Hudební vibrátory

Hudební vibrátor patří ke speciálním erotickým hračkám, které vždy nadchnou svou jedinečnou funkcí. I tato erotická pomůcka je velmi důkladně propracovaná a potěší nejednu ženu.

Hudební vibrátor

Co je to vibrátor, jistě všichni dobře víte. Jak ale vypadá hudební vibrátor? Máte o něm nějakou představu? Hudební vibrátor pulsuje dle rytmů hudby. Stačí, když si pustíte nějakou oblíbenou písničku, zapnete a zavede hudební vibrátor a počkáte, co se bude dít. Tato erotická pomůcka jistě stojí za vyzkoušení. Potěší, překvapí a spolehlivě splní svůj účel. Navíc se může jednat o luxusní a originální dárek pro kamarádku, přítelkyni či manželku.

Jak vypadá hudební vibrátor

Hudební vibrátor vypadá jako klasický vibrátor. Rozhodně na první pohled poznáte, o jakou erotickou hračku jde. Je** vyroben ze silikonu,** který je na omak velmi příjemný. Silikonové hračky jsou kvalitní a tento materiál připomíná lidskou kůži. Můžete jej sehnat v různých barvách. Ženy většinou u vibrátorů dávají přednost klasické tělové barvě, ovšem co se týká hudebního vibrátoru, zde ženy rády experimentují a nového pomocníka si pořizují v pestrých barvách, aby jej na první pohled mohly odlišit od klasického vibrátoru. Hudební vibrátor se stejně jako ostatní vibrátory vyrábí v různých velikostech. Vyberte si dle svého přání. Nejčastěji žádaná délka hudebního vibrátoru je zhruba 20 cm a průměr 4 cm.

Jak funguje hudební vibrátor

Díky hudebnímu vibrátoru můžete zdvojnásobit své potěšení. Nejenže Vás dokáže uspokojit, ale také příjemně pobavit. Stimulace s hudebním vibrátorem je skutečně jedinečná, zábavná a přitom tolik vzrušující. Hudební vibrátor je tichý, voděodolný pomocník, který kombinuje dva výkonné motory. Buďto má předprogramované vzory nebo pulzuje na hudbu z Vašeho přehrávače. Hudební vibrátory jsou zpravidla dodávány se třemi standardními rychlostmi a čtyřmi předprogramovanými vzory. Pokud přepnete vibrátor do režimu hudby a připojíte k němu iPod nebo jiný MP3 přehrávač, hudební vibrátor Vás nadchne vibracemi, které** pulsují přímo do rytmů zvoleného songu**. Vyzkoušejte různé hity, rychlé i pomalé a zjistěte, který hit je ten pravý pro Vaši masturbaci.

Funkce hudebního vibrátoru

Vedle toho, že hudební vibrátor** pulsuje do rytmu zvolené hudby**, nabízí tato erotická pomůcka i další funkce, které z ní dělají skutečně jedinečného pomocníka. Hudební vibrátor nabízí samostatné ovládání hlasitosti hudby a vibrací. Zvolte si stupeň či intenzitu vibrací, které Vás dokážou dostat do varu a přivést k orgasmu. Rádi si užíváte při hlasité hudbě? Tak ji pořádně osolte a nevnímejte nic jiného než hudbu, která Vás tolik vzrušuje. K hudebnímu vibrátoru můžete připojit naprosto všechny model iPod, MP3 přehrávače i iPhone.

V jakém balení se hudební vibrátor dodává?

Jestliže se rozhodnete si pořídit hudební vibrátor, nebo jej zakoupíte jako dárek pro partnerku, pak počítejte s tím, že v balení mimo hudebního vibrátoru najdete úschovné pouzdro, do kterého budete vibrátor schovávat, aby se Vám dobře přenášel a přitom se nepoškodil, dále bezdrátový vysílač s dvěma tužkovými bateriemi, konektor pro domácí audio vstup, nabíječku s různými adaptéry, abyste mohli vibrátor používat, kdekoliv Vás napadne.

Proč si pořídit hudební vibrátor

Pokud chcete vyzkoušet něco nového, neokoukaného, originálního, zábavného a přitom tolik vzrušujícího, pak je hudební vibrátor vhodným řešením. Hudební vibrátor je skvělým pomocníkem při poznávání svého těla. Nechejte se stimulovat v rytmu oblíbené hudby, a orgasmus se dostaví dříve, než čekáte. Přednastavte si hudbu, která se Vám líbí, a která ve Vás vyvolává krásné pocity a pak už se nechejte unášet na její vlně. Hudební vibrátor je ideálním dárkem, pokud chcete partnerku překvapit a nadchnout. Důvodů, proč si pořídit právě tento kousek, existujte celá řada. Nabízí ergonomický tvar, je vyroben z bezpečného a hygienického materiálu. Navíc přesto, jak moc je hudební vibrátor výkonný, je neskutečně tichý. Hudební vibrátor nabízí samostatné ovládání hlasitosti hudby a vibrací, 3 rychlosti, dosah až 8 metrů, dobíjecí baterie, které vydrží mnoho hodin, je voděodolný a má 2 výkonné motory. Je to málo důvodů, proč si tento kousek pořídit?

Odkud hudební vibrátor pochází?

Hudební vibrátor představuje** propojení hudby a elektroniky.** Tento vynález pochází z Tokia a v tomto případě výrobci zabrousili do trochu jiné oblasti, než jsou hudební a jiné přehrávače. Japonci experimentují, s čím se dá. A u erotických pomůcek to platí dvojnásob. Hudební vibrátor byl poprvé představen v roce 2007 na tokijské výstavě, kde byly prezentovány ty nejžhavější a technologicky nejpropracovanější erotické pomůcky a hračky. Hitem celého tohoto veletrhu se však stal právě hudební vibrátor, který byl zcela inspirován přehrávačem iPod. Hudební vibrátor se připojuje k zařízení, které je podobné přehrávači iPodu. Hudební vibrátor nereaguje pouze na hudbu, ale také na lidský hlas. Je možné ho připojit k MP3 přehrávači, ale také k mobilu a při stimulaci tímto vibrátorem se současně bavit s přítelem, který se nachází třeba na druhém konci světa. Vibrace budou řízeny partnerovým hlasem. Můžete se tak nechat uspokojit a přivést k orgasmu díky pouhopouhému nevinnému rozhovoru s kamarádem, se známým nebo s kýmkoliv jiným.

Kde hledat hudební vibrátor?

Pokud Vás tato erotická pomůcka nadchla a rádi byste se o ní dozvěděli více, pak si do vyhledávače můžete zadat** gPod**. Pod tímto názvem se totiž hudební vibrátory vyrábí. Název je odvozen od názvu iPod, přičemž g znamená G-bod. Toto označení se však nelíbí společnosti, která vyrábí a prodává iPod a snaží se docílit toho, aby firma vyrábějící hudební vibrátory jejich název přejmenovala.

Proč používat erotické pomůcky

Erotické pomůcky všeho druhu můžou velmi výrazně a především pozitivně ovlivnit sexuální život milenců. Přesto, že si lidé v době odloučení od partnera dokážou pomáhat i jinak ke svému sexuálnímu uspokojení, erotické pomůcky přesto hrají našich životech důležitou roli. Můžou nám poskytovat příjemné zpestření a přitom** zabránit nevěře.** Pro některé páry jsou erotické pomůcky příjemným zpestřením a doplňkem jejich sexuálního života, pro jiné můžou znamenat řešení jejich zdravotních problémů v oblasti sexu. Erotické pomůcky pomáhají také při autoerotice, kdy se masturbace stává zajímavější a vzrušivější. Odborníci shodně potvrzují, že používání erotických pomůcek je vhodné obzvláště při poruchách vzrušivosti u žen nebo při problémech s mužskou erekcí. Opět však záleží na každém z nás, zda nabídky pomůcek na erotickém trhu využijeme, či nikoliv. Důležité je se s partnerem shodnout v jejich používání. Jestliže Vás používání erotických pomůcek až tolik neláká, věřte, že hudební vibrátor Vás zcela jistě nadchne. Jde o stimulaci, která Vás jistě svým rytmem zaujme, pobaví, vzruší i dovede k orgasmu a to vše při poslechu příjemné hudby, kterou jste si sami zvolili a která se Vám líbí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9241 (magazinerotika.cz#322)


Přidat komentář