Orální vibrátor na jazyk

Která žena nemá ráda orální sex? A co teprve, když se k němu přidají pořádně silné vibrace? Nebo si myslíte, že to není možné? S orálním vibrátorem na jazyk zažijete naprostou rozkoš.

Hledáte způsob, jak své partnerce dopřát ten nejvzrušivější orální sex? Chcete ji překvapit něčím novým, neobvyklým a originálním? Pak vyzkoušejte orální vibrátor na jazyk. Každá žena musí být z této erotické hračky nadšená.

Orální vibrátor na jazyk

Jedná se o velmi šikovnou a naprosto originální erotickou pomůcku, která pracuje na principu vibrací. Samozřejmě hbitý jazýček je hbitý jazýček, ale co dělat, když už je partner unavený a partnerka stále ještě nemá dost? Orální vibrátor na jazyk se nepoužívá pouze tehdy, když je partnerův jazyk unavený, ale také proto, aby obohatil orální sex, aby bylo ženě dopřáno pořádně vzrušení a maximální uspokojení. Orální vibrátor na jazyk dokáže rozdráždit každou ženu a dovést ji k orgasmu.

Jak orální vibrátor na jazyk vypadá?

Orální vibrátor na jazyk se většinou pořizuje v celé sadě. Jde o velmi zajímavou sadu, u které Vám na první pohled nebudou předměty obsažené uvnitř zřejmě nic moc říkat. Je nejvyšší čas všechny prozkoumat. Tuto sadu tvoří tři gumové kroužky, které jsou každý o jiné velikosti. Dále je celá sada doplněna kovovým válečkem, do kterého se vloží miniaturní baterie, poté jsou obsahem balení i tří násady na váleček, krabička na dvě tužkové baterie a velmi malá činka. Jde o malou, nenápadnou sadu, která je složena s malých částeček, o nichž byste silně pochybovaly, že dokážou ženu tak velmi intenzivně uspokojit. Pokud dáte všechny částečky dohromady a začnete vibrátorek používat, sami se o tom přesvědčíte. Z takto pořízené sady si velmi jednoduše sestrojíte miniaturního erotického pomocníka, kterého můžete připevnit na různé části těla. Poté už jen stačí si orální stimulaci užívat naplno.

Výhody orálního vibrátoru na jazyk

Orální vibrátor na jazyk simuluje vlhký a teplý jazýček, který dokáže rozdráždit a pohrát si s klitorisem a přivést ženu k vyvrcholení. Tento malý vibrátorek disponuje velmi** silnými vibracemi**. Jedná se o opravdu velmi ojedinělou erotickou pomůcku, která Vaší partnerce velmi záhy ukáže, co všechno s jejím tělem dokáže. Dopřejte jí maximální rozkoš z orálního dráždění. Díky použití orálního vibrátoru Vám nikdy nedojde dech a partnerka se ocitne v sedmém nebi. Výhodou orálního vibrátoru je, že jím můžete partnerku uspokojit až do konce pouze jazykem. Nemusíte se bát, že byste již byli unavení z intenzivního orálního sexu, ani se již nemusíte děsit délky orálního sexu, kterou Vaše partnerka k uspokojení vyžaduje. Naopak, používáním orálního vibrátoru na jazyk si budete užívat tohoto sexu s Vaší partnerkou. Jeho výhodou je, že se jedná o pomocníka malých rozměrů a proto se dá nosit nenápadně i v kapse nebo v malé tašce, aby byl vždy po ruce.

Jak se orální vibrátor na jazyk používá?

Celou sadu rozbalíte a dle návodu, který je samozřejmou součástí každého balení, sestavíte. Malý vibrátorek pomocí některé z gumiček, které jsou rovněž součástí sady, připevníte na různé části těla. Malou gumičku můžete např. použít k připevnění vibrátorku na prst a používat jej jak pro vaginální, tak i pro klitorální dráždění. Střední gumičkou můžete vibrátorek připevnit na jazyk a v tomto případě je celková orální stimulace velmi zajímavá a podstatně více vzrušivá, než orální sex klasický, bez této erotické pomůcky. Největší gumička může sloužit k připevnění vibrátoru na penis, čímž bude Vaše soulož obohacena o naprosto nový sexuální zážitek. Na váleček vibrátorku můžete nasunout jednu ze tří přiložených násad, která zaručí ještě lepší pocit. Orální vibrátor na jazyk funguje na dvě hodinkové baterie a na dvě tužkové baterie. Pokud má muž v jazyku piercing, pak je speciálně pro něj v balení ještě malý nádstavec, který je ve tvaru činky a tento je určen k dráždění ženy na jejích intimních partiích.

Kdo orální vibrátor na jazyk používá?

Tohoto pomocníka může používat každý, kdo se chystá ženu co nejlépe uspokojit orálně. Nemusí se nutně jednat o jejího partnera, ale orální vibrátor používají i lesbičky nebo kamarádky mezi sebou, aby vyzkoušely, o jakouže erotickou pomůcku jde a jak funguje. Naprostá většina žen miluje orální sex. Jazyk na klitorisu je vždy naprosto příjemnou záležitosti, ovšem když se k tomuto pocitu přidají ještě vibrace, jde skutečně o luxusní zážitek. Vibrátorek může používat i sama žena, a to tak, že si jej místo na jazyk připne na prst a bude tak dráždit klitoris. Vibrace jsou opravdu hodně silné a dokážou se ženou divy.

Kde koupit orální vibrátor na jazyk?

Pořídit si jej můžete v kvalitním sexshopu, nejlépe na internetu, kde se s tímto malým pomocníkem můžete před jeho koupí i seznámit. Internetové sexshopy zpravidla přidávají k nabízenému zboží popisky a instrukce, jak takové předměty používat. Vibrátor na jazyk patří k populární erotické hračce, přesto, že mezi širokou veřejností není až tolik známá. Díky efektivnosti se ale dostává víc a víc do povědomí lidí a ti, kteří mají zájem na tom co nejlépe svou partnerku uspokojit, si ji pořizují. Není divu. Vždyť se jedná i velmi tiché, výkonné, masážní zařízení, které se dá používat i samostatně.

Co orální vibrátor na jazyk nabízí?

Vibrátor na jazyk nabízí naprosto nový způsob, jak si užít orální sex. Tohoto malého pomocníka můžete použít mnoha různými způsoby. Je možné jej nasadit na téměř každou část těla. Vyzkoušejte jej upevnit kromě jazyku také na prst, na penis, na vibrátor, dildo nebo jinou erotickou pomůcku. Jde zaručeně o nejlepší vibrátor, který je vyroben a určen pro orální hrátky. Navíc poté, co stisknete tlačítko na vibrátoru, Vám budou nabídnuty dva stupně vibrací. V kuse dokáže vibrovat až celou jednu hodinu, navíc je voděodolný, proto se nemusíte při jeho používání nijak omezovat a klidně jej můžete vzít s sebou do vany. Tento vibrátor navíc vzhledem ke svému provedení můžou používat i osoby, které jsou alergické na latex. Orální vibrátor nabízí maximální stimulaci, kterou Vaše partnerka dosud nezažila. Jestliže ji tedy trápí skutečnost, že dosud nedosáhla orgasmus, nebo že má problémy s jeho dosažením, díky této malé pomůcce ji můžete všech takových problémů rychle zbavit. Výhodou je i to, že se vyrábí v jedné velikosti, která vyhovuje všem. Je totiž velmi dobře elastický a obejme** penis všech rozměrů**. Dále tato pomůcka nabízí velmi jednoduché ovládání jedním tlačítkem, což zvládne naprosto každý. Hodí se výborně na cestování. Pokud Vám tato erotická pomůcka chybí ve skříni, neváhejte a pořiďte si ji. Vaše partnerka Vám bude jistě vděčná.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9234 (magazinerotika.cz#117)


Přidat komentář