Gelové vibrátory

Patří mezi oblíbené vibrátory, a to mezi ženami i muži. Tyto klasické vibrátory jsou příjemné, měkké, dobře tvarované a za příjemnou cenu. Hodí se k různým sexuálním hrátkám, které velmi zkvalitní a oživí sex.

Pokud máte rádi klasiku, tak právě gelové vibrátory jsou to pravé. A to v případě, že se rozhodujete pro svou první koupi vibrátoru, nebo již nějaký doma máte.** Gelové vibrátory** jsou nejen příjemné, ale jsou nabízeny v celé řadě různě propracovaných tvarů. Navíc mají nádherně pestré barvy, ale i barvy neutrální, to pro každého, kdo má rád nenápadnost kombinovanou se vzrušením a příjemnými zážitky. A** gelové vibrátory** je opravdu přinášejí.

Oblíbené gelové vibrátory

Proč jsou gelové vibrátory tak oblíbené, to vyplývá přímo z jejich materiálu. Ten je velmi příjemný, plastický, ohebný, připomíná želatinu. A navíc realistické zpracování, doplněné o řadu výstupků, které dráždí ty pravá místa je opravdu vzrušující. A to již od prvního pohledu, který hned stimuluje k fantaziím o jeho využití. Gelový vibrátor velmi dobře přijímá a drží teplotu. Proto je možné ho ohřát na teplotu lidského těla a doplnit vhodným lubrikačním gelem. Pak je jeho použití opravdovou rozkoší pro jednoho i pro pár.

Realistický tvar vibrátoru

Máte rádi opravdové vibrátory, které nabudí vaši fantazii? Pak sáhněte právě po některém z gelových provedení. Najdete perfektně propracovaný tvar vibrátoru, který je přesnou kopií mužského penisu s realistickým žaludem a žilkováním. Když ho podržíte ve své ruce, pak budete až překvapeni pocity, které tento vibrátor okamžitě navodí. A to jste teprve u výběru. Vyzkoušet ovšem můžete i některé z futuristických provedení. I zde je velký výběr.

Gelové vibrátory a skvělé vibrace

Gelové vibrátory mohou být s vibracemi nebo bez nich. Záleží na vašem vkusu a především na tom, co máte rádi. Co se týče vibrací, tak mohou být pulsní, plynulé i kombinované. Ve velké většině na baterie, ale u luxusních modelů i na dálkové ovládání.

Gelové vibrátory a variabilita použití

Gelové vibrátory je možné použít pro všechny typy sexuálních radovánek. Můžete je používat v soukromí, kdy vám chybí partner, nebo ke hrátkám ve dvou. Vhodné jsou pro vaginální dráždění stejně jako pro anální. Je to zásluhou jejich povrchu, který je hladký a spolu s lubrikačním gelem se krásně a příjemně zavádí, stejně jako používá.

Údržba gelových vibrátorů

Pro údržbu je vhodné používat speciálně určené prostředky. Tak se vám povrch vibrátoru nijak nezmění a nenaruší.** Gelové vibrátory** mají jen jednu nevýhod. A tou je možnost změny jejich tvaru při nevhodném uložení na velmi teplém místě. Tomu se snadno předejde, pokud je gelový vibrátor ukládán do speciálního pouzdra, ve kterém ho i zakoupíte.

Gelové vibrátory a lubrikační gel

Ke zvlhčení je vhodné používat lubrikační gel založený na vodě nebo silikonový. Ostatním je třeba se vyhnout, poněvadž mohou způsobit poškození povrchu vibrátoru.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9235 (magazinerotika.cz#143)


Přidat komentář