Nafukovací panák pro ženy

Chcete doporučení na erotickou pomůcku, kterou jistě ocení mnoho žen, ale i mužů? Pak Vám představujeme nafukovacího panáka pro ženy, který dokáže uspokojit všechny Vaše touhy. Vyzkoušejte jej.

Nafukovací panák pro ženy

Nafukovací panák pro ženy je erotická pomůcka, která sice nepatří k nejčastěji používaným, k nejžádanějším a k nejprodávanějším, ale své místo na trhu s erotickými pomůckami si vybudovala a těší se stále větší oblibě. Tato erotická pomůcka je dokonalý společníkem pro všechny ženy i muže, kteří našli zálibu ve zkoušení a používání** erotických pomůcek**, kteří se cítí osamělí a chtějí si přitom užít sexuální radovánky a kteří touží s nafukovacím panákem zažít krásné chvilky plné sexuálního vzrušení. Jednoduchý nafukovací panák se řadí mezi základní erotické pomůcky, které jsou určené pro ženy. Ale konkrétně u této pomůcky bývá často i opak pravdou, protože si nafukovacího panáka kupují poměrně často muži, kterým slouží jejich homosexuální uspokojení. Nafukovací panák, bez ohledu na to, kdo jej používá, je velmi zajímavou pomůckou. Většinou si ji pořizují ty ženy, které chtějí být uspokojeny nějakým jiným způsobem, než je klasický sex s partnerem, nebo které chtějí zažít i jiný druh uspokojení, než který jim dopřávají dilda, vibrátory a vibrační vajíčka.

Proč si ženy pořizují nafukovací panáky

Důvodů pro pořízení nafukovacího panáka mají ženy hned několik. Někdy si je pořizují čistě ze zvědavosti, neboť si např. neumí představit, jaké to je milovat se s** nafukovací hračkou,** ale rády by to zažili. Některé si pořizují nafukovacího společníka, protože dosud nenašli opravdového partnera, který by jim po ruce, když mají chuť na sex. Každý člověk, ať chce, nebo ne, musí vynaložit určité úsilí pro to, aby nebyl sám, aby si našel svého protějška. Někteří však nejsou tohoto aktu schopni, jiní dosud neměli příležitost najít si někoho, nebo jsou tak zaneprázdněni, že zkrátka na opravdový vztah nemají čas. Proto můžou hledat útěchu v umělých postavách. Některé ženy chtějí být ušetřeny neustálých řečí mužů, jejich výmluv a omluv, a proto jim přijde pohodlnější trávit erotické chvíle s tímto němým pomocníkem. Ten jim nikdy odmlouvat nebude, nebude se ani na nic vymlouvat a vždy bude připraven na erotickou akci.

Z čeho je nafukovací panák vyrobený

Nafukovací panák je vyrobený z nejrůznějších materiálů. I cena za nafukovacího panáka se liší od materiálu, pro který se rozhodnete. Mezi nejlevnější varianty této erotické hračky patří panák vyrobené z klasického plastu. Nejčastěji používaným materiálem pro výrobu nafukovacích panáků je guma nebo vinyl. Panáky z těchto materiálů si pořizují převážně začátečnice a jejich cena poměrně nízká. Takové nafukovací panáky najdete téměř v každém sexshopu. V nabídce jsou ale i velmi moderní materiály, které napodobují lidskou kůži a jsou tak od skutečného muže téměř k nerozeznání. Někteří nafukovací panáci mají k dispozici i vibrátor, který může žena či muž současně s nafukovacím panákem použít, aby došlo k maximálnímu uspokojení.

Druhy nafukovacích panáků

Nafukovací panáci se od sebe vzájemně liší. Již jsme uvedli, že jedním z rozdílů je použitý materiál pro jeho výrobu. Dalšími rozdíly mezi nafukovacími společníky jsou vzhled, který spočívá v obličeji, v barvě a délce vlasů, v barvě očí, ve výrazu, v barvě pleti, apod., poté se liší velikostí, kdy nejčastěji si ženy pořizují nafukovací panáky v životních velikostech, ale vyrábí se i panáci menších vzrůstů, dále jsou rozdíly ve velikostech penisu a v jeho funkcích. Některý penis plní funkci dilda, jiné vibrátoru s vibracemi pro umocnění prožitku. Délka penisu nafukovacího panáka může být 15 cm, ale může být i 30 cm. Stejně tak se nachází rozdíly v průměru penisu. Jsou nafukovací společníci, kteří mají kromě penisu k dispozici i anální otvor, u jiných je možné využívat i dutinu ústní. Tyto otvory zaručují pořádnou zábavu i pro muže, kteří by si s tímto němým kamarádem také rádi užili. Velkou výhodou nafukovacího panáka je ta, že je jeho penis v neustálém pozoru a vždy připraven na akci. Nemusíte se zdržovat jeho vzrušováním, drážděním a udržováním erekce. Záleží čistě na Vás, kdy budete mít chuť si s panákem zaskotačit. Vedle velikostí a průměrů se penisy nafukovacích panáků liší i svým dalším provedením, jako je žilkování, které nejenže dobře vypadá, a dokáže ženy samo o sobě vzrušit, ale také napomáhá lepšímu dráždění. Poté se nafukovací panáci liší tím, že u některých se dají jejich penisy použít i samostatně bez panáka a díky přísavce tak můžete vibrující penis snadno přichytit na hladké povrchy.

Jak pečovat o nafukovacího panáka

Čištění a údržba nafukovacího panáka spočívá především v materiálu, ze kterého je tato erotická pomůcka vyrobena. O pravidlech údržby budete jistě vyrozuměni výrobcem nebo prodejcem v návodu k použití. Vždy je nutné postup a způsob údržby dodržovat, aby nedošlo k poškození panáka. Jednotlivé materiály můžou být velmi náchylné na nežádoucí reakce určitých čisticích prostředků. Rozhodně nic nezkazíte, pokud se pro údržbu a čistění nafukovacího panáka rozhodnete používat teplou vodu a mýdlo. Co nejhoršího se může při praktikování takové údržby stát, je to, že se maximálně některé čistoty neodstraní úplně hned napoprvé, ale opakovaným mytím panáku jistě půjdou dolů. Naprostá většina povrchů nafukovacího kamaráda je ale hladká, proto by neměl být sebemenší problém s odstraňováním různých nečistot tímto způsobem. Jen dávejte pozor, aby voda nebyla příliš horká, protože tím by mohlo dojít k zasažení do struktury některých materiálů. Součástí balení některých těchto erotických pomůcek jsou i speciální desinfekční prostředky. Tato volba je dokonalá a jistě účinnější, než teplá voda s mýdlem. Pokud by desinfekce nebyla součástí balení, pak Vám nic nebrání v tom doobjednat si tento ošetřující přípravek zvlášť. V příbalovém letáku si můžete také přečíst, jakou konkrétní péči právě Váš nafukovací panák vyžaduje.

Na co dát při čistění nafukovacího panáka pozor

Vyvarujte se používání dezinfekčních a jiných čisticích prostředků, které obsahují alkohol. Mohlo by se stát, že budete muset svého kamaráda vyhodit. Čisticí prostředky obsahující alkohol můžete použít u nafukovacích panáků, které jsou vyrobené z obyčejného plastu, ze kterého se však tito panáci vyrábějí pouze ojediněle, nebo ze silikonu. Další užitečnou radou pro Vás může být ta, že před započetím čištění vždy vyjměte jednotlivé elektronické součásti. Tedy hlavně baterie. Jestliže si přesto nejste jisti bezpečností, co se čistoty nafukovacího panáka týká, nic Vám nebrání v tom použít kondom. Tím jednoduše předejdete všem nepříjemnostem. Každý erotický obchod by měl vedle množství erotických pomůcek nabízet i čistící a dezinfekční prostředky, které jsou určené na péči o erotické pomůcky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9237 (magazinerotika.cz#206)


Přidat komentář