Vakuová pumpa pro muže Bon Voyage

Máte potíže s erekcí? Velice jednoduchým řešením se pro vás může stát vakuová pumpa. Pomocí této erotické pomůcky dosáhnete velice rychle pevné a dlouhotrvající erekce. Tak ji vyzkoušejte.

Vakuové pumpy jsou erotické pomůcky, které jsou určeny k potřebám mužů i žen. Vakuová pumpa pro muže se skládá z podtlakového válce na penis a odsávacího balónku. Tato erotická pomůcka vám může zvětšit vaši chloubu a zajistit pevnou erekci. Vakuové pumpy fungují na principu podtlaku (odsávání vzduchu). Díky podtlaku se do penisu dostane mnohem více krve. Vybrat si můžete např. vakuovou pumpu pro muže Bon Voyage.

Vakuová pumpa pro muže Bon Voyage

Když vybíráte skutečně kvalitní vakuovou pumpu, můžete se rozhodnout právě pro vakuovou pumpu pro muže Bon Voyage. Tato vakuová pumpa na penis má masturbační manžety ve tvaru vagíny a análu. Jistě vás překvapí příjemný materiál, ze kterého je pumpa vyrobena. Materiál se totiž velmi podobá lidské pokožce a je velmi příjemný na dotek. Návleky se nasazují na vakuovou pumpu a jsou velmi dobře roztažitelné. Válec této vakuové pumpy je vyroben z pevného plastu. S válcem je možné manipulovat (povytáhnout jej a zasunout zpět). Toto vám umožní snadnější manipulaci a úschovu. Válec vakuové pumpy je dlouhý 16 centimetrů. Vakuová pumpa Bon Voyage pro muže se prodává společně s cestovní taštičkou z umělé kůže. Vyzkoušejte tuto luxusní vakuovou pumpu, která splňuje všechny požadavky kvalitních erotických pomůcek. Vakuová pumpa pro muže Bon Voyage se vyznačuje snadnou údržbou a bezpečností.

Vakuové pumpy pro muže

Jednou z erotických pomůcek určených pro muže jsou také vakuové pumpy. Vakuové pumpy jsou určeny ke zvětšení penisu a dosažení rychlé erekce. Vakuové pumpy se mohou používat např. v kombinaci s erekčními kroužky. Muž dosáhne silné erekce pomocí vakuové pumpy a erekční kroužek zajistí, že erekce vydrží po delší dobu. Vakuové pumpy fungují na velice jednoduchém principu. Před použitím je vždy vhodné pumpu zvlhčit lubrikačním gelem. Lubrikační gel vám zajistí snadné a bezbolestné vyndávání penisu. Použití vakuové pumpy je následující: penis se zasune do pumpy a pomocí balonku nebo pumpičky se z pumpy odsaje vzduch. Odsátí vzduchu zajistí, že se váš penis začne zvětšovat a tvrdnout.

Jaké jsou typy vakuových pump pro muže

Za základní typ se považuje vakuová pumpa s balónkem. Tento typ pumpy má válcovitý tvar – nádobku. Nádobka je připojena na sací balónek. Dalším typem jsou vibrační vakuové pumpy. Tyto pumpy fungují přesně jako běžné typy vakuových pump. Rozdíl je v tom, že na povrchu je připevněn vibrátor. Vibrační pumpy se používají k masturbaci a zvětšení penisu. Rozhodnout se můžete také pro pistolovou vakuovou pumpu. Tato pumpa má tvar i funkce běžné pumpy. U tohoto typu vakuové pumpy je však použita tlaková pistole. Vyberte se i vy z bohaté nabídky vakuových pump pro muže.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9213 (magazinerotika.cz#7)


Přidat komentář