Vibrační vagína z umělé kůže

Která erotická pomůcka poskytne muži pocity jako při skutečné souloži lépe než vibrační vagína vyrobená z umělé kůže, která vypadá realisticky a nabízí mužům požadované uspokojení? Rozhodně stojí za to ji vyzkoušet a přesvědčit se na vlastní kůži.

Vibrační vagína

Vibrační vagína patří k velmi oblíbeným a efektivním erotickým pomůckám, které dokážou** masturbaci mužů** změnit v naprosto příjemnou a vzrušující záležitost. Ti, kteří si vibrační vagínu pořídili, si už zpravidla masturbaci bez ní nedokážou představit a ruka nebo jiná „obyčejná“ erotická pomůcka jim ji nenahradí. Vibrační vagína zbaví muže napětí, které je sužuje. Není nic snadnějšího, než se uspokojit s touto hračkou, s kterou to půjde každému muži snadno.

Druhy vibračních vagín

Vibrační vagíny se vyrábí v mnoha různých provedení. Je možné pořídit vibrační vagínu s výstupky nebo bez nich, k sehnání jsou dokonce i umělé vagíny s panenskou blánou. Dále se liší materiálem, ze kterého jsou vyrobeny. Naprosto realisticky vypadají ty vagíny, které jsou vyrobeny z umělé kůže. Muž má skutečně pocit, že souloží se skutečnou ženou a svým penisem zajíždí do opravdové ženské vagíny, nikoliv do pouhopouhé hračky.

Vibrační vagína z umělé kůže

Vagína vyrobená z tohoto materiálu zajišťuje muži maximálně příjemný prožitek. Tento materiál připomíná lidskou kůži a ten, který se rozhodne vibrační vagínu použít, má dojem, že nemasturbuje s erotickou pomůckou, ale že souloží s opravdovou ženou. U vibrační vagíny se dají vibrace nastavit dle přání uživatele. Vibrační vagína z umělé kůže je elastická a dobře přizpůsobivá. Dokonale obepne mužův penis, sevře ho a zajistí, aby dosáhl silný orgasmus. Každý náročnější uživatel by měl vyzkoušet vibrační vagínu z umělé kůže a dopřát si tak zaslouženého luxusu, který ho přivede na samý vrchol.

Jak vypadá vibrační vagína

Umělá vibrační vagína je velmi žádanou erotickou pomůckou určenou pro muže. Největší oblibě se těší vibrační umělé vagíny, které jsou vyrobené z umělé kůže. Vibrace, které vagínou prostupují, jsou velmi vzrušivé a muži tak přináší velmi dráždivé pocity. Některé vibrační vagíny jsou opatřeny masážními výstupky, některé jsou obyčejné, hladké. Pak jsou vibrační vagíny, které si dokonce může muž přifouknout přesně podle svých potřeb, tedy dle velikosti penisu. Vibrační vagíny vypadá jako skutečná vagína, která má vytvarované** velké i malé stydké pysky, klitoris a vaginální otvor,** do kterého muž zasouvá penis. Vibrační vagíny se liší vzhledem, ale také hloubkou možného průniku. Na své si přijdou tedy nejen ti, kteří mají průměrnou velikost penisu, ale i ti, jejichž délka penisu podstatně svými čísly převyšuje průměr.

Vibrační vagíny pro muže bez partnerky

Vibrační vagína dokáže nahradit skutečnou vagínu. Tato erotická pomůcka je skvělou příležitostí pro ty, kteří jsou bez partnerky. Nemusí masturbovat s pomocí ruky, a můžou si vychutnat vzrušující chvíle díky vibrační vagíně. Pokud tedy muž zrovna nemá partnerku, pak si může zpestřit své chvíle s umělou vagínou. Vibrační vagína je určena i pro panice, kteří se chtějí dopředu připravit na pocity, které je čekají, až začnou sexuálně žít se ženou. Vibrační vagínu můžou používat i ti muži, kteří mají problémy s předčasnou ejakulací, aby si tak natrénovali výdrž. Vibrační vagíny jsou určeny i pro ženy, které mají své partnery natolik rády, že jim chtějí dopřát krásné chvilky i tehdy, když mají zrovna menstruaci.

Proč si pořídit vibrační vagínu z umělé kůže

Umělá kůže je velmi příjemná na dotek. Navíc vypadá jako skutečná kůže a muž tak má lepší pocit, že souloží se skutečnou ženou, nikoliv že masturbuje s hračkou. Umělá kůže se velmi dobře udržuje a i na pohled působí věrohodně. Proto je vibrační vagína vyrobená z tohoto materiálu vhodná pro náročné milovníky erotických pomůcek. Umělá vagína je velmi věrohodnou napodobeninou vagíny skutečné ženy. Jsou muži, kteří se nedokážou vzrušit nebo vyvrcholit při klasické masturbaci rukou a potřebují k tomu intenzivnější stimuly. A právě to jim zaručí vibrační vagína. Navíc vibrace, které jsou zabudovány v této erotické pomůcce, zintenzivní celkový prožitek. Vibrační vagínu by si měl pořídit každý, kdo se věnuje masturbaci často, kdo nemá stálou partnerku, nebo kdo chce obdarovat svého kamaráda, partnera nebo přítele.

Výhody umělé kůže

Umělá kůže se podobá skutečné lidské kůži. Je příjemná na dotek, je realistická na pohled a velmi dobře se udržuje. Navíc se tento materiál velmi snadno přizpůsobuje lidské teplotě, navíc poté, co se na takový materiál nanese lubrikační gel, je umělá kůže velmi kluzká a umožňuje snadnou penetraci.

Druhy umělých vagín dle tělesných otvorů

V nabídce internetových sexshopů se nacházejí umělé vagíny s vaginálním otvorem, nebo současně s vaginálním i análním otvorem. Pro ty, co mají raději anální sex a dávají mu přednost, kdykoliv mají příležitost, že vyrábí i zadečky s análním otvorem. Tyto jistě upřednostní muži zaměření homosexuálně, kdežto umělé vagíny s vaginálním i análním otvorem uvítají heterosexuálové a bisexuálové.

Jak fungují umělé vibrační vagíny

Tyto vagíny fungují na bázi podtlaku, což zvyšuje účinek stimulace. Spolu s vibracemi poskytují mužům velmi účinnou stimulaci, která je přivede k orgasmu. Umělé vibrační vagíny vypadají naprosto originálně, proto jsou velmi oblíbenými erotickými hračkami. Vibrační vagína funguje tak, že do ní muž zasune penis, který vysouvá a zasouvá stejně jako při klasické souloži. Pokud si muž** zapne vibrace,** je celkový požitek podstatně silnější. Uvnitř umělé vagíny se nachází důmyslný masturbátor, který přináší naprosto realistické pocity z masturbace. Masturbátory umělé vagíny imitují polohu na koníčka, orální sex nebo polohu zezadu. Tyto typy se liší svou vnitřní strukturou. Umělá vibrační vagína stimuluje především přední část penisu a nabízí mnoho vibračních úrovní.

Vlastnosti vibrační vagíny

Vibrační vagína patří k nejdokonalejšímu výrobku v kategorii erotických pomůcek určených pro muže. Vibrační vagína má mnoho podob. V uzavřeném stavu může mít podobu svítilny, která velmi bezpečně ukrývá masturbátor před zvědavci a před prachem. Při používání vibrační vagína velmi dobře drží. Uvnitř udržuje optimální vlhkost. Po použití je možné masturbátor bezpečně uzavřít až do doby, než budete moci vibrační vagínu umýt.

Jak si užít masturbaci s vibrační vagínou

Vibrační vagína přichystá každému muži velmi realistický pocit. Poté, co penis totálně pronikne do hloubky, je možné na vibrační vagíně přivřít spodní ventil, nebo jej dokonce zcela zavřít. To způsobí situaci, kdy vznikne uvnitř vagíny buď slabší, nebo naopak silnější podtlak a výrazně tím umocní vzrušení. Takový podtlak se může podobat** sání údu**. Každý muž, který se rozhodl vibrační vagínu použít, si může nastavit ventil podle svých potřeb. Nebo může polohu ventilu měnit v průběhu masturbace. Vibrační vagínu z umělé kůže je možné používat i ve vodě, např. ve vaně, čímž dojde k rozdílným pocitům. Celkový prožitek se ještě zintenzivní.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9224 (magazinerotika.cz#289)


Přidat komentář