukončit dlouhým a silným vyvrcholením.

Parametry vibračního motýlku

Jak jsme již uvedli, vibrační motýlek se vyrábí v univerzální velikosti tak, aby vyhovoval naprosto každé ženě, která se rozhodně tuto erotickou hračku vyzkoušet a pravidelně používat. Délka vibračního motýlka je cca** 8,5 až 9 cm**, průměr motýlku jsou 3 cm a vibrace se dají plynule regulovat dle chuti. Barevné provedení je různé, záleží na výrobci a tedy na značce a typu vibračního motýlku.

Vibrační motýlek a lubrikační gel

Výrobci vždy doporučují pro snadnější použití a intenzivnější prožitek používat lubrikační gel. Jeho účinnost bude díky gelu zvýšena a nenastanou žádné problémy při zavádění této erotické hračky.

Vibrační motýlek a hygiena

Před prvním použitím vibračního motýlku jej důkladně omyjte, stejně jako po každém jeho dalším použití. K omytí použijte teplou vodu a mýdlo, nebo můžete použít čisticí prostředky, které nabízejí obchody prodávající vibrační motýlky a další erotické hračky.

Vibrační motýlek s penisem

V případě, že by Vám nestačil vibrační motýlek určený k dráždění klitorisu, pak si můžete pořídit i vibračního motýlka s penisem určeným pro zasunutí do vagíny. Tento penis má na sobě výstupky, které jsou schopné dráždit jak anální otvor, tak i klitoris nebo otvor vaginální. Penis je vyroben z měkkého gelového materiálu, a obsahuje silné vibrace. U vibračního motýlku s penisem musíte počítat s vyšší cenou. Výhodou tohoto motýlku samozřejmě je fakt, že může stimulovat klitoris a zároveň i uvnitř vagíny během doby, co je schovaný pod oblečením. Vy si díky němu můžete zpříjemnit cestu do zaměstnání, procházku s Vaším pejskem, nebo předvánoční nákupy. Vibrační motýlek s penisem je opět vhodný jak pro domácí používání, tak i pro nošení během dne pod oblečením. Motýlek je vyroben z měkkého materiálu a jeho nošení je příjemné, nikde nezavazí, nijak netlačí a zkrátka nemůže jeho používání žádné ženě vadit. I tento druh vibračního motýlku je na dvě tužkové baterie a připíná se k tělu nastavitelnými pružnými gumičkami. Máte-li rádi erotické pomůcky, rádi je testujete, zkoušíte, používáte a porovnáváte, rozhodně se nebraňte ani této hračce. Pořídit ji můžete jednoduše na internetu v erotickém eshopu za cenu od 400 Kč výš, dle funkcí, značky, typu, vzhledu, kvalitě a výkonnosti.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9233 (magazinerotika.cz#88)


Přidat komentář