Sedací taburet s dildem

Další zajímavou erotickou hračkou, která by neměla chybět žádné zkušené ženě, je zcela jistě sedací taburet s dildem. Jde o erotickou pomůcku, která na první pohled vybízí k velmi příjemnému a lákavému posedu.

Sedací taburet s dildem

Sedací taburet s dildem vypadá jako klasický nafukovací taburet, ale rozhodně se nejedná jen o nějaký ledajaký taburet. Tento má oproti klasickým taburetům zabudované gelové dildo, která navíc vibruje. Co víc si přát než takto příjemný posed, který se musí líbit každé ženě. Sedací taburet s vibrujícím dildem přímo vybízí k tomu se posadit a vlnit se na dildu nebo přirážet dle libosti. Jak přesně taburet s dildem funguje, a stojí za to si ho pořídit?

Druhy sedacích taburetů s dildem

V internetové nabídce najdete více druhů těchto druhů nafukovacích taburetů. Alespoň co se týče barevného provedení. Buď si můžete vybrat růžovou, nebo modrou verzi. Růžová verze sedacího taburetu je dosti křiklavější a spíše se hodí do erotických klubů, podniků, do privátů nebo do dívčího pokoje té dívky, které nebude vadit, když sedací taburet s dildem přiláká pohled každého, kdo pokoj navštíví. Modrý taburet je mnohem decentnější a je tedy i více žádaný, Jde však jen o barevnost, o obal. Podstata sedacího taburetu s dildem spočívá úplně v něčem jiném. Jde o rozkoš, kterou poskytuje. Tuto si může dopřát každá žena, která se rozhodne si tuto erotickou hračku, i když větších rozměrů, pořídit. Některé taburety jsou vyrobeny ze silnějšího PVC než jsou ostatní sedací taburety. Jejich barva je průhledná a hodí se do každého interiéru. Uvnitř takového taburetu je vnitřní kapsa, bez které by taburet nemusel držet svůj tvar v okamžiku, když by žena dosedla na dildo.

Jak sedací taburet s dildem používat?

Poté, co si taburet zakoupíte, Vám dojde v krabičce, složený, vyfouklý, o malých rozměrech. Pro jeho použití je potřeba taburet nafouknout. K nafouknutí můžete použít pumpičku, žabku nebo se dá nafouknout i pusou, i když než nafouknete celý taburet, dá to trochu práce. Nafouknutí pusou trvá cca půl hodiny. Poté, co je taburet s dildem nafouknutý, je na čase jej vyzkoušet. Nasedněte na vibrující dildo a užijte si skvělé posezení, které Vás přivede k dlouhému orgasmu. Záleží jen na Vás, jak dlouho budete na dildu sedět a pohybovat se do stran. Můžete si pustit příjemnou hudbu, nebo se při použití dilda podívat na erotický film, či zapojit svoji fantazii. Uvidíte, že si posezení na taburetu s dildem perfektně užijete.

Rozměry nafukovacího taburetu s dildem

Samotné dildo je vyrobeno z tvrdšího gelu a je umístěno na bytelném taburetu, přičemž je není možné oddělit. O bytelnosti taburetu svědčí fakt, že unese i sto kilovou zátěž. Co se velikosti týče, tak je průměr dilda něco kolem 4 cm, přičemž jeho délka měří dostačujících 15 cm. Pro představu je třeba uvést, že průměr taburetu má 45 cm a jeho výška činí 21 cm. Vzhledem k jeho nosnosti je rozhodně vhodnější, když na nafouknutý taburet naskočí pouze jedna žena, která může být i kypřejší postavy.

Z jakého materiálu je nafukovací taburet s dildem vyroben

Jak je již výše zmíněno, patnácticentimetrové dildo i taburet je vyroben ze speciálního PVC, které může mít jak pevnou, tak i měkkou formu. PVC je uměle vyrobený materiál, který má mimo jiné široké uplatnění i v erotickém průmyslu. Jedná se o lehký materiál s vynikajícími vlastnostmi. PVC má dlouhou životnost, je odolné vůči vodě, olejům, chemikáliím, snadno se udržuje a je také tepelně stabilní. Do PVC je možné přidat speciální změkčovadla, díky kterým se může stát i velice elastickým. Na výrobu erotických pomůcek, včetně nafukovacího taburetu s dildem, se obvykle používá PVC s označením rating 2. Rating znamená bezpečnost materiálu, jež spočívá ve sterilitě, poréznosti materiálu a jeho chemickém složení. Právě PVC, v kterém jsou přidána změkčovadla je ideálním materiálem pro nafukovací taburet s dildem. Stejný materiál se používá také na výrobu dalších erotických pomůcek, mezi které například patří** nafukovací panny, vibrátory** apod. Díky vynikajícím vlastnostem měkčeného PVC se nafukovací taburet velice snadno udržuje a může tak být ve stálé hygienické čistotě.

Jak sedací taburet s dildem vypadá

Samotné dildo, vyrobené z** tvrdšího gelu**, je na taburet pevně připevněno a není možné jej jakkoliv oddělit. Toto dildo je poháněné jednoduchou vibrační jednotkou, kterou naleznete v samotném kořenu dilda. Venkem taburetu je z dilda veden k ovladači menší káblík, kterým je možné ovládat intenzitu vibrací. Ovladač je vyroben z průhledného plastu, jsou v něm uloženy dvě baterie typu AA, přičemž intenzita vibrací se nastavuje otočným spínačem. Právě pootočením ovládacího spínače je možné sedací taburet s dildem buď úplně vypnout anebo nastavit jeho maximální vibrace. Pokud otočíte spínač do maximální polohy, dočkáte se v sice monotónního, za to však intenzivního vibrování.

Jak o sedací taburet s dildem správně pečovat

Nafukovací taburet je potřeba pravidelně udržovat, stejně jako jiné erotické pomůcky po jejich použití. Vzhledem k tomu, že je** taburet s dildem** vyroben z PVC materiálu, postačí, když jej vždy po jeho použití umyjete teplou vodou a k tomu můžete použít antibakteriální mýdlo. Aby nedošlo k žádnému poškození dilda, doporučuje se používat lubrikant na bázi vody a silikonu.

Výhody sedacího taburetu s dildem

Sedací taburet patří k netradiční erotické pomůcce, která najde své využití v každé domácnosti, kde její uživatelé našli zálibu v erotických hračkách. Pokud hledáte netradiční dárek pro svou vyvolenou, uspějete právě se sedacím taburetem. Co patří k jeho velké přednosti, jsou silné vibrace, které jsou silnější než u klasických vibrátorů. Nevýhodou sedacího taburetu s dildem jsou jeho rozměry při nafouknutém stavu, jeho nosnost a jeho skladnost. K tomu, aby Vám nikde nepřekážel, nebo aby nebyl na očích, když nechcete, je potřeba jej vyfouknout a poskládat.

Kde si sedací taburet zakoupit

Pokud sháníte tuto originální erotickou hračku, pak jistě navštivte internetový sexshop, kde sedací taburet s dildem nabízí. Vyberete si barvu, která Vám vyhovuje a navíc si u výrobku můžete přečíst ještě další podrobné informace, nebo si prohlédnout ukázkové video, na kterém Vám bude názorně ukázáno, jak taburet používat k maximálnímu uspokojení. Po objednání Vám bude hračka doručena do 3 dnů k Vám domů, do firmy, do podniku, nebo kam si určíte. Internetový obchod je zárukou, že sedací taburet sežene. V kamenných sexshopech se Vám nemusí podařit narazit na tento skvělý výrobek, navíc Vám nemusí být příjemné sexshopy navštěvovat. Sedací taburet s dildem pořídíte za částku** cca 750,- Kč**, dle druhu internetového erotického obchodu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9232 (magazinerotika.cz#80)


Přidat komentář