Dráždidla klitorisu

Je mnoho žen, které si stěžují na to, že i když mají pravidelně sex, orgasmus přesto zažívají velmi zřídka. Dokonce existují ženy, které tvrdí, že orgasmus prožily jen jednou nebo nikdy. Čím je to způsobeno?

Některé ženy mohou být tzv.** anorgasmické**, tzn. že z nějakého důvodu nejsou schopny dosáhnout orgasmu. U většiny žen, které mají problém s dosáhnutím orgasmu, však není příčinou anorgasmie, ale nedostatečné vzrušení klitorisu.

Proč je důležité věnovat pozornost klitorisu?

Klitoris se česky nazývá poštěváček. Klitoris se nachází v těsné blízkosti poševního otvoru. Ženský klitoris je tvořen zcela stejným typem tkáně jako mužský penis a stejně jako penis, tak i klitoris obsahuje topořivá tělíska a je velmi citlivý na dráždění. Pokud není klitoris ztopořený, žena při vaginálním styku nepociťuje rozkoš a je tak pro ni značně obtížné dosáhnout orgasmu, zvláště pokud má tak málo času, kolik obvykle k vyvrcholení stačí jejímu partnerovi. Z toho všeho vyplývá, že pokud si chce žena ve větší míře užívat rozkoše a příjemných pocitů při vaginálním styku a pokud chce mít větší šanci na dosažení orgasmu, je velmi důležité, aby měla dostatečně vzrušený a prokrvený klitoris. A jak na to? Jak zajistit ztopoření klitorisu? Samozřejmě stačí šikovné prsty nebo také šikovná mužská ústa. Ztopoření klitorisu je možné dosáhnout také jen díky velmi** silnému sexuálnímu vzrušení. Pokud se vám to však tímto způsobem nedaří, můžete vyzkoušet dráždidla klitorisu**.

Dráždidla na klitoris

Dráždidlo na klitoris je drobná erotická pomůcka, která slouží k dráždění poštěváčku, neboli klitorisu. Na rozdíl od běžného dilda nebo vibrátoru, které jsou určené k dráždění celé pochvy, dráždidlo na klitoris je výrobek, který je podstatně drobnější a je vyvinut tak, aby se zaměřil pouze na klitoris. Díky tomu s ním dosáhnete mnohem lepších výsledků, než kdybyste se pokoušela vzrušit svůj klitoris klasickým vibrátorem. Existuje mnoho typů** dráždidel na klitoris**, přičemž většina z nich obsahuje vibrační motorek, neboť vibrace velmi napomáhají při dráždění klitorisu:

Dráždidlo na klitoris typu tyčinka

Dráždidlo typu tyčinka je nejstarší a dalo by se říci že již klasický výrobek tohoto typu. Jedná se o jednoduchou malou kovovou nebo plastovou tyčinku se zabudovaným vibračním motorkem. V dnešní době je běžné, že výrobci pro tento typ dráždila používají „krycí“ design. Tzn. že dráždila vyrábějí tak, aby vypadala například jako rtěnka, řasenka nebo třeba přívěsek na klíče. Díky tomu můžete mít své dráždidlo stále při sobě a i když ho někde vytáhnete, nikdo nic nepozná (snad kromě jiných „zasvěcených“ žen).

Další typy dráždidel na klitoris

Kromě klasického a osvědčeného dráždidla klitorisu typu tyčinka přicházejí výrobci stále s novými nápady a návrhy. Některé z nich se uchytí, jiné se na chvíli ukáží a pak zase zmizí. A tak si v současnosti můžete pořídit například také vibrační prstýnek, vibrační návlek na prst, vibrační kroužek, vibrační návlek na penis svého partnera, vibrační mušličku, vibračního motýlka apod. Kromě toho je k dostání také klasický poševní vibrátor, který má výstupek určený speciálně pro dráždění klitorisu. Díky němu tak můžete dráždit pochvu i klitoris zároveň.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9229 (magazinerotika.cz#17)


Přidat komentář