Vibrační kalhotky

Erotické prádlo nemusí být pouze latexové, krajkové nebo průhledné. Erotické prádlo může plnit i jiné funkce. Může dráždit a vzrušovat. Přesně takové jsou vibrační kalhotky, které se rázem stanou nepostradatelnou součástí Vašeho oděvu.

Vibrační kalhotky nejsou obyčejným spodním prádlem. Již samotný název napovídá, že se jedná o takové kalhotky, které v sobě mají vibrace a je Vám jasné, budou poskytovat ženám, které je obléknou, nezapomenutelnou rozkoš. Vibrační kalhotky patří k nepříliš známé erotické pomůcce, která současně slouží i jako spodní prádlo. Přesto, že se s tímto názvem možná setkáváte poprvé, nejde o zbrusu nový výrobek a jeho obliba den ode dne roste. Vibrační kalhotky jsou vhodným dárkem pro partnerku, ale celá řada žen si je pořizuje sama. Jejich cena je velmi příjemná, proto ani Vy neváhejte a máte-li je komu pořídit, určitě tak učiňte.

Jak vibrační kalhotky vypadají?

Vibrační kalhotky nevypadají jako klasické kalhotky. Jsou to opravdu netradiční kalhotky, které jsou specifické svým rámem, díky kterému drží na svém místě, přesně tam, kde mají. Tyto kalhotky se dají nosit stále. Nejlepší uplatnění však najdou při intimních chvilkách ženy, kdy se žena uvolní, odreaguje se od běžných záležitostí, a nechá na sebe působit vibrace z kalhotek. Tyto kalhotky se totiž nevyznačují pouze netradičním vzhledem, který je už tak dost vzrušující, ale mají v sobě zabudovaný vibrační motorek, který teprve dokáže pořádně vzrušit a uspokojit každou ženu. Vibrace v kalhotkách jsou nejsilnější v místech, kde jsou stydké pysky, aby skutečně spolehlivě splnily svůj účel. Začaly Vás také zajímat tyto vibrační kalhotky? Pak si o nich přečtěte více.

Druhy vibračních kalhotek

Na našem trhu je k dostání hned několik druhů vibračních kalhotek. Každá žena si tak může pořídit přesně takové, které se jí budou líbit jak vzhledově, tak i funkčně. Kalhotky se od sebe můžou lišit např. umístěním ovládání. Některé kalhotky v sobě mají vibrace, které se ovládají ovladačem, který je zvlášť od kalhotek a žena ho tak nosí u sebe, v kapse nebo v ruce a v případě potřeby přepne tlačítko, zapne vibrace nebo změní jejich intenzitu. Některé kalhotky mají ovladač, který je součástí kalhotek a ženě tak odpadá povinnost nosit jej neustále u sebe. U těchto kalhotek je ovladač ukrytý v tenkém ocásku od kalhotek. Tento ocásek prochází přes zadeček a končí na hranici zadečku se zády. Kalhotky se dají pořídit v různých modelech. Některé jsou k sehnání v České republice, některé je možné objednat pouze ze zahraničních obchodů.

Ovládání vibračních kalhotek

Vibrační kalhotky se ovládají velmi snadno. Nebudou činit problémy vůbec žádné ženě. Běžně jsou vibrační kalhotky opatřeny vibracemi o třech intenzitách, jejich součástí jsou tři baterie a dokonce si můžete zakoupit balení vibračních kalhotek, ve kterém najdete dvoje další výměnné kalhotky. Ovládání vibračních kalhotek máte vždy po ruce. Často bývá ukryto v ocásku. Proto stačí, když jej lehce stisknete a vibrace se zapnou. Opětovným stiskem můžete libovolně přepínat mezi vibracemi dle toho, na jakou intenzit brnění máte zrovna chuť.

Vzhled vibračních kalhotek

Vibrační kalhotky jsou samodržící. Vibrace tak budou vždy na správném místě. Nemusíte se obávat, že by se kalhotky posunuly nesprávným směrem a kalhotky by svými vibracemi dráždily jinou oblast, než mají. Vibrační kalhotky jsou vyrobené** ze saténu** a jsou ozdobené krajkami. Jde o materiál, který je velmi příjemný na dotyk, a Vy se budete samy sebe rády dotýkat. V přední části můžou být tyto kalhotky opatřené mašličkou a na bocích jsou sexy krajky, které rozdráždí každého muže a nejenom je. Saténové kalhotky jsou navlečené na černém rámu z plastu. V stydké části ženského klína se nachází vibrační jednotka, která se vyznačuje lehkým zvlněním důležitým k tomu, aby bylo zajištěno lepší dosednutí a vibrační motorek nikde nepřekážel. Plastový rám, který je podstatnou součástí kalhotek, má uprostřed malý kloub. Tento kloub slouží k tomu, aby se dala tanga sklopit a zmenšit tak svoji velikost. To se uvítá především při jejich uschování do šuplíku, při převozu v cestovní kabely, apod.

Funkce vibrací v kalhotkách

Součástí balení vibračních kalhotek jsou baterie, nejčastěji tří kusy. Ty se do vibračních kalhotek vkládají z přední strany. Pokud Vám baterie během aktuálního používání kalhotek dojdou, je potřeba kalhotky svléknout z plastového rámu. Baterie nejsou klasické tužkové, ale malé, tzv. hodinkové baterie. Kalhotky jsou dále vybaveny již zmíněnými vibracemi, které mají 3 stupně. První vibrační stupeň lehce masíruje a dráždí klitoris a celou stydkou oblast. To v každé ženě vyvolá touhu po větším vzrušení a každá žena se navnadí na silnější vibrace, které nezůstanou bez povšimnutí. Druhy stupeň vibrací je již silnější a postupně začne velmi efektivně zpracovávat ženský klín. Přichází na řadu třetí stupeň vibrací, který zaručuje dosti silné vibrace. První a druhý stupeň vibrací je dosti tichý a může zůstat bez povšimnutí veřejnosti, pokud by se žena rozhodla kalhotky nosit mezi lidmi, v zaměstnání a v dalších veřejnosti přístupných místech. Třetí stupeň už je hlasitý a slyšitelný. Tento stupeň by si tedy žena nechávat až na doma. Je to škoda a malá nevýhoda třetího stupně vibračních kalhotek, ale na druhou stranu jde o opravdu dosti silné vibrace, díky kterým žena odpustí kalhotkám jejich** hlasitý chod.**

Co nabízí vibrační kalhotky?

Vibrační kalhotky poskytují svým uživatelkám sladké tajemství. Nikdo kromě ženy neví, co má právě na sobě, jak si užívá svých kalhotek, jak je vzrušená, vlhká a uspokojována. To vše v tichosti. Nikdo nemůže poznat, že si na sebe žena oblékla něco netradičního, co ji činí tolik šťastnou v tu pravou chvíli. Ženu tyto kalhotky můžou prozradit pouze v případě, že by začala vydávat steny a vzdechy, nebo že by šla vibracím naproti pohyby tělem. To už však záleží na ženě, zda se nechá svým okolím „nachytat“ nebo zda si své tajemství nechá pouze pro sebe. Vibrační kalhotky poskytují ženám vzrušení a uspokojení. Jsou výbornou erotickou pomůckou.

Výhody vibračních kalhotek

Tyto kalhotky vynikají precizním provedením. Jejich vzhled je nádherný, jsou netradiční, jsou speciální a jsou vzrušující. Dalším kladem je jejich samodržící konstrukce. Kalhotky Vám nesklouznou, nespadnou a nepohnou se do žádné strany. Pořád tak budou dráždit oblast, kterou dráždit mají. V balení najdete i kalhotky výměnné, což jistě uvítáte, neboť po jednom použití bude potřeba kalhotky přeprat z důvodu Vaší nadměrné vlhkosti, které se jistě neubráníte. Další výhodou jsou** 3 stupně vibrací.** Jednu nevýhodu tyto kalhotky také mají a to již zmíněný hlasitý třetí stupeň vibrací. Vibrační kalhotky můžou posloužit jako skvělý vánoční dárek pro přítelkyni, manželku, kamarádku, partnerku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9231 (magazinerotika.cz#75)


Přidat komentář