Pás cudnosti pro ženy

Při vyslovení pojmu pás cudnosti si nemusíte nutně vybavit dávnou historii a počestné ženy, kterým byl pás cudnosti povinně přidělen, ale tato velmi dráždivá erotická pomůcka se objevuje stále častěji i v dnešní době.

Pás cudnosti pro ženy

Pás cudnosti bývá definován jako část oděvu, která byla navržená a vyrobená za tím účelem, aby bylo zabráněno pohlavnímu styku nebo masturbaci. Pás cudnosti má ochránit ženu i před znásilněním. Pásy cudnosti jsou jak pro ženy, tak i pro muže. V souvislosti se ženami se o pásech cudnosti hovoří častěji. V moderní době se pásy cudnosti používají především k** BDSM hrátkám**. Pásy cudnosti vystihují při erotických praktikách podstatu mezi dominantním a submisivním vztahem. Samozřejmě ten, kdo vlastní klíč o pásu cudnosti, je pánem celé situace a má tak všechno pod kontrolou. Pásy cudnosti se vyrábí z různých materiálů, a jejich cena je také různá. Můžete si pořídit kožený pás cudnosti, plastový pás, nebo ocelový přístroj, který Vám bude vyroben na přání a přesně na míru. Pásy cudnosti, které se v dnešní době vyrábí a prodávají na našem trhu, jsou určeny jak pro zabránění masturbace nebo pohlavnímu styku, tak i pro různé erotické praktiky. Některé jsou vyrobené čistě pro estetický účel.

Historie pásu cudnosti

Pás cudnosti je od svého zrodu považován za naprosto unikátní vynález, který přinášel své poslání. V minulosti byla jeho podstata jasně daná. Přesto, že se v dnešní době také používá, je jeho účel již jiný. Pásy cudnosti dle všeho vznikly za křížových výprav, aby si tak muži mohli spolehlivě pojistit věrnost svých žen, které na ně doma čekaly. V jiných zdrojích se zase uvádí, že se pásy cudnosti pro ženy objevily až v 17. století, konkrétně na francouzském dvoru. Někteří odborníci jsou naopak přesvědčení, že pásy cudnosti vznikly až v moderní době, jejichž hlavním účelem bylo zabránit mladých chlapcům v masturbaci, protože onanie byla považována za něco špatného, nezdravého, škodlivého a znamenala i možnou příčinu duševních poruch. Na konci 19. století byl objeven pás cudnosti na kostře ženy, který měl pocházet již ze 16. století. Tento nález byl objeven v Linci. Pás cudnosti byl nazýván také jako benátský nebo Venušin pás, stejně jako pergamský nebo benátský zámek. Zmínky o pásu cudnosti můžete najít také v Homérově díle Odyssea v jednom úryvku, kde Bůh ohně uková pro svou ženu Afroditu pás, aby jí zabránil podvádět jej s jeho bratrem, kterým byl Bůh Války. Bez ohledu na přesné století vzniku této pomůcku je nutné uvést, že pás cudnosti skutečně existoval. Své místo mají i v dnešní době. Lépe řečeno, nikdy neměl tak velký úspěch jako dnes, kdy se jejich výrobou zabývá nespočet firem, které se předhání v tom, která vyrobí lepší a originálnější pás. Jsou určeny pro milovníky fetišistického nebo sadomasochistického sexu.

Pás cudnosti jako záruka věrnosti

Každý muž touží po tom, aby mu byla jeho partnera věrná. Každý by si chtěl nějak pojistit její věrnost, aby věděl, že pouze on je pro ni ten jediný, kdo ji může obšťastňovat. Že Vám partnerka slíbila, že Vás nikdy nepodvede? Věříte jí? Dá se jí vůbec věřit? Chtěli byste si raději její slova pojistit? Jisté a naprosto spolehlivé řešení nabízí pás cudnosti. Nemyslete si, že pásy cudnosti dnes již nesežene, nebo že dokonce upadly v zapomnění v dávné minulosti. Pokud jste se vydaly do sexshopu a pás cudnosti jste v něm nenašli, neznamená to ještě, že se přestaly vyrábět. Spíše to znamená, že je někdo před Vámi vykoupil, protože se jedná o velmi oblíbenou a často kupovanou pomůcku. Co když ho nosí pod sukní i Vaše kolegyně v práci nebo Vaše spolužačky?

Pás cudnosti jako dárek

Zřejmě si jen málokdo z nás dokáže představit, že aby si pojistil věrnost své partnerky, nasadí jí pás cudnosti a tento nechá uzamčený po celou dobu, co bude na služební cestě a podobně. Pás cudnosti v dnešní době slouží spíše pro pobavení, pro různé** sexuální praktiky**, jako jsou sado-maso, BDSM, fetišismus, nebo jako vhodný a vtipný dárek pro kamarádku, kolegyni, atd. Pokud si nevíte rady, jaký dárek pořídit své kamarádce, která má ráda erotické pomůcky, která se ráda baví a která si ráda užívá, pak je tím vhodným dárkem pro ni pás cudnosti. Navštivte prodejnu, nebo je-li Vám to milejší a příjemnější, najděte si pás cudnosti v internetovém obchodu a objednejte ten, který ji pobaví a který splní její i Vaše očekávání.

Které ženy používají pás cudnosti

Jak jsme již uvedli, není mnoho žen, které by byly donuceny svými manželi nebo partnery nosit pás cudnosti z důvodu zajištění jejich věrnosti. V dnešní době nedají na pás cudnosti dopustit především ty ženy, resp. ty páry, které vyznávají SM praktiky. Jsou to ženy, které jsou rády submisivní, ženy, které se rády nechávají ovládat a ty, které hrátky v tomto stylu vzrušují a uspokojují. Nutné podotknout, že pokud hledáte pás cudnosti pro svou partnerku a plánujete, že jej bude v rozkroku nosit delší dobu, vybírejte takový, který bude vyroben z materiálu, který je pohodlný, který tělo dobře snáší a který je trvanlivý, aby nedošlo brzy k jeho poškození. Kožené pásy cudnosti jsou určené spíše pro krátkodobější použití.

Jak vypadá pás cudnosti pro ženy

Pás cudnosti se vyrábí ve všech velikostech tak, aby seděl ženám všech váhových kategorií a všech typů postav. Velikosti se uvádějí v označení S – XL. Rozhodující je u nich obvod pasu, podle kterého se velikost volí. Pokud si nejste jisti velikostí, zeptejte se prodejce, který Vám rád poradí. Pásy cudnosti se vyrábí v mnoha různých provedeních a z různých materiálů. Navíc si můžete nechat vyrobit pás cudnosti přímo na míru. Např. z broušené nerezové oceli, který je dosti extravagantní a zajišťuje vysoký komfort při jeho nošení. Pásy cudnosti mají nastavitelný pás. Díky kvalitnímu materiálu a výztužím nezanechávají na těle ženy žádné otlačeniny a jejich nošení je maximálně pohodlné. V případě, že si budete pás cudnosti objednávat přes internetovou prodejnu, nikdy nezapomeňte uvést velikost pásu a do poznámek uvést i obvod pasu. Nejčastěji používaná barva na pásy cudnosti je černá, někdy je v kombinaci se stříbrnou. Pásy cudnosti vypadají různě, některé jsou vyrobeny z** průhledného plastu,** jiné jsou z pravé kůže. Jejich oblékání, nasazování a upevňování se liší dle jejich typu. Ať už si vyberete jakýkoliv pás cudnosti, jistě Vám přinese to, co hledáte a co od něj očekáváte. Pás cudnosti dokáže podstatně okořenit Váš sexuální život.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9236 (magazinerotika.cz#185)


Přidat komentář