Realistická dilda

Dildo je erotická pomůcka určena ženám, které rády masturbují s erotickými pomůckami. Pokud mají rády tvary, velikosti a vzhled vypadají realisticky, pak by jistě měly vyzkoušet realistická dilda. Vypadají jako opravdové penisy.

Realistická dilda

Realistická dilda jsou přesnými replikami penisů známých a žádaných mužů. Která žena by odmítla masturbaci s pomůckou, která vypadá naprosto stejně jako skutečný mužský penis? Jestliže ženě nezáleží na tom, s jakou pomůcku masturbuje, pak se jistě spokojí s gumovým č plastovým dildem, které sice nevypadá nijak extra, ale svůj účel jistě splní. Jestliže je však žena i v této oblasti náročnější, nespokojí se s jen tak nějakou erotickou hračkou. Jistě ráda uvítá dildo, které vypadá jako** realistický penis.** A pokud bude navíc dokonalou napodobeninou jejího idola, nedivte se, že se bude k masturbaci vždy tak ráda vracet.

Jak vypadá realistické dildo?

Jde o erotickou pomůcku, která je věrnou kopií penisu skutečného muže. Máte některého oblíbeného pornoherce, se kterým byste si ráda vyzkoušela sex? S velkou pravděpodobností se Vám nepodaří se s ním sejít a zažít s ním vášnivý sex, ale můžete si ho alespoň představovat při masturbaci s věrnou kopií jeho penisu. Realistické dildo má i realistické tvary. Je vyrobeno ze silikonu, který věrně napodobuje lidskou kůži. Když v ruce držíte realistické dildo, máte pocit, jako byste držela skutečný penis svého idola.

Proč dát přednost realistickému dildu?

Vzrušují Vás realistické tvary? Chcete si dopřát masturbaci, která skutečně stojí za to a které se nevyrovná stimulace klasickým dildem nebo rukou? Chcete** zažít bouřlivý orgasmus,** k němuž Vám dopomůže pomůcka vypadající jako skutečný penis? Pak vezměte do ruky realistické dildo a můžete začít. Realistické dildo Vám přichystá nezapomenutelný zážitek, který budete moci kdykoliv opakovat a vždy si jej maximálně užijete.

Jak si vybrat realistické dildo?

Můžete vybírat mezi tělovými dildy z latexu, které jsou v barvě pokožky. Pokud Vás vzrušuje představa sexu s černochem, pak si vyberte dildo v barvě pokožky tmavých mužů. Realistické dildo si navíc můžete dofouknout do velikosti, která Vám bude vyhovovat. Dále máte na výběr buď z dilda bez varlat, s varlaty nebo dokonce i s ochlupením. Patříte-li k náruživým milenkám, pak si pořiďte dildo velkého rozměru nebo takové, které je odlité dle penisu skutečných milovníků. Realistické dildo se vyrábí i ve tvaru skutečné ruky, které jistě rádi vyzkouší milovníci fistingu. Vyberte si realistické dildo, které je na dotek velmi příjemné, které je opatřeno jemným žilkováním stejně jako u skutečného penisu a kterému nechybí ani žalud, který je buď zcela nebo z části obnažen.

Jaký je rozdíl mezi realistickým a normálním dildem

Normální dildo bývá vyrobeno z jakéhokoliv materiálu. V mnoha případech si výrobci nelámou hlavu s jeho tvarem a podobou, ani s barvou. Proto byste jen málokdy hádali, že to, co v ruce držíte, je skutečně dildo. Realistické dildo vypadá jako skutečný penis, je vyroben ze silikonu, který je velmi příjemný na omak a práce s ním je radost. Jak realistické, tak i běžné dildo však plní spolehlivě svoji funkci, která spočívá v přivedení ženy k orgasmu. Některá realistická dilda mají navíc i přísavku, která slouží k upevnění na hladkou pevnou plochu, aby jej žena nemusela držet v ruce a mohla se plně soustředit na masturbaci.

Jak realistické dildo používat?

Aby mohla žena zažít skutečnou extázi s tímto šikovným společníkem, měla by dildo používat společně s vhodným lubrikačním gelem. Čím více gelu, tím lépe. S jeho použitím je dildo pěkně klouzavé a že má z celé masturbace silnější prožitek. Dildo si žena buď připevní na plochu přísavkou, je-li jí opatřeno, nebo ho drží v ruce a zasouvá si jej do pochvy. Jak rychle a jak hluboko, záleží čistě na ní a na její chuti. Po použití dilda je potřeba je důkladně omýt a uschovat, aby se na něj neprášilo a mohlo opět sloužit k bezpečnému použití. Dildo vyrobené z lékařského silikonu se po použití omývá v teplé vodě a vhodné je jej také ošetřit desinfekčním prostředkem. Díky pravidelné a důkladné péči Vám tato erotická pomůcka vydrží dlouho v původním stavu a bude zdravotně nezávadná. Spolu s dildem z lékařského silikonu rozhodně** nepoužívejte silikonové lubrikační gely nebo silikonové oleje.** Došlo by k poškození erotické pomůcky.

Proč dát přednost realistickému dildu?

S realistickým dildem máte konečně možnost zažít rozkoš, po jaké toužíte. Jste sexuálně náruživé a nedovede si svůj život bez sexu a masturbace představit? Věnujete se masturbaci rády a často? Pak jistě rády zkoušíte nové pomůcky a způsoby, jak si ji zpříjemnit, a jak se přivést k silnějším orgasmům. Jednou z možností, která jistě stojí za vyzkoušení, je i realsitické dildo, které je vyrobeno z takového materiálu, který Vám dá pocit živého penisu. Proč masturbovat rukou nebo ve sprše proudem vody, když můžete zažít masturbaci téměř se skutečným penisem? Realistické dilda se navíc vyrábí v mnoha různých délkách a průměrech. Užívejte si opravdového penisu i tehdy, když Váš přítel není doma. Přitom mu zůstanete pořád věrná.

Rozdíl mezi dildem a vibrátorem

Dildem se rozumí erotická pomůcka, která bývá používá při masturbaci, ale také při sexu s partnerem či partnerkou. Didlo svým tvarem připomíná mužský ztopořený penis. Čím dražší a kvalitnější výrobek, tím více se podobá skutečnému penisu. Ten největší rozdíl mezi dildem a vibrátorem je v tom, že zatímco vibrátor vibruje, dildo je bez vibrací. Dildo neobsahuje vůbec žádné funkce, které naopak můžete obdivovat u vibrátorů. Přesto se i dildo těší velké oblibě a nechybí téměř v žádné domácnosti těch, kteří si rádi obohacují sexuální život používáním erotických hraček.

Historie didla

Dildo provází lidstvo již od pradávna. Vyráběli se dilda různá, z různých materiálů a o různých vzezřeních. Již v období mladého paleolitu byly vyruběny dilda, které se vzhledem podobaly spíše obuškům. Nejstarší dildo bylo vyrobené již v období paleolitu. Měřilo 20 cm a bylo vyrobeno z prachovce. Doba pokročila a s ní i výroba erotických pomůcek. Dnes již existuje široké spektrum různých dild, které se liší velikostí, možnostmi použití, materiálem, tvarem, apod. Můžete si tak pořídit obří dildo, dvojité dildo, nebo dildo anální. U všech erotických pomůcek však nikdy nezapomínejte dbát na hygienu, která je důležitá nejen proto, aby nedošlo k poškození pomůcek, ale především proto, aby jste neonemocněly infekcí. Dezinfekční a další hygienické prostředky pro šetření erotických pomůcek můžete snadno zakoupit v sexshopu spolu s erotickými pomůckami. Pokud si nevíte rady, zeptejte se prodejce, který Vám nejvhodnější kosmetické přípravky doporučí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9242 (magazinerotika.cz#325)


Přidat komentář