Exkluzivní vibrátory

Vibrátory patří mezi nejoblíbenější erotické pomůcky pro ženy. Chcete-li pořídit malého pomocníka své přítelkyni, nebraňte se větší investici a obdarujte ji exkluzivním vibrátorem jedinečného designu, který bude její chloubou.

Exkluzivní vibrátory nepatří k levným záležitostem, ale jistě stojí za to si alespoň jeden takový erotický kousek do své ložnice pořídit. Takový vibrátor je radost používat. Jeho předností není pouze** luxusní a originální vzhled,** ale také materiál a funkce, které máte k dispozici. Pokud patříte k těm, kteří si rádi potrpí na luxusní věci, kteří se obklopují krásnými předměty, kteří vsází na kvalitu a dlouhou životnost a které uspokojují** exkluzivní doplňky**, jsou tyto nádherné a kvalitní vibrátory určeny právě Vám.

Exkluzivní vibrátory

Levným vibrátorům, které si můžete pořídit za pár set korun, již odzvonilo. Alespoň v našich myšlenkách. Každá žena, která sní o sexu, při kterém bude uspokojena, který se bude odehrávat v příjemném prostředí a kde budou uspokojeny všechny její touhy a přání s pomocí erotických pomůcek, si takový sex představuje nikoliv s nejlevnějším plastovým vibrátorem, nýbrž s krásným, třpytivým robertkem, který ji bude uspokojovat nejen funkčně, ale také vizuálně. Co je ale důležité zmínit, že o tomto vibrátoru nemusíte jenom snít. Vy si jej můžete dopřát i ve skutečnosti. Na našem trhu je určité množství elegantních vibrátorů vyrobených ze zlata, ze stříbra nebo z jiných exkluzivních materiálů. Dáváte-li přednost dildu před vibrující erotickou pomůckou, i v tomto případě uspokojíte své touhy, protože tyto luxusní kousky se vyrábí i v nevibrujících provedeních.

Jak vypadají exkluzivní vibrátory

Luxusní vzhled těmto vibrátorům dodávají materiály, ze kterých jsou vyrobeny. Nejčastěji se jedná o kov. Právě tento lesklý design zaujme každého na první pohled. Nejenže po takovém vibrátoru touží všechny ženy, které našly zalíbení v erotických pomůckách, ale neunikne ani oku muže, který se chystá své drahé polovičce nějakou tu erotickou pomůcku pořídit do ložnice pro zpříjemnění postelových radovánek. Exkluzivní vibrátory zaručí všem svým uživatelům nádherný sex. Přesto, že luxusní kovové vibrátory vypadají na první pohled studené, jejich použití je víc než příjemné. Jsou krásné hladké, a přímo vybízí k vyzkoušení. Jsou navrženy tak, aby se v nich odrážel moderní styl, jedinečný design, prvotřídní provedení a dokonalé funkce, které uspokojí i ty nejnáročnější uživatelky. Vybírat můžete z ocelových, stříbrných nebo zlatých vibrátorů nebo dild. Nemusíte je používat každý den, ale je škoda, abyste je schovávali do skříně nebo do šuplíku. Tyto exkluzivně vypadající vibrátory totiž poslouží i jako ozdoba luxusní ložnice, necháte-li je postavené na nočním stolku nebo na poličce nad postelí.

Co nabízí exkluzivní vibrátory

Tento druh luxusních vibrátorů nabízí vše, co požadujete. Je naprosto jedno, zda máte ráda dráždění klitorisu, vagíny nebo análního otvoru. Stejně jako je jedno, zda Vám bude vibrátor sloužit pro soukromou masturbaci nebo jako společník při sexuálních hrátkách s partnerem či s partnerkou.** Exkluzivní vibrátor** je připraven naprosto uspokojit i mužskou část populace, která má ráda anální hrátky s erotickými pomůckami. Vyzkoušejte vibrátor v rámci milostné předehry. Budete nadšeni. Tyto kovové vibrátory nabízí to, co u jiných jen těžko najdete. Jsou pevné a nemění tvar. Vyrábí se v tolika tvarech, po kolika toužíte. Proto si můžete pořídit vibrátor čistě pro stimulaci klitorisu nebo pro uspokojení análního otvoru. Pokud hledáte vibrátor, který by byl použitelný pro všechny druhy uspokojení, ani to není problém. Díky kovové hladkosti, kterou ještě umocníte lubrikačním gelem, zažijete nepopsatelný pocit, který vždy bude ukončen silným orgasmem.

Jak exkluzivní vibrátory fungují?

Je Vám jistě jasné, že i tento druh vibrátoru je opatřen vibracemi. Nejde však o žádné fádní vibrace, které můžete očekávat u levných výrobků tohoto druhu. Vibrace luxusního vibrátoru jsou plynulé a jemně rozechvívají veškerá Vaše nervová zakončení tak, aby se nakonec sloučily v jednom bodu, což poskytne uživatelce nebo uživateli nepopsatelnou rozkoš. U kovového vibrátoru si můžete vychutnat i pulzní vibrace, které dokážou měnit rytmus dle potřeby a které Vám zaručí ten nejlepší sexuální zážitek, který by Vám ani nenapadl očekávat. Sílu vibrací si můžete u exkluzivních vibrátorů koordinovat sami. Záleží na každé uživatelce, zda dá přednost nepatrným, přesto velmi příjemným vibracím, nebo zvolí intenzivní vibrace, které rozechvějí celé její tělo.

Z čeho jsou exkluzivní vibrátory vyrobeny?

Tyto fantastické vibrátory jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli. Jejich povrch je vyleštěn, aby poskytoval co nejpříjemnější potěšení. Jejich cena je vysoká, ale odpovídá kvalitě provedení a prožitku, který tento malý pomocník zaručuje. Tvary luxusních vibrátorů jsou různé. Nejčastěji se však můžete setkat s jemně prohnutým tvarem vibrátoru, který vypadá jako krásně propracovaná kovová socha ženy. Uvnitř vibrátoru je zabudovaný motor, který pracuje velmi tiše a nikdo kromě Vás nemusí vědět, že jste se zrovna rozhodli zpříjemnit si chvilky s tímto společníkem. Tichý, a přesto tolik silný motorek je napojený na elektronický čip, který má za cíl ovládání pulzních vibrací a jejich změnu v jiné rytmu.

Značka exkluzivních vibrátorů

Jestliže hledáte kvalitní a prvotřídně vyrobený vibrátor, pak můžete vsadit na jistotu, a tou je značka Lelo. Tyto vibrátory, ať už se jedná o luxusní nebo klasické, vždy poskytují maximální komfort, který předčí vibrátory jiných, levnějších značek. Lelo vibrátory poskytují nevšední zážitky a dokonalé vzrušení, které je zakončeno silným, dlouhým a nespoutaným orgasmem. Jsou vyrobeny z nerezové oceli. Nemusíte se bát, že by Vám tento pomocník během jeho používání studil. Velmi rychle se totiž zahřeje na lidskou teplotu a jeho používání je více než příjemné.

Proč si pořídit exkluzivní vibrátor?

Exkluzivní vibrátory byli navrženy a vyrobeny pro náročné uživatelky. Nabízí tolik funkcí, kolik si jen můžete přát. Jejich výhodou je hned několik programů, které můžete libovolně měnit a každý z nich Vám poskytne něco jiného, nového a naprosto vzrušujícího. U každého programu si můžete nastavit několik stupňů intenzity vibrací dle chuti a potřeby. Díky tomu máte na výběr až několik desítek možných kombinací, které uspokojí všechny Vaše potřeby. Vibrátory tohoto typu vydrží v pohotovosti až několik měsíců. Vibrace budou v kuse fungovat mnoho hodin. Nemusíte tedy spěchat, ani myslet na to, že byste si měla s vyvrcholením pospíšit, než se vibrátor vybije. Nejste rozhodně omezování časem.

Jak se o exkluzivní vibrátor starat?

Luxusní vibrátory nejsou nijak náročné na údržbu. V tom spočívá další jejich výhoda. Je vhodné je používat spolu s lubrikačním gelem. Sami si určete, zda použijete lubrikant na vodní nebo silikonové bázi. Nejste rozhodně omezováni výběrem. Po použití vibrátoru jej omyjte vodou a můžete použít i** antibakteriální čistící sprej**.

Cena exkluzivních vibrátorů

Jak jsme již uvedli výše, cena těchto vibrátorů je vysoká. Pořídit je můžete za částku 10 tisíc korun, ale také za 300 tisíc. Záleží na materiálu. Pokud se rozhodnete pro zlatý vibrátor, zde můžete počítat s cenou, která se pohybuje od 100 tisíc nahoru. Záleží na velikosti vibrátoru a na jeho celkovém provedení.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9239 (magazinerotika.cz#233)


Přidat komentář