Torzo vagíny a zadečku

Máte rádi různé erotické pomůcky? A už jste vyzkoušeli masturbátor? Vyšším stupněm masturbátorů pro muže je vagína s análním otvorem. Tato pomůcka může být užitečná, pokud máte partnerku, která vám nechce dovolit anální sex, nebo pokud se cítíte osamělý.

Jak jistě každý muž pochopil,** umělá vagína se zadečkem a análním otvorem** slouží k ukojení svých sexuálních tužeb. Torzo vagíny a zadečku je pro vás připraveno kdykoliv máte chuť na pořádný sex. Umělou vagínu se zadečkem si můžete pořídit pokud jste sám, ale klidně i v případě, kdy partnerku máte a toužíte po nějakém novém zážitku, nebo pokud chcete vyzkoušet anální sex, který vaše partnerka odmítá.

Umělá vagína se zadečkem a análním otvorem

Existují různé** typy umělých vagín**. Zatímco takzvané masturbátory představují vagínu umístěnou v něčem, co se podobá plechovce nebo cyklistické lahvi, tzv. ženské torzo představuje „vyšší level“ mužského masturbátoru, neboť napodobuje ženské partie při pohledu zezadu. Jedná se umělou vagínu, nad níž jsou umístěny krásně tvarované ženské hýždě i s análním otvorem. Pokud dostanete chuť na klasický sex, využijete vagínu, pokud budete chtít vyzkoušet anál, zasunete penis jen o kousek výše. Při sexu se skutečnou ženou nemůžete během styku střídavě praktikovat anální a vaginální sex a to proto, že by to bylo příliš nehygienické. V řitním otvoru se totiž nachází velké množství bakterií, které by ženě mohly způsobit nepříjemné vaginální problémy. Pokud však použijete ženské torzo s vagínou a zadečkem, nic takového nemusíte řešit. Právě naopak, můžete si bez obav vyzkoušet, jaké to je, když střídavě zasouváte do vagíny a do zadečku.

Ženské torzo i s bříškem a prsy

Pokud vám připadá ženské torzo vagíny a zadečku příliš málo, můžete si pořídit dražší verzi, kterou tvoří ženská stehna, vagína, nad nimi je pak štíhlé bříško a v horní části jsou nádherně tvarovaná a velká prsa. Vzadu najdete také zadeček a anální otvor. Pokud si říkáte, proč si rovnou nepořídit klasickou nafukovací panu, pak vězte, že tyto moderní erotické pomůcky nemají s nafukovací pannou nic společného. Nejedná se totiž o jednoduché a levné nafukovací hračky. Na výrobu těchto erotických pomůcek se používají moderní materiály, jako třeba lékařský silikon nebo umělá kůže, díky čemuž máte pocit, že se skutečně milujte s mladou ženou dokonalých tvarů.

Sada na odlití vagíny

Pokud vás zaujala možnost pořídit si** ženské torzo**, pak by se vám mohl líbit další nápad. Kromě již hotového ženského torza s vagínou, zadečkem a análním otvorem je k dostání také sada pro odlití vagíny. Díky této sadě si můžete vytvořit vlastní věrnou kopii vagíny nebo zadečku vaší partnerky. Do odlitku následně vytvoříte díru a získáte tak masturbátor – umělou vagínu, díky kterému vám bude vaše milá vždy k dispozici, i když se jí zrovna nebude chtít, nebo nebude doma. Podobným výrobkem jsou pak již hotové odlitky vagín známých pornohereček.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9214 (magazinerotika.cz#16)


Přidat komentář